آیا آلمان انجام بیش از حد کمی به یاد قربانیان نژادپرستانه ترور?

افرادی که عزیزانشان را از دست داده در حملات نژادپرستانه می گویند آلمان و جامعه نشان می دهد بیش از حد کمی همدردی با قربانیان و خانواده های آنان است. سالانه اروپا روز یادبود از قربانیان تروریسم به سادگی کافی نیست.

در اوت 21, 1980, بیگانه تروریست ها انداخت سه کوکتل مولوتف را از طریق پنجره های هامبورگ پناهندگان پناهگاه. هجده سال انجام Lan Anh Nguyen Ngoc Chau هر دو از ویتنام خواب بودند داخل. آنها دچار سوختگی های شدید در حمله و مرده چند روز بعد. آپارتاید قاتلان حال اسپری رنگ “خارجی” بر روی دیوار از پناهگاه.

فراموش Lan Anh را فراموش Mui, بدحال مرگ پسرش به این روز است. او نام رسمی یادبود سایت راه اندازی به مناسبت گرامیداشت روز زندگی خود را. “هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت از” او گفت: هفته آلمانی Die Zeit,

در فوریه 19, یک مرد 43 ساله به کشته شدن نه نفر در شهر هاناو در نزدیکی فرانکفورت ظاهرا انگیزه چه برخی از مقامات و روزنامه نگاران را به عنوان قربانیان “خارجی ریشه است.” این حمله نژادپرستانه شوکه آلمان است. رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر و آنگلا مرکل بعد از آن با حضور در مراسم یادبود برای ادای احترام خود را.

بیشتر بخوانید: “ما امن نیست در هر نقطه’ گروه های اقلیت می گویند پس از هاناو

بستگان قربانیان از ترس است که زندگی به زودی به حالت عادی بازگشت برای بسیاری از جامعه آلمان — به عنوان اگر هیچ چیز به حال تا به حال اتفاق افتاده است. “بستگان ما گفتن آنها ترس به فرستادن کودکان خود به مدرسه گفت:” رابرت Erkan که وکلای قربانیان چنین جنایاتی. نژادپرستانه و ترور بعد از همه به شمار خطر ثابت در آلمان بدون توجه به آنچه سیاستمداران ادعا و یا وعده.

بیشتر بخوانید: تظاهرات علیه نژاد پرستی پس از حمله تروریستی هاناو

سایت های یادبود تخریب

متعدد وجود دارد سایت های یادبود در سراسر آلمان و در برلین به خصوص که بزرگداشت قربانیان آلمان نازی است. برلین یادبود هولوکاست و توپوگرافی از ترور موزه قرعه کشی میلیون ها نفر از بازدید کنندگان به عنوان مثال.

آلمان نمی کند, اما, چنین یک فرهنگ یاد در مورد اخیر بیشتر قربانیان نژادپرستانه ترور. اغلب زمانی که سوگوار تماس برای یادبود سایت به تاسیس آرزوی خود می رود بی سابقه. بار دیگر زمانی که این سایت در حال حاضر وجود دارد آنها در حال تخریب — مانند بسیاری از کسانی که در شهرستانها آلمان به افتخار کسانی که به قتل رسیده توسط جناح راست افراطی ناسیونال سوسیالیست زیرزمینی (NSU) ترور همراه است. برخی از سایت ها شده و آسیب دیده, دیگران برداشته می شود و برخی از مخدوش با صلیب شکسته نقاشی های دیواری. در آلمان شرقی شهر تسویکاو. در اینجا یک بلوط کاشته شده در افتخار از اولین NSU قربانی Enver Simsek قطع شد به احتمال زیاد توسط نئو نازی ها. چندین رنگارنگ نیمکت نصب شده برای بزرگداشت قربانیان مخدوش روز خود را در حال نصب در سال 2016 (عکس).

ادامه مطلب: رئیس جمهور می گوید: “ما نمی توان مرعوب’ پس از هاناو

پدر و مادر Halit Yozgat, آخرین قربانی NSU گروه را برای سال ها به نام در شهر کاسل به نام خیابان در خود را که پسر بود به دنیا آمد پس از او فایده ای نداشت. آنها نمی خواهند دولت به آنها پرداخت پول برای جبران از دست دادن آنها. همه آنها می خواهند این است که آلمان برای مقابله با آن تاریخ اخیر از قتل نژادپرستانه و برای ایجاد یک سایت است که به یادبود جان خود را از زندگی است.

بیشتر بخوانید: آلمان در سیاسی آب و هوا به سوخت حملات نژادپرستانه مانند هاناو

نفرت و خشونت افزایش

چهارشنبه اروپایی روز یادبود از قربانیان تروریسم است. پیش از جدی رئیس جمهور اشتاین مایر بازدید Zwickau و پرداخت خود را در جهات جدید درخت بلوط که کاشته شده است. او ملاقات شهرداران از سراسر کشور به بحث ظهور بیان نفرت و خشونت است. قانونگذاران محلی, بعد از همه, به طور فزاینده ای در معرض تهدید و رندانه. نیمی از آلمانی شهرداران برای مثال گزارش سوء استفاده.

اشتاین مایر از آنها خواست به ثابت قدم باقی می ماند. “هیچ کس نمی تواند ادعا این است که هیچ یک از کسب و کار خود را,” او اندرز جامعه آلمان “و هیچ کس نمی تواند سکوت کند.” برای بیش از حد طولانی او گفت: “جامعه آلمان آرام نگه داشته است در مورد این, اما ما می دانیم که اکثریت مردم در کشور ما می خواهیم همه با هم زندگی مسالمت آمیز است.” او سپس التماس این اکثریت را به خود شنیده ام و ایستادگی در برابر نفرت.

در طول سال بسیاری از مردم پیوسته اند فراموش Mui ابتکار عمل برای ایجاد یک بنای یادبود در سایت در هامبورگ برای او به قتل رسیده است. اما تا کنون مقامات شهرستان حاضر به دنبال از طریق او می خواهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>