پزشک متهم misdiagnosing صرع می دهد تا مجوز

یک دیترویت-منطقه پزشک متهم misdiagnosing صرع در حدود 250 کودکان خود را تسلیم پزشکی مجوز برای حل و فصل شکایت توسط مقامات دولتی

دیترویت — یک دیترویت-منطقه پزشک متهم misdiagnosing صرع در بیش از 200 کودک خود را تسلیم پزشکی مجوز و موافقت به پرداخت 5000 دلار جریمه تحت یک راه حل پذیرفته شده در یکشنبه توسط دولت تنظیم کننده.

“یک روز بزرگ برای بیماران بود که بسیار دیر شده است” گفت: وکیل برایان McKeen که موفق به کسب دو دادگاه تا کنون بیش از دکتر یاسر Awaad درمان کودکان.

انضباطی پانل در میشیگان هیئت پزشکی پذیرفته توافق طی یک جلسه ویدئو کنفرانس. وجود دارد هیچ پاسخ فوری از Awaad وکیل به یک درخواست برای نظر.

دفتر دادستان کل شکایت Awaad در سال 2018 سال پس از او تحت درمان کودکان به عنوان یک متخصص مغز و اعصاب کودکان در اواکوود بهداشت و درمان در دیربورن است که در حال حاضر بخشی از Beaumont سلامت.

“بین سال های 1997 و 2007 (Awaad) اشتباه در حدود 250 بیماران مبتلا به صرع یا تشنج اختلالات بر اساس electroencephalograms بودند که یا انجام شده یا نه تفسیر به درستی” شکایت گفت. “برخی از این بیماران نیز به اشتباه به عنوان اختلال کمبود توجه یا دیگر طیف اوتیسم شرایط است.”

کودکان داده شد و دارو که غیر ضروری بود و گاهی مضر شکایت گفت و خود را در شرایط واقعی نبودند خطاب.

Awaad توافق با تنظیم کننده است که این اتهامات می تواند به عنوان واقعی برای حل و فصل شکایت. او گفت که او تا به طور فعال و تمرین پزشکی در میشیگان از سال 2007.

McKeen نشان دهنده ده ها تن از بیمارانی که متهم Awaad از قصور. در طول یک دادگاه در سال گذشته گفت: دکتر در حال اجرا بود یک “gravy train تقلب” توسط بارها و بارها سفارش گران EEG آزمون.

Awaad وکیل گفت: هیئت منصفه است که آن را “ظالمانه و مضحک” به ادعای Awaad عمدا آسیب ماریا مارتینز زمانی که او 9 سال. هری Sherbrook گفت: بیشتر وجود دارد برای تشخیص صرع از خواندن در مورد eeg.

هیئت داوران اهدا بیش از 3 میلیون دلار به مارتینز اگر چه یک قاضی آن را کاهش داده است به $846,000 چون دولت کلاه در شکايت.

در مورد دوم در ماه اکتبر داوران اهدا حدود 2.8 میلیون دلار به سابق Awaad بیمار است. که حکم به احتمال زیاد کاهش می یابد ،

Awaad توافق به پروانه پزشکی اش بود او اولین برخورد با تنظیم کننده. مشابه شکایت خود را تشخیص صرع ثبت شده در سال 2011. او پرداخت می شود $10,000 خوب و توافق به کار خود را مرور توسط دکتر دیگری برای یک دوره.

دنبال اد سفید در http://twitter.com/edwhiteap

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>