پزشکان ساخته شده است یک ابزار برای کمک به تصمیم گیری چه باید بکنید اگر شما coronavirus علائم مانند

اگر آسم شما احتمالا می دانید چه علائم شبیه است. آلرژی فصلی? هیچ مشکل. اما در این بیماری همه گیر کوروناویروس دوران بسیاری از افراد دیگر برخی چگونه به ارزیابی علائم خود را. با چنین مخاطرات بالا در طول این بحران بهداشت عمومی مردم نیاز به راهنمایی که در آن علائم حکم عمل است.

ناگهانی له از بیماران نگران پر کردن مطب و اتاق اورژانس می تواند منجر به جرم کمبود منابع مانند ماسک و دستکش و نه تنها مؤثر بر مراقبت از کسانی که با COVID-19 رسمی نام رمان coronavirus اما همچنین به طور بالقوه مانع برای مراقبت از بیماران مبتلا به سکته مغزی یا حمله قلبی در میان دیگر شرایط اضطراری.

بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد غذای ارشاد از دولت های محلی به مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی در خانه بمانند و خود مانیتور, اما آنچه را که قرار است انجام دهید زمانی که یک نشانه جدید میآید ؟ این ممکن است به خصوص به چالش کشیدن از آنفلوانزا, سرماخوردگی و COVID-19 همه می توانند در حال حاضر مشابه علائم سرفه و خستگی و بدن درد و تب است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

مسائل حتی بدتر برای برخی از جمعیت های آسیب پذیر هستند که بیشتر در معرض خطر ابتلا به عوارض شدید با COVID-19 و نیاز مبرم به دانستن زمانی که آنها دیگر باید در خانه بمانند زمانی که به یک دکتر تماس بگیرید و هنگامی که برای رفتن به اتاق اورژانس.

“پزشکان می دانند که شلوغ اتاق انتظار می تواند مشکل را بدتر می کند چرا که مردم بیمار با COVID-19 می تواند دیگران را آلوده سرعت کلی میزان عفونت” دیوید رایت, MD, صندلی, گروه طب اورژانس در دانشگاه اموری دانشکده پزشکی گفت: ABC News.

شناخت این معضل رایت و همکارانش ایجاد یک ابزار آنلاین رایگان کار با مراقبت های بهداشتی شرکت نرم افزاری حیاتی به نام Coronavirus جستجوگر (C19check.com) برای کمک به مردم خود را ارزیابی خطر COVID-19 قبل از رفتن به بیمارستان. پزشکان می خواستم برای کمک به جلوگیری از افزایش در سیستم مراقبت های بهداشتی.

آن را رایت اولین بازار مال فروشان. در سال 2009 او و همکارانش به سرعت بوت قبلا طراحی ابزار به بهترین آمادگی برای افزایش در سیستم مراقبت های بهداشتی در طول همه گیر H1N1.

“در حال حاضر” او می گوید: “ما به روز شده است که الگوریتم دوباره برای COVID-19 در خط با CDC دستورالعمل و قادر به قرار دادن تمام مهارت های فنی و منابع حیاتی به سرعت کار را آسان به استفاده از ابزار است. آن خواهید بود به طور مداوم به روز رسانی به عنوان ما بیشتر یاد بگیرند.”

رایت و تیم خود را از پزشکان می گویند Coronavirus جستجوگر اجازه می دهد تا افرادی که نگران هستند آنها ممکن است COVID-19 برای بررسی در صورتی که در پایین متوسط و یا بالا خطر شدید coronavirus شدت بیماری بر اساس علائم و شرایط از پیش موجود.

این ابزار آنلاین طراحی شده است که به عنوان کاربر پسند که ممکن است نیاز به چند کلیک ساده برای دریافت پاسخ. کاربر وارد سن خود علائم و شرایط قبلی و کد پستی.

بر اساس پاسخ های خود را “یک فرد است که به کارگردانی راهنمایی بر اساس دستورالعمل CDC و قرار داده شده است به یکی از سه دسته بندی ها: خطر بالا (نیاز به توجه فوری پزشکی) متوسط خطر (می توانید با دکتر خود را برای راهنمایی در مورد چگونه به بهترین خود را مدیریت بیماری) و یا کم خطر (می توانید به احتمال زیاد اداره مراقبت از خود و یا بهبود می یابند در خانه). در هر صورت این فرد هرگز منصرف از به دنبال مشاوره پزشکی حرفه ای و یا تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را برای راهنمایی بیشتر” الکساندر P. Isakov, MD, MPH, مدیر اجرایی دانشگاه اموری از بحرانی رویداد آمادگی و پاسخ گفت.

معلوم نیست اگر هر گونه نظارتی بررسی فرآیند مورد نیاز برای این نوع از ابزارهای آنلاین. ABC اخبار رسیده به CDC برای دیدن اگر آن نیاز به تصویب چنین ابزارهایی اما بلافاصله نمی شنوند.

پزشکان امیدوارم که نتیجه نهایی این است که مردم می توانند به طور موثر خود تریاژ در خانه غیر ضروری اجتناب از قرار گرفتن در معرض بالقوه و یا قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی. وب سایت اخطار می دهد که آن را “به معنای برای اهداف آموزشی است و یک جایگزین برای مراقبت های پزشکی است. به هیچ وجه یک وب سایت در واقع می دانم که اگر شما یک ویروسی بیماری است.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • “ما همه می خواهم به مانند یک پزشک در دسترس ما در همه زمان ها, اما این یک راه حل غیر عملی در بهترین زمان و خام در یک بیماری همه گیر” Isakov گفت. “این یک ابزار آموزشی است که کمک خواهد کرد که مردم خود حرکت مقدار زیادی از اطلاعات در دسترس به آن را آسان به درک و در نهایت به ساده مراقبت از. آن است که یک ابزار تشخیصی است; آن است که برای اهداف آموزشی و نه یک جایگزین برای یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ارزیابی است.”

  به عنوان نکته آخر دکتر رایت می گوید: “این محصول ساخته شده بود به عنوان خدمات عمومی. آن رایگان است. آن را در دسترس بر روی هر کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند است و می تواند توسط متخصصین پزشکی و یا laypeople. آن جمع آوری اطلاعات شخصی. آن را می سازد این شرکت هیچ پول است. کاربران می توانید انتخاب برای به اشتراک گذاشتن یک کد پستی به منظور کمک به تحقیقات ردیابی جغرافیایی گسترش و احتمالی بهبودی از این بیماری همه گیر.”

  مثل همیشه ABC News تشویق خوانندگان به مشورت پزشکان خود را.

  آنجلا N. Baldwin, M. D., M. P. H., آسیب شناسی اقامت در مونته فیور نظام سلامت در برانکس و دلارام جواد تقی پور, MD, MPH, MBA طب پیشگیری ساکن در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, هر دو در حال همکاران به ABC اخبار پزشکی واحد.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>