DNA از سیگار دور انداخته حل 1985 سرد مورد قتل

تبارشناسی ژنتیکی آزمون گفته حل 35 ساله مورد.

مقامات در پنساکولا فلوریدا را بازداشت 57-ساله-با کمک تبارشناسی ژنتیکی تست و یک سیگار — برای 1985 قتل یک مادر جوان.

تونیا McKinley گذشته دیده می شد زنگ در سال 1985 در یک رستوران. توسط صبح 23 سال داشت خفه و تجاوز جنسی در کنار جاده کشته شده است.

“ما به جمع آوری مدارک و مصاحبه با دوستان و خانواده و هر کسی که ممکن است در سراسر آمده او [که] شب” با توجه به بیانیه ای از پنساکولا اداره پلیس. “با وجود داشتن کمی خوب از شواهد فیزیکی و ده ها تن از مصاحبه در طول زمان دنباله رفت و سرد است.”

پلیس گفت که آنها بررسی آگهی های مختلف در طول 35 سال گذشته به عنوان “نسل آینده” کارآگاه برداشت مورد.

“در این میان یک پسر بچه بزرگ شده و بدون مادر, پدر و مادر به خاک سپرده شد دختر خود را بدون دانستن عدالت و یک قاتل بود و راه رفتن در اطراف رایگان” با توجه به پلیس.

مایک چوب, اطلاعات عمومی افسر با Pensacola, اداره پلیس گفت: ماموران “کار می کرد برای بیش از یک سال و با استفاده از شجره نامه” به سعی کنید برای پیدا کردن یک لینک مشکوک.

در پایان DNA بهبود از اتهام قاتل سیگار و تبارشناسی ژنتیکی تست کمک به حل این مورد سرد.

پلیس zeroed در مردی به نام دنیل چاه پس از یک عضو خانواده خود را به نظر می رسد در پایگاه داده خود را جستجو کنید. افسران surveilled چاه و در زمان یکی از ته سیگار دور انداخته. ولز DNA همسان DNA در صحنه جرم.

“آنها اساسا یک شجره, شروع به از بین بردن مردم و رو به دانیال” چوب گفت.

رئیس پلیس چارلز Mallett ارسال شده به رسانه های اجتماعی دلخراش یک تماس تلفنی به مک کینلی را به او آموخته است که خود را از اتهام قاتل دستگیر شد.

چاه 57 دستگیر شد در روز چهارشنبه برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در Escambia County زندان در قتل و اتهام باتری. یک وکیل برای چاه بود ذکر شده در زندان ،

“شما ممکن است در حال حاضر در آرامش استراحت تونیا Ethridge مک کینلی” ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>