داو جونز اخبار روز: HSBC Holdings سود فرو 53 درصد را تعلیق buybacks در میان وصله پینه کردن

HSBC Holdings PLC را 2019 سود خالص فرو 53 درصد با توجه به مقدار قابل توجهی از حسن نیت اختلال بانک روز سه شنبه گفت که این برنامه را به شما معرفی کشت از اقدامات برای کاهش هزینه ها و بازسازی شرکت است.

سود خالص برای سال $5.97 میلیارد دلار در مقایسه با $12.61 میلیارد دلار در سال 2018 بانک HSBC -0.71% HSBA, +1.06% گفت: در بورس تشکیل پرونده.

درآمد لبه تا 4.3% افزایش به $56.10 میلیارد آن اضافه شده است.

HSBC بریده یک نیت اختلال $7.3 میلیارد دلار برای سال 2019 در درجه اول مربوط به بانکداری جهانی و بازارهای اروپایی و تجاری و بانکی.

برای سه ماهه چهارم, بانک چرخش به از دست دادن $5.51 میلیارد دلار است.

HSBC گفت: این طرح به منظور کاهش ناخالص آن خطر وزن دارایی با 100 میلیارد دلار در دو سال آینده و همچنین وضعیت فروش آن و پژوهش پوشش در اروپا و خروج G-10 در دراز مدت مشتق بازار ساخت در انگلستان

بانک گفت: آن را تحکیم را انتخاب کنید و درآمد ثابت فعالیت در لندن برای به حداکثر رساندن مقیاس جهانی و کاهش ایالات متحده در بازارهای جهانی خطر وزن دارایی با 5 میلیارد دلار.

HSBC اضافه شده است که این برنامه به حالت تعلیق و به اشتراک گذاری buybacks برای سال 2020 و 2021 با توجه به سطح بالایی از بازسازی و انتظار می رود انجام شده در طول دو سال آینده.

“برای رسیدن به اهداف ما انتظار داریم به متحمل شدن هزینه های بازسازی در حدود 6 میلیارد دلار و دارایی اختیار هزینه در حدود $1.2 میلیارد دلار در طول دوره 2022 با اکثریت تجدید ساختار هزینه های متحمل شده در سال 2020 و 2021,” HSBC گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>