دکتر توجه داشته باشید: آیا ایبوپروفن را coronavirus بدتر ؟

را نمی ایبوپروفن. که مشاوره توییتی توسط فرانسه به, وزیر بهداشت, Olivier Veran از چند روز پیش. Veran که او نیز اتفاق می افتد به یک پزشک واجد شرایط و نوشت: “ضد التهاب (ایبوبروفن کورتیزون …) می تواند باعث بدتر شدن عفونت است. اگر شما یک تب را پاراستامول.”

عفونت او صحبت کردن در مورد بود البته COVID-19 coronavirus است که موجب ترس و وحشت در سراسر جهان است. او همچنین افزود که اگر شما این نوع از ضد التهابی مواد مخدر به طور منظم, شما باید به دنبال مشاوره از یک پزشک.

ضد التهاب هستند و مهم مواد مخدر استفاده می شود که توسط میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان برای کمک به درمان درد انواع مختلفی از ورم مفاصل و سردرد و گلو درد و سرماخوردگی است.

پس چرا باید ما به طور ناگهانی محتاط در مورد استفاده از آنها ؟

با وجود تمام اثرات مفید خود را در آن به مدت طولانی شناخته شده است که ضد التهاب می تواند یک اثر افسردگي بر بخش هایی از سیستم ایمنی بدن ما.

وقتی که می آید به گرفتن آنها را به کمک به کاهش علائم سرماخوردگی, ما واقعا نمی باید به نگرانی در مورد این جزئی اما مهم در کاهش قدرت سیستم ایمنی بدن ما: ما بسیار بعید به توسعه عوارض ناشی از سرماخوردگی اجازه دهید به تنهایی از آن مرد.

اما ما نیاز به سیستم ایمنی بدن ما در حال کار به منظور مبارزه با کروناویروس و برنده شوید.

زمانی که ویروس وارد بدن انسان باعث آن خفیف تا شدید و مشکلات تنفسی تب بالا و سرفه و به طور بالقوه چند ارگان اختلال است که می تواند منجر به مرگ شود.

اوایل بخشی از بدن ما واکنش سیستم ایمنی بدن به یک ویروس از این نوع است که به انتشار سلول به نام سلول های ماست که فرم ما اولین خط دفاع در برابر ویروس.

اینها منتشر شد و به سرعت از ما دستگاه تنفسی – بینی گذرگاه و لنت های ریه ،

هنگامی که سلول های ماست سل در تماس با این ویروس سپس آنها ماشه بسیار بزرگتر پاسخ ایمنی که شامل مواد شیمیایی التهابی بودن منتشر شد.

ما نیاز به این مواد شیمیایی التهابی برای کمک به مقابله با این ویروس در محیط به مدت طولانی است. آن است که اثربخشی این مواد شیمیایی است که تصمیم می گیرد که آیا یک فرد توسعه عوارض ناشی از کروناویروس و یا باعث بهبودی کامل.

اگر ما نگاهی به داروهای که تعدیل این پاسخ ایمنی مانند ایبوپروفن و این می تواند برای ما نه مبارزه با عفونت به طور موثر به طور بالقوه منجر به یک دیگر بیماری با خطر بالاتر ابتلا به عوارض.

معمولا استفاده از ضد التهاب شامل ایبوپروفن و ناپروکسن دیکلوفناک و استروئیدها مانند پردنيزولون.

برخی از افراد با تکیه بر این داروها هر روز برای کمک به مدیریت درد فلج کننده و دراز مدت شرایط بهداشتی.

اغلب ضد التهاب هستند و تنها نوع دارو است که می تواند با برخی از شرایط بهداشتی بنابراین هر گونه تغییر در مصرف آنها باید مورد بحث با دکتر خود.

برای برخی از, آن را باید به یک تعادل دقیق بین مدیریت علائم و نشانه های خود را در دراز مدت وضعیت سلامت و خطر اثرات مخرب coronavirus.

یک جایگزین دارو برای درد و تب ممکن است پاراستامول یا استامینوفن.

پاراستامول است داروهای ضد التهابی و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر درمان تب و همچنین درد خفیف تا متوسط است و می توان با خیال راحت برای کمک به درمان تب در ارتباط با کوروناویروس.

مشترک تجارت نام پاراستامول است Panadol در حالی که استامینوفن فروخته شده است به طور گسترده ای به عنوان تیلنول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>