آیا شما هنوز هم به گوش مردم می گویند coronavirus درست مانند آنفولانزا ؟ آنها در اشتباه هستید — در اینجا به همین دلیل


MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

برخی از استناد به آنفلوانزا به عنوان یک دلیل نمی شود نگران COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus اما متخصصان سلامت می گویند که در مقایسه نتواند برخی از نکات بسیار مهم. روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را یک بیماری همه گیر.روز جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی.

Coronavirus. آن را فقط مانند آنفولانزا نیست ؟

صدها هزار نفر از مردم مرگ از آنفولانزا هر سال برخی می گویند و مردم نیاز به آرامش مورد کوروناویروس که اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی این هفته است. روز جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی.

بنابراین چه چیزی ما در حال حاضر ؟ همه باید دست خود را بشویید برای 20 ثانیه آرنج دست انداز توقف خرید ماسک صورت از آنجا که آنها نمی محافظت در برابر ویروس توجه داشته باشید که هواپیما air فیلتر شده است 20 تا 30 بار در ساعت اجتناب از کشتی های کروز و فقط استراحت کنید.

که به نظر می رسد انباشته مشاوره برافروخته آمریکایی در Twitter و Facebook FB -14.25% فقط یک یا دو هفته پیش که نومید شدند در صف های طولانی در معامله گر جو و غذاهای کل AMZN, -5.37% (که در آن مردم ظاهر شده اند و جوراب زنانه ساقه بلند در شیر جو) و وحشت خرید و قفسه های خالی در Costco هزینه -6.32%.

“کاغذ توالت طلایی در آخرالزمان” یک مشتری گفت: MYNorthwest.com.

آنها زیاده درسته ؟ نه کاملا.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد که او “marshaling قدرت کامل از دولت فدرال” با تعلیق تمام سفر از اروپا به آمریکا برای یک ماه. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک عمر پیش با توجه به اظهارات “bearmaggedon” و این که شرکت های هواپیمایی صورت خود بزرگترین بحران مالی در یک نسل اما یک زن و شوهر از روز قبل مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت TWTR, -17.92%, “در سال گذشته 37,000 آمریکایی” از آنفلوآنزا: “هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد بر روی بروید.”

این افزودنی در محل. بله آنفولانزا جان هزاران نفر از مردم هر سال اما ما قصد داریم به مرگ و میر بیشتر.’

Amesh Adalja بیماری های عفونی و جامعه امریکا

این تغییر چشمگیر-از-قلب نشان می دهد ما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد رمان coronavirus و کارشناسان می گویند که به تنهایی باید به اندازه کافی برای ایجاد انگیزه در جوامع با هم کار کنند به سرعت پیشرفت آن. مطالعات نشان می دهد تفاوت آنفلوآنزا و کروناویروس در حال ظریف تر از برخی از مردم نشان می دهد.

در واقع بهداشت حرفه ای نقطه مهم تفاوت بین COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس سارس-CoV-2 و ویروس های دیگر. آنها توصیه نمی هیستری جمعی, بدیهی است, اما نه آنها بر این باورند انجام هیچ چیز و/یا رفتن در مورد کسب و کار به عنوان معمول حرکت هوشمند است یا نه.

که در نهایت در هفته گذشته گفت که coronavirus تبدیل به یک بیماری همه گیر. که مشخص می شود این بیماری در اواخر سال گذشته به عنوان یک سری از بیماری های همه گیر. شیوع یک بیماری است که باعث عفونت مناطق و یا یک جامعه است. این 1918-19 “آنفلوآنزای اسپانیایی” و مرگ سیاه از 1347 تا 1351 دو از افراطی ترین بیماری های همه گیر ثبت شده در مدرن و قرون وسطی.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘آنها تشبیه آن به یک جنگ که در آن تعداد تلفات فقط در آینده نگه دارید’: ایتالیایی ها پیدا کردن همبستگی انعطاف پذیری و موسیقی در طول coronavirus مستند

پس چه هستند تفاوت بین coronavirus و آنفولانزا ؟ برای شروع وجود دارد این است که هیچ واکسن برای COVID-19 و آن را می تواند چندین ماه یا سال به یک بازار و بر خلاف ویروس آنفلوانزا که برای چندین واکسن انسان ساخته شده است تا ایمنی بیش از چندین نسل. چه بدتر پزشکان ترس از ویروس جهش یافته.

اولین فرد شناخته شده گزارش شد که قرارداد این ویروس در دسامبر. 1 در چین است. امروز گسترش آن به حدود 130 کشور یا سرزمین. کارشناسان توصیه می کنند در حال تغییر رفتار خود را به منظور محدود کردن گسترش آن. مقامات دولتی در نیویورک گفت: مردم باید از مصرف انبوه حمل و نقل در صورت امکان. ایتالیا به طور موثر قرنطینه آن در کل جمعیت. اسرائیل در میان کشورهای دیگر بسته شده است مرزهای زمینی خود.

البته وجود شباهت بین آنفلوانزا و COVID-19. هر دو ویروس ها غیرقابل درمان با آنتی بیوتیک و آنها تقریبا یکسان علائم تب و سرفه شبانه و درد استخوان و خستگی و در موارد شدید تر از هر دو ویروس تهوع و حتی اسهال است. آنها را می توان با لمس خود را به صورت سرفه و عطسه است.

اما پزشکان می گویند تفاوت های خود را فقط به عنوان متنوع است. “این کمی ساده به فکر می کنم رمان coronavirus درست مانند آنفولانزا” Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در جان هاپکینز مرکز بهداشت امنیت و سخنگوی انجمن عفونی آمریکا گفت MarketWatch.

“ما نمی خواهیم یکی دیگر از آنفولانزا,” او گفت:. “این افزودنی در محل. بله آنفولانزا جان هزاران نفر از مردم هر سال اما ما قصد داریم به مرگ و میر بیشتر.”

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘فقدان یک جزیره پاسخ نیز لرزاند جوامع در هر دو طرف ایرلندی مرز.’ بارها از نزدیک با توجه به coronavirus مسائل دولت جدید قوانین سختگیرانه برای مجالس ترحیم

وجود دارد گزارش به برخی از 1 میلیارد عفونت آنفلوانزا در سراسر جهان هر سال به 45 میلیون نفر در ایالات متحده در هر سال ده ها هزار نفر از مرگ و میر در ایالات متحده و 291,000 به 646,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

آنفولانزای فصلی دارای نرخ مرگ و میر کمتر از 1%. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا تخمین زده است که نرخ مرگ و میر آنفولانزا است و نزدیک به 0.1%. اما حتی حسابداری به صورت خفیف و در عین حال موارد تشخیص داده نشده از COVID-19, او گفت:, آن را هنوز هم آن را “تقریبا 10 برابر کشنده تر از آنفولانزای فصلی.”

یکی دیگر از دلایل به مقایسه این دو ویروس ها: آنفلوانزا به احتمال زیاد شده است در اطراف برای بیش از 2000 سال است. دانشمندان می گویند “رمان آنفلوانزا ویروس ها” در انسان منجر به یک بیماری همه گیر در حدود یک بار در هر 40 سال است. اما دوباره واکسن آنفولانزا وجود دارد. “آنفولانزا با ما بوده است پس از تولد از طب مدرن گفت:” Adalja.

آنفولانزا است به احتمال زیاد از حدود 2000 سال. این coronavirus سه ماه است و هنوز هیچ واکسنی وجود دارد.

بقراط از کوس پزشک یونانی که به دنیا آمدم و در سال 460 پیش از میلاد ذکر شده آنچه که ما در حال حاضر می دانم که به عنوان مدرن ویروس آنفلوانزا در نوشته های برخی از مورخان می گویند. او آن را به نام “تب Perinthus.” دیگران تعجب می کنم که آیا این بود که آنفولانزا یکی دیگر از بیماری و یا ترکیبی از بیماری.

“در 1173 1500, دو, دیگر آنفلوانزا شیوع بیماری توضیح داده شد هر چند در اندک جزئیات. نام “آنفلوانزا’ سرچشمه در قرن 15 در ایتالیا از یک بیماری همه گیر نسبت به تأثیر ستارگان” است که با توجه به اسناد تاریخی, “خروشان در سراسر اروپا و شاید در آسیا و آفریقا” یک سال 2016 مقاله در مجله طب پیشگیری و بهداشت گزارش شده است.

“علما و مورخان بحث که آیا آنفلوآنزا در حال حاضر در حال حاضر در دنیای جدید و یا اینکه آیا آن را انجام شده توسط خوک آلوده منتقل می شود در کشتی” به آن اضافه شده است. “برخی از آزتک متون صحبت از یک “سام زکام’ شیوع در 1450-1456 در منطقه در حال حاضر مربوط به مکزیک اما این نسخههای خطی را دشوار است به تفسیر صحیح و این فرضیه به نظر می رسد بحث برانگیز است.”

آنچه را که این همه رو با COVID-19? وجود دارد یک مزیت برای پایین آمدن با یک ویروس است که در اطراف برای صدها اگر نه یک زن و شوهر از هزار سال است. انسان ایده آل خواهد شد ساخته شده است تا بیشتر دفاع طبیعی برای مبارزه با آن است.

مسائل پیچیده: آنفلوانزا و COVID-19 آمده از ویروس های مختلف خانواده و COVID-19 نام تجاری جدید است. “وجود دارد که چهار گونه دیگر از coronavirus اما حمله نرخ این ویروس نسبتا بالا است به عنوان وجود دارد بدون ایمنی به آن” Adalja گفت.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: به عنوان coronavirus موارد افزایش در سوئیس ساکنان نگه داشتن چشم با احتیاط در ایتالیا را به بدتر شدن وضعیت در کنار درب

برای قرار دادن که در چشم انداز: در 2017-18 بدترین فصل آنفولانزا ثبت شده در ایالات متحده در خارج از یک بیماری همه گیر در حدود 80,000 آمریکایی درگذشت. چهار دیگر coronavirus گونه است که در حال حاضر وجود دارد مسئول حدود 25% از ما رایج سرماخوردگی, Adalja اضافه شده است.

“اما به نظر نمی رسد مانند وجود دارد کراس ایمنی با این coronavirus به عنوان وجود دارد با دیگر coronaviruses,” او اضافه شده است. به عبارت دیگر, طبیعی, سیستم های دفاعی در بدن ما است که به ما کمک دفع آنفولانزا بعید است که در اینجا اعمال می شود.

لوئیس Ostrosky عضو انجمن عفونی آمریکا گفت: انسان یک “گله ایمنی” به آنفولانزا. “زمانی که مردم به اندازه کافی در جامعه هستند که ایمنی بدن را محافظت می کند افرادی که سیستم ایمنی نیست.” که در مورد آنفولانزای اما نه با COVID-19. Ostrosky گفت: این امر به ویژه مهم است که هیچ واکسن یا درمانی برای درمان یک ویروس است.

“هر دو را می توان از فرد به فرد از طریق قطرات در هوا از یک فرد آلوده عطسه یا صحبت کردن” لیزا Maragakis ارشد مدیر پیشگیری از عفونت در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی در بالتیمور نوشت. بر اساس برآورد فاصله ویروس, سفر دانشمندان توصیه می کنند “اجتماعی فاصله” حداقل شش فوت محصور در فضاهای عمومی.

در ضمن این ویروس همچنان به گسترش به احتمال زیاد با کمک افرادی که دارای علائم خفیف یا بدون علامت باشد.

همانطور که از دوشنبه شب وجود دارد 182,405 موارد تایید شده در سطح جهان و 7,074 مرگ و میر با توجه به اطلاعات آخرین تجمع از پایگاه داده از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی; این پایگاه همچنین گزارش داد 79,433 بهبود. ایالات متحده تا به حال حداقل 4,661 تایید coronavirus موارد و 85 و میر.

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

نه آنفولانزا و نه COVID-19 ویروس ها با آنتی بیوتیک قابل درمان است و این دو بیماری را تقریبا یکسان علائم.

در حالی که برآورد coronavirus مرگ و میر نرخ متفاوت آنها باقی می ماند به مراتب بالاتر از کسانی که برای آنفولانزا. COVID-19 دارای نرخ مرگ و میر از 3.4% که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در اوایل این ماه. که بیش از برآورد قبلی از بین 1.4% و 2% اگر چه برخی از ناظران می گویند خود را تجزیه و تحلیل شد بلانت تفسیر اطلاعات ناقص و احتمالا اریب بالاتر مرگ و میر در چین است.

COVID-19 نرخ ممکن است به سقوط نزدیک تر به کسانی که از آنفولانزا فرض کنید بسیاری از مردم آلوده هستند. JAMA به تازگی منتشر شد در این مقاله تجزیه و تحلیل داده ها از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در 72,314 COVID-19 نفر در چین در ماه گذشته بزرگترین چنین نمونه ای از این نوع است. نمونه را به طور کلی مورد مرگ و میر بود 2.3% در خط با تخمین های اولیه.

‘به کروناویروس گسترش آن را تهدید می کند به قرار دادن یک مقدار بار بیشتر در سیستم های بهداشتی از آنفولانزا می کند.”

آنتیگونه بارتون ScienceSpeaks

نرخ مرگ و میر نیز به طرز چشمگیری متنوع بسته به سن فرد. هیچ مرگ و میر رخ داده است در کسانی که 9 و جوان است اما موارد در سنين 70 تا 79 انجام شده 8% مرگ و میر و کسانی که در سن 80 سال و بالاتر تا به حال مرگ و میر 14.8%. میزان 49 درصد در میان موارد مهم و بالا در میان کسانی که با شرایط از پیش موجود را بین 5.6 درصد و 10.3 درصد بسته به شرایط است.

تفاوت دیگر بین coronavirus و آنفولانزا دروغ در چیزی که ما نمی دانیم. بزرگسالان مبتلا به آنفولانزا است که متوسط دوره کمون از دو روز می تواند دیگران را آلوده 24 ساعت قبل از توسعه علائم و 5 تا 7 روز پس از تبدیل شدن به بیمار. رمان coronavirus است متوسط دوره کمون 5.1 روز طولانی تر است که دیگر انسان coronaviruses (3 روز) که علت سرماخوردگی.

این سازمان گفت: تعداد موارد خارج از چین ده برابر افزایش یافته است و تعدادی از کشورها تحت تاثیر سه برابر شده است. “ما انتظار داریم که به دیدن تعدادی از موارد تعداد مرگ و میر و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار حتی بالاتر صعود. شده است که بررسی این شیوع در سراسر ساعت” Tedros به خبرنگاران گفت:. “و ما عمیقا نگران است. بیشتر با سطح هشدار دهنده از گسترش و شدت. و نگران کننده سطح انفعال.”

Coronavirus به نظر می رسد انتقال با سهولت به حدود 2.3 مردم توسط هر فرد آلوده در جامعه گفت: آنتیگونه بارتون سردبیر ScienceSpeaks یک وب سایت پزشکی. شرکت های دارویی و جامعه پزشکی گفت: در حال تقلا به آمده تا با یک واکسن قبل از اینکه بیشتر مردم می میرند و خدمات بهداشتی و درمانی در حال غرق با افراد بیمار در درهای خود را.

پتانسیل تقاضا برای تخت بیمارستان, پنکه, ماسک و داروها و فشار همه این را در کارکنان نگرانی های خود را. “از آنجا که وجود ندارد اثبات شده درمان یا واکسن; به عنوان coronavirus اسپرد” بارتون گفت: “آن را تهدید می کند به قرار دادن یک مقدار بار بیشتر در سیستم های بهداشتی از آنفولانزا می کند و بیشتر از اکثر یا بسیاری از آنها آماده شده است.”

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>