دهنده به تازگی در Mar-a-لاگو تست مثبت برای coronavirus: ایمیل

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در روز جمعه مطلع اهدا کنندگان که با حضور جمع آوری کمک.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در روز جمعه مطلع اهدا کنندگان از طریق ایمیل که با حضور جمع آوری کمک در Mar-a-لاگو در روز یکشنبه که یک اهدا کننده مراسم ضمن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط ABC News.

“ما متاسفانه نوشتن امروز به اطلاع شما است که شرکت کنندگان در مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی-رویداد حمایت شما با حضور در Mar-a-لاگو در روز یکشنبه, مارس 8 دارای آزمایش مثبت برای Coronavirus” کمیته مشترک بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و جمهوری خواه کمیته ملی نوشت: در یک ایمیل ارسال می شود امروز.

این خبر برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

ارشد کمپین رسمی می گوید ABC News دهنده نیست تعامل با رئیس جمهور. یک RNC رسمی گفت: ABC اخبار که اهدا کننده که تست مثبت برای coronavirus تا به حال “هیچ تماس مستقیم با خانواده” در Mar-a-لاگو رویداد.

“این شرکت کنندگان تا به حال هیچ تعامل مستقیم با رئیس جمهور و یا خانواده برای اولین بار در این رویداد و VP حضور نداشت این رویداد” RNC رسمی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مقام ارشد همچنین گفت: “هیچ شناخته شده تعامل با خانواده است.”

ایمیل می افزاید که این گروه “آگاه نیست اگر فردی تا به حال ویروس. آن زمان از این رویداد است.”

“همانطور که شما ممکن است در تماس با این فرد لطفا با ارائه دهنده پزشکی شما اگر شما یا هر یک از شما عزیزان بیمار است یا توسعه, تب, تنگی نفس و یا دیگر تنفسی” این RNC و تهمت کمپین گفت: حامیان در ایمیل در روز جمعه.

خبر دهنده تست مثبت بود که در آن رئیس جمهور Mar-a-لاگو توچال یکشنبه برای یک رویداد می آید به عنوان یک برزیلی رسمی به تازگی آزمایش مثبت که ملاقات با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و آمد مکرر یک روز قبل از آن در روز شنبه.

ABC اخبار رسیده در مورد اگر Mar-A-لاگو را متحمل خواهد شد تمیز کردن عمیق اما هنوز به شنیدن. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گسترده دفاتر در آرلینگتون ویرجینیا در حال تنظیم به صورت عمیق تمیز به عنوان کارکنان از خانه کار می کنند هر چند شنبه منابع متعدد بگویید ABC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>