داو جونز اخبار روز: مشتری مدیریت صندوق برای خرید Merian سرمایه گذاران جهانی

مشتری مدیریت صندوق PLC روز دوشنبه گفت که این توافق برای خرید Merian سرمایه گذاران جهانی با مسئولیت محدود. در یک معامله است که به ایجاد یک asset manager با بیش از 65 میلیارد پوند ($84.79 میلیارد دلار) در دارایی های تحت مدیریت.

مشتری ماهواره, +8.27% گفت: آن را به دست آوردن Merian به صورت چشمگیر سهام در نظر گرفتن GBP370 میلیون پرداخت می شود از طریق شماره 95.4 میلیون مشتری جدید سهام به Merian سهامداران با اضافی معوق earnout تا GBP20 میلیون قابل پرداخت به کلید Merian مدیریت سهامداران. Merian خواهد بود به دست آورد و با هدف خالص بدهی GBP29 میلیون فرض اتمام در تاریخ 1 ژوئیه ،

خرید تقویت مشتری هسته انگلستان حق رای دادن گسترش قابلیت های آن به جذاب محصول شکاف و diversifies موجود در آن کسب و کار این شرکت اعلام کرد. مشتری نیز انتظار دارد که هزینه های قابل توجهی بازده که پیش بینی می شود زمینه ای برای افزایش سود هر سهم از 2021 آن گفت.

مشتری گفت: pretax سود برای سال 2019 است و انتظار می رود GBP151 میلیون از GBP179 میلیون سال قبل در شبکه مدیریت هزینه ها سقوط کرد که به GBP370 میلیون از GBP396 میلیون. دارایی های تحت مدیریت به عنوان Dec. 31 بود در GBP42.8 میلیارد از GBP42.7 میلیون آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>