داو جونز اخبار روز: Alstom تایید مذاکرات برای به دست آوردن بمب افکن نرده واحد

Alstom SA روز دوشنبه گفت که آن را در مذاکرات با بمب افکن, Inc. BBD.ب -1.20% برای به دست آوردن آن از راه آهن واحد گزارش زیر از وال استریت ژورنال که مقدماتی بیش از 7 میلیارد دلار معامله شده بود رسیده است.

فرانسه آموزش ساز ALO, +2.92% گفت: بحث در حال ادامه برای کسب بمب افکن, حمل و نقل, هر چند هیچ تصمیم نهایی ساخته شده است.

اعلام می آید یک سال پس از اتحادیه اروپا مسدود ادغام بین راه آهن واحد Siemens AG و Alstom نگرانی معامله را محکم رقابت در بلوک و منجر به قیمت های بالاتر برای سیستم های سیگنالینگ و نسل بعدی از قطار با سرعت بالا.

تحلیلگران در آمریکا بانک سیتی گفت: در ماه گذشته است که یک معامله بین Alstom و بمب افکن را کمتر از مناطق با هم تداخل دارند از Alstom-زیمنس مقابله اضافه کرد با این حال که آن را هنوز هم به شدت دقیق با امکان پروب در سرعت پایین سهام نورد.

“هر معامله که پیشنهاد بر فرض حفاظت از چین رقابت خواهد هنوز هم به شدت طلبه در نظر ما با توجه به رقابت های اروپایی کمیسیون پیشتر ادعا که “هیچ چشم انداز از چین ورود در بازار اروپا در آینده قابل پیش بینی’,” سیتی تحلیلگران گفت.

این معامله این است که انتظار می رود به بیش از نصف بمب افکن در حال حاضر بدهی 9 میلیارد دلار و به طور چشمگیری کوچک کسب و کار خود را پس از مشکلات تولید و سفارش تاخیر در هسته ی اصلی آن آموزش واحد.

تحلیلگران دویچه بانک گفت: در ماه گذشته است که یک معامله بین Alstom و بمب افکن خواهد بود کمتر استراتژیک از ادغام با شرکت زیمنس به دلیل بمب افکن را کاهش قرار گرفتن در معرض به بالاتر-حاشیه سیگنالینگ فعالیت های معنی یک معامله می تواند کمتر پاداش برای سهامداران به عنوان Alstom خواهد بود به احتمال زیاد یکی از پرداخت حق بیمه به سهام کنترل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>