داو آتی صعود پس از تلفات عمده

اندکی تجمع می آید پس از بدترین روز برای بازارهای مالی از سال 1987.

آتی در بازارهای مالی ایالات متحده اندکی بسیج بامداد سهشنبه اما نزدیک به اندازه کافی به را تشکیل می دهند به صورت گسترده coronavirus ناشی از ضرر و زیان دچار دوشنبه.

Premarket تجارت در میانگین صنعتی داو جونز نشان داد باز جستن از بیش از 200 نقطه و یا حدود 1 درصد. این شاخص دچار بدترین حالت آن بعد از “جمعه سیاه” سقوط از سال 1987 ياوه حدود 3000 امتیاز یا 12.94%.

آتی در شاخص S&P 500 به طور مشابه نشان میدهد که این شاخص دیگر رایگان-سقوط جلوتر از بازار, باز, هر چند آن را نیز تنها در حدود 1% بعد از ریختن حدود 12 درصد در طول روز دوشنبه حجامت.

این premarket معاملات روی سهام شاهد سنگین نوسانات دوشنبه شب و به صبح روز سه شنبه و به خصوص پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که ایالات متحده خواهد بود “با قدرت حمایت از” صنایع نهفته اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس.

از آنجا که COVID-19 شیوع داو است seesawed بیش از 1000 امتیاز و وارد بازار فروش برای اولین بار در 11 سال است. S&P 500 و Nasdaq نیز در بازار خرس خاک.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>