آیا آلودگی هوا با افزایش خطر از COVID-19? در اینجا چیزی است که ما می دانیم

به تازگی منتشر شده مطالعه از محققان در دانشگاه هاروارد به ارمغان آورده است توجه بیشتر به تاثیر آلودگی در هوا می تواند در بیمارانی که قرارداد این رمان coronavirus

مطالعه ارتباط قرار گرفتن در معرض سطح بالایی از آلودگی هوا به افزایش نرخ مرگ و میر ناشی از COVID-19 بالا بردن نگرانی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها زندگی در شهرستانها که شاهد افزایش میزان آلودگی های ساخته شده از ذرات کوچک است که اغلب از سطح بالایی از ترافیک و تاسیسات صنعتی. در حالی که داده ها در رمان coronavirus هنوز مقدماتی دانشمندان مطمئن هستند که طولانی مدت در معرض آلودگی هوا منجر به شرایط بهداشتی مانند آسم یا بیماری های قلبی عروقی.

حدود 141 میلیون آمریکایی زندگی می کنند در شهرستان ها با حداقل یک امتیاز بد برای کیفیت هوا با توجه به آمریکایی انجمن ریه’ “وضعیت هوا” گزارش.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در اینجا برخی از چیزهایی که بدانید در مورد چگونه آلودگی هوا می تواند نقش مهمی در این بیماری همه گیر.

چه مطالعه می گویند ؟

با توجه به مطالعه در سراسر کشور از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی مردم با COVID-19 زندگی می کنند که در مناطق با آلودگی هوا بیشتر احتمال دارد به مرگ از کسانی که زندگی در مناطق کمتر آلوده.

مطالعه نگاه 3,080 شهرستانهای مختلف و نگاه در سطح خوب و ذرات آلودگی هوا — به طور خاص ذرات کوچک به نام “ذرات ماده” — است که تولید شده توسط احتراق سوخت از اتومبیل های پالایشگاه و نیروگاه-و مقایسه آن با خطر مرگ ناشی از کروناویروس در آمریکا

آنها دریافتند که یک افزایش کوچک — یک ميکروگرم در هر متر مکعب — در دراز مدت قرار گرفتن در معرض ذرات منجر به افزایش 15 ٪ در COVID-19 مرگ و میر.

این مطالعه با نویسنده ارشد پیش بینی شده که استان ها با افزایش آلودگی هوا “خواهد بود که آنهایی که شماره های بالاتر از بستری شدن در بیمارستان شماره های بالاتر از مرگ و میر و که در آن بسیاری از منابع باید متمرکز” در نیویورک تایمز.

آیا این به این معنی است که شما بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 اگر شما زندگی می کنند در یک محل با آلودگی هوا سطح ؟

نه دقیقا. این مطالعه اولیه است و ما هنوز در حال از دست رفته یک مقدار زیادی از داده ها در COVID-19 اما ارتباط بین آلودگی هوا و تنفسی و قلبی و عروقی مشکلات بهداشتی است که به خوبی تاسیس شده است.

“ملت شناخته است برای برخی از زمان است که در دراز مدت قرار گرفتن در معرض ذرات آلودگی می تواند به بدتر شدن علائم بیماری ریه, افزایش استعداد ابتلا به عفونت ریه باعث حمله قلبی و سکته مغزی و حتی می تواند باعث سرطان ریه و مرگ زودرس. این تحقیقات جدید از دانشگاه هاروارد در حال حاضر لینک ذرات آلودگی قرار گرفتن در معرض به طور چشمگیری بالاتر مرگ و میر از COVID-19,” هارولد Wimmer, رئيس جمهور از آمریکا انجمن ریه در بیانیه ای گفت.

تریش Koman عمومی سلامت محقق در دانشگاه میشیگان گفت: آن را دقیق تر بگویم وجود رابطه میان افزایش آلودگی هوا و به طور فزاینده ای بدتر اثر از ویروس.

“وجود دارد یک ارتباط سببی بین ذرات ماده و زودرس و مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی و تنفسی باعث می شود بنابراین ما در حال حاضر می دانیم که آلودگی هوا می تواند باعث جمعیت به بیشتر آسیب پذیر و مستعد ابتلا به انواع تنفسی و بیماری های قلبی و عروقی گفت:” Koman سابق مدیر پروژه در سازمان حفاظت محیط زیست دفتر حمل و نقل و کیفیت هوا.

“وجود یک ارتباط قوی بین آلودگی هوا و ضعف قلبی و عروقی و تنفسی و سلامت کلی. ما همچنین می دانیم که در ایالات متحده آمریکا است که جوامع رنگ و کم ثروت جوامع هستند بیشتر احتمال دارد که تاریخی مواجهه با سطوح بالاتری از آلودگی است.”

که به احتمال زیاد به تحت تاثیر این خطر اضافه از COVID-19?

دانشگاه هاروارد مطالعه نشان می دهد که افرادی که زندگی در شهرهای بزرگ و یا مناطق با بیشتر آلودگی هوا می تواند خطرات شدید بیماری از COVID-19. در طول سال ها تحقیق و اطلاعات عمومی نشان داده اند که در این مناطق جوامع رنگ و کم درآمد جوامع هستند بیشتر در معرض آلودگی هوا از جمعیت عمومی است.

مصطفی سانتیاگو علی سابق سازمان حفاظت محیط زیست رسمی که کمک به ایجاد سازمان محیط زیست عدالت اداری و معاون رئیس جمهور از محیط زیست و عدالت در فدراسیون ملی حیات وحش گفت: او در مورد “قربانی مناطق” در سراسر کشور که در آن جوامع رنگ, کم ثروت و بومی در معرض سطوح بالاتری از آلودگی که منجر به مشکلات بهداشتی مزمن است که مردم را بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19.

“ما آنها را قربانی مناطق زیرا آنها در این مناطق است که شما می دانید وجود دارد disinvestments آنها در این مناطق وجود دارد که عدم اجرای قانون در آنها در مناطقی که ما اغلب منطقه صنعتی حتی اگر خانه گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه درست در حصار خط. به طوری که برخی از دلایلی است که ما آنها را قربانی مناطق همراه با عدم دسترسی به مراقبت های پزشکی,” او گفت: ABC News.

“به راستی یکی از عوامل اصلی در زیر از آن — — متاسفانه سیستمیک است نژادپرستی و تبعیض است. و به همین دلیل من می گویند تبعیض است زیرا هنگامی که ما صحبت در مورد نژادپرستی نظاممند ما در حال صحبت کردن در مورد شما می دانید, سیاه و قهوه ای مردم و مردم بومی و در برخی موارد آسیایی یا آسیایی جزایر اقیانوس آرام. من می گویند تبعیض و دلیل آن نیز اثرات کم درآمد و ثروت جوامع” علی گفت.

چرا باید ما توجه به ارتباط بین آلودگی هوا و COVID-19?

هدر مکتیر Toney سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر منطقه ای و ملی در زمینه مدیر مامان را تمیز نیروی هوایی گفت: این مهم است که به جوامع آگاه از خطر اضافی از COVID-19 اگر جامعه خود را نیز در معرض آلودگی قرار دارند.

“اگر شما کسی که زندگی درست در زیر ابری از یک جریان ثابت از آلودگی هوا که در حال حاضر مبتلا به چیزهایی مانند آسم و یا سایر بیماری های تنفسی یا بیماری های قلبی در حال حاضر در برخورد با ضعیف ریه و سیستم تنفسی به طوری که پناه در محل برای آنها دلیل که بسیار خطرناک تر است و آنها باید آگاه باشید از اقدامات احتیاطی دیگر آنها ممکن است نیاز به,” او گفت:.

“مردم در حال تجربه آن در زمان واقعی و بنابراین ما در حال دیدن اطلاعات این مطالعه از دانشگاه هاروارد است که واقعا تایید برخی از چیزهایی که ما می دانیم از بودن روی زمین. و من فکر می کنم ما می توانیم می گویند که سازمان حفاظت محیط زیست حتی در میان COVID راست و حتی در وسط این — این بیماری همه گیر است که در ادامه به فشار زدایی و در ادامه به نوع فعالیت کسب و کار به طور معمول برای انجام چیزهایی که مانع سلامتی ، و ایجاد بدتر شدن آلودگی هوا چیزی است که ما فقط نمی تواند مقابله با حق در حال حاضر.”

ABC News’ دلارام تقی پور کمک به این گزارش.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>