DOJ اتهامات عنوان شده علیه کره شمالی مقامات در $2.5 میلیارد پول شویی طرح

دادستان ها می گویند مقامات لبه پنجره رساند تا بیش از 250 شرکت.

دادستان فدرال در روز پنج شنبه unsealed 50 صفحه کیفرخواست شارژ ده ها تن از افرادی که آنها را متهم به طور غیر قانونی از انتقال بیش از $2.5 میلیارد دلار از طریق سیستم مالی جهانی به کره شمالی ارز خارجی بانک از سال 2013 در تلاش برای دامن تحریم های ایالات متحده.

هیئت منصفه کیفرخواست متهم 28 کره شمالی و پنج اتباع چینی با propping تا “بیش از 250 شرکت” به شستن پرداخت که “ترانزیت از طریق ایالات متحده” بعد از بانک تجارت خارجی شده بود تحریم وزارت خزانه داری ایالات متحده بیش از آن در حمایت از کره شمالی هسته ای و موشک های بالستیک و برنامه های.

کیفرخواست شناسایی پنهانی شاخه های ایجاد شده توسط این بانک و عامل در چین و روسیه و تایلند لیبی اتریش و کویت که دادستان گفت: کمک به تسهیل پرداخت.

در میان کسانی که متهم بودند دو رئیس جمهور سابق از تجارت خارجی بانک کو چول و کیم آهنگ Ui هر دو آنها شده اند به طور مستقیم هدف قرار داده و با تحریم های وزارت خزانه داری ایالات متحده برای کمک به هدایت منابع مالی به کره شمالی و سلاح های کشتار جمعی برنامه.

این مورد شده است تحت مهر و موم از ماه فوریه و هیچ یک از مقامات به اتهام در کیفرخواست در حال حاضر در آمریکا بازداشت کرده است.

اعلام هزینه می آید که مذاکرات هسته ای بین ایالات متحده و کره شمالی باقی مانده در برزخ پس از کره شمالی رسانه های دولتی گزارش داد اوایل این هفته که کیم جونگ سازمان ملل متحد تشکیل جلسه با رهبران نظامی به بحث در مورد “تقویت” این کشور زرادخانه هسته ای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>