نگران نباشید شما هنوز هم امنیت اجتماعی خود را حتی با کروناویروس بحران

اداره تامین اجتماعی کمیسیون می خواهد شما را به می دانم که شما هنوز هم پرداخت می شود اما این سازمان در حال تغییر است چند سیاست های دیگر در میان coronavirus بحران — و می خواهد گیرندگان برای آگاهی از تهدیدات بالقوه برای امنیت مالی خود را بیش از حد.

“اولین چیزی که شما باید بدانید این است که ما همچنان به پرداخت مزایای گفت:” اندرو Saul, کمیسر از اداره تامین اجتماعی در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

این درست است که آیا آمریکایی ها خود را دریافت مزایای تامین اجتماعی و یا مکمل درآمد امنیت پرداخت از طریق واریز مستقیم و یا ایمیل هر چند آنها باید بررسی کنید در ایالات متحده خدمات پستی برای هر به روز رسانی به عنوان به خوبی. در حال حاضر USPS است “از نزدیک نظارت” coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19. جراح عمومی سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همه وجود دارد گفت: در حال حاضر هیچ شواهد این بیماری می تواند از طریق پست الکترونیکی.

آمریکایی ها باید مراقب باشند در مورد دیجیتال تهدید به شاؤل گفت: “در این بیانیه است. “آگاه باشید که scammers ممکن است سعی به فریب شما را به تفکر همه گیر است توقف خود را به تامین اجتماعی پرداخت اما این درست نیست,” او گفت:. “آیا نمی شود فریب خورده.”

ببینید: من هنوز هم می توانید استطاعت به بازنشسته ؟ Coronavirus دارای طرح میتوانست به شغل موجب یک رکود بازار — چه در حال حاضر ؟

یکی از راه های آمریکایی می تواند اطمینان حاصل شود آنها را تبدیل به یک قربانی از تقلب است که برای بررسی mySSA که در آن افراد راه اندازی حساب های به طوری که آنها می توانید اطلاعات شخصی خود را و سابقه کار.

مردم باید با احتیاط اگر آنها به تماس شده توسط اداره تامین اجتماعی. آژانس می کند رسیدن به آمریکایی ها بیش از تلفن در برخی مواقع اما یک راه برای مطمئن شوید که به درخواست تماس گیرنده اگر شما می توانید آنها را در فرمت. پس از آن تماس بگیرید SSA خدمات مشتریان خط تلفن و شماره گیری فرمت.

اداره تامین اجتماعی نیز اختتامیه آن مکان به بازدید کنندگان در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس یک بیماری است که آلوده بیش از 236,000 مردم و کشته شدن یکی دیگر از 9,800 مردم در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

دولت گفت: همه چهره به چهره خدمات در آن زمینه و جلسات دفاتر خواهد شد به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. “این تصمیم برای محافظت از جمعیت ما خدمت — آمریکایی ها مسن تر و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی و کارکنان ما در طول Coronavirus (COVID-19) همه گیر” این سازمان گفت: در وب سایت خود را.

همچنین ببینید: می خواهید برای رای دادن اما تلاش برای نگه داشتن خود را “فاصله اجتماعی’? در اینجا چگونه شما می توانید آن را از صفحه اصلی

آمریکایی ها هنوز هم می توانید کمک از SSA ، این آژانس نشان می دهد به دنبال منابع در وب سایت خود یا تماس با دفاتر محلی’ به طور کلی پرس و جو خطوط یا شماره ملی. افراد می توانند درخواست بازنشستگی از کار افتادگی و مزایای مدیکر آنلاین و همچنین درخواست تعویض کارت امنیت اجتماعی در بسیاری از مناطق و تغییر آدرس.

SSA عوامل تمرکز بر چند مناطق بحرانی در طول همه گیر با توجه به آژانس سایت. آن را به قبول درخواست برای نیاز مبرم به پرداخت سود از جمله برای کسانی که نمی دریافت پرداخت های ماهانه خود را در حال حاضر بی خانمان و یا در معرض خطر تبدیل شدن به بی خانمان و یا اگر منافع متوقف شد و در حال حاضر می تواند دوباره. آنها اولویت مهم ادعای ناتوانی برنامه در شدید ترین شرایط و همچنین مدیکر و مدیکید برنامه های کاربردی.

SSA به حالت تعلیق در پردازش و مجموعه ای از پرداخت اضافی شخص ثالث درخواست برای اطلاعات (به جز از منصوب نمایندگان و نماینده payees) و قانون آزادی اطلاعات درخواست. آن را نیز شروع و یا تکمیل هر زمان پزشکی ادامه ناتوانی بررسی آن گفت. “ما را دنبال کنید تا با شما برای هر گونه شواهد پزشکی یک بار COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی متهم” آن گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>