داو جونز اخبار روز: Imperial مارک های انتظار سال مالی 2020 vaping تنظیم باد مخالف

امپریال مارک های PLC گفت که از آن انتظار درآمد برای سال مالی 2020 به تقریبا بدون تغییر از سال قبلی کشیده اشکالاتی در آن vaping و نسل بعدی محصول بخش.

توتون و تنباکو شرکت IMB, -6.82%, که در خانه های Davidoff و JPS در میان مارک های خود نمی ارائه هر گونه آمار و ارقام برای سال مالی جاری اما از آن ساخته شده درآمد حاصل از 31.59 میلیارد پوند ($41.10 میلیارد دلار) و سود pretax از GBP1.69 میلیارد دلار برای ماه سپتامبر به پایان رسید. 30, 2019.

در حالی که توتون و تنباکو کسب و کار همچنان به رشد این vaping بخش است که انتظار می رود به رنج می برند از سازمان غذا و دارو ممنوعیت خاصی طعم کارتریج مبتنی بر بخار دستگاه های این شرکت اعلام کرد. امپریال مارک برآورد یک GBP45 میلیون ضربه بر تعدیل سود عملیاتی برای نیمه اول مالی سال 2020 که از ممنوعیت.

آن گفت: تقاضا برای آن نسل بعدی محصولات بخش همچنان به رنج می برند از مقررات عدم قطعیت و نامطلوب اخبار جریان و آن را تخمین می زند این به صدمه زدن به full-سال تعدیل سود عملیاتی در این اندازه گیری حدود GBP40 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>