داو جونز اخبار روز: Coronavirus به علت اختلال موقت به چین اقتصاد PBOC می گوید

پکن — چین است و با توجه به اقدامات ممکن برای کوسن ضربه از شیوع کروناویروس است که انتظار می رود باعث اختلال موقت به اقتصاد و بانک مرکزی رسمی گفت.

“Coronavirus شیوع خواهد شد به طور موقت و نه تغییر در دراز مدت بهبود اقتصاد چین” پان Gongsheng معاون فرماندار از بانک خلق چین گفت: در اخبار جلسه جمعه.

تحلیلگران می گویند رشد تولید ناخالص داخلی چین به احتمال زیاد خواهد شد آهسته به 5 درصد در سال جاری به دلیل شیوع ویروس با بسیاری از اثرات احساس بودن در سه ماهه اول. تولید ناخالص داخلی این کشور رشد است و انتظار می رود به دوباره بجای اول برگشتن به شدت پس از وقوع آنها می گویند.

بالا وجود دارد شانس است که وام نخست نرخ و نرخ بهره برای میان مدت تسهیلات وام خواهد شد کاهش در این ماه آقای پان گفت.

در اوایل این هفته بانک مرکزی چین تزريق 1.7 تریلیون یوان ($243.88 میلیارد دلار) نقدینگی به سیستم مالی است.

دولت چین در ضمن نام برای بانک ها به ارائه وام با نرخ 1.6% به شرکت های که ارائه کالا و خدمات برای جلوگیری از شیوع بیماری است. در این جلسه معاون وزیر دارایی یو Weiping گفت: چین نیز کار به کاهش مالیات ها و هزینه ها به ویژه برای صنایع شده اند که ضربه سخت coronavirus.

این کشور وام می تواند به افزایش در سال 2020 به عنوان شیوع کروناویروس را تحت تاثیر قرار برخی از کوچک و میکرو شرکت به خصوص کسانی که در محل اقامت گردشگری و پذیرایی صنایع ژو لیانگ معاون رئیس چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات گفت: در همان جلسه. در سال 2019 بد-وام نسبت به میکرو و شرکت های کوچک بود 3.22% کاهش نزدیک به 1 درصد از سال قبل است.

تنظیم کننده گفت: مقامات را حفظ بازارهای مالی پایدار برای کمک به شرکت های ذکر شده و به منظور بانک ها به موضوع وام به مردم متاثر از شیوع ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>