اخلال در ویدئو نشان می دهد که مرد فریاد برای کمک به افسران پلیس را تهاجمی دستگیری

پلیس در حال تحقیق در بازداشت بود که گرفته شده توسط یک تماشاچی در یک جفت از ویدئوها در بروکلین نیویورک در شب چهارشنبه که نشان داد یک مرد ظاهرا گرفتن حمله چند از افسران پلیس بازداشت و به اتهام سیگار در یک پارک.

“من هرگز فکر نمی کردم این اتفاق می افتد به من گفت: Fitzroy گیل در یکی از این ویدئوها که متوقف شد توسط یک لباس شخصی افسر NYPD از 69 حوزه.

Fitzroy گیل, 20, در خانه راه خود را از شغل دوم زمانی که مادر او Daphane گیل نامیده می شود و از او خواسته به انتخاب چند آیتم از فروشگاه.

در برخی از نقطه ملاقات کرد تا با یکی دیگر از مرد و رفت به 100% زمین بازی نزدیک گلنوود جاده و شرق 100 خیابان.

ضد جرم و جنایت افسران پلیس در لباس شخصی مشاهده دو مرد در پارک سیگار روشن ماری جوانا سیگار با توجه به NYPD سخنگوی.

“به عنوان ماموران با نزدیک شدن به افراد و فرار آنها از محل” که سخنگوی گفت.

در برخی از نقطه, یک زن جوان که می گوید: او در راه خانه از محل کار و که او متوجه “پلیس مخفی” و یکی از مردان مشکوک را با پشت خود را در برابر یک فلز دروازه. او شروع به ضبط.

“چه جرم من مرتکب? به من بگویید! مشکل چیه ؟ ” این مرد ناشناس پرسید افسر لباس شخصی در حالی که هر دو دست خود را در هوا. “من نمی ارتکاب جرم است.”

افسر به نظر می رسد به چشم پوشی از انسان سوال و radioed برای پشتیبان گیری. یک دسته از لباس و غیر لباس افسران پلیس با عجله.

“به من کمک کند!” فریاد زد مرد او را به عنوان دیده می شود در این ویدئو گرفتن به زمین پرتاب.

دو دقیقه ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن برخی از نیم دوجین افسران پلیس مقابله با زانو ضربه و پایکوبی در این مرد در حالی که او بر روی زمین شفاعت برای کمک به.

“من هرگز دستگیر شده و یک روز در زندگی من” را دستگیر مرد شنیده است گفت: در میان گریه می کند. در همین حال بیشتر تماشاگران جمع آوری شده و شنیده می شود برای درخواست ماموران برای متوقف کردن.

“آیا شما به من نیاز به تماس کسی پرسید:” این زن — که مشخص خودش را به عنوان “مخملی” — و که ضبط ویدئوها. او گفت که او تاسف نه درخواست او را برای پدر و مادر خود را اطلاعات تماس هر چه زودتر او نوشته شده بعد از آن در توییتر.

این مرد 58 ساله مادر شد, تماس با پسر nonstop هنگامی که او به خانه در زمان معمول از 7:30 p. m.

“همه من می دانم این است که او مرده بود زمانی که آنها او را گرفت و دور” او نوشت در توییتر موضوع.

“پس از دستگیری یک فرد دستگیر شد و دومین فرد صادر شد احضار,” NYPD سخنگوی گفت. “این حادثه در حال حاضر تحت بررسی داخلی.”

فقط به عنوان Daphane گیل بود و آماده شدن برای رفتن به دوستان پسر خود را به مطمئن شوید که او امن در فلوریدا به نام هشدار او برای این فیلم ساخته شده است که راه آن از توییتر بر روی Facebook.

“قلب من شد مسابقه. من حتی نمی تواند صحبت می کنند. من فکر کردم آنها به من بگویید که او مرده بود” گفت: Daphane گیل اضافه کرد: “من به دنبال نگه داشته و در آن شد و گفت: به خودم این رفتن برای پایان دادن به مانند دیگر اریک گارنر وضعیت است.”

جلب بود توسط پلیس متوقف در استاتن آیلند و دیده می شد در فیلم بتواند برای آخرین نفس خود را به عنوان ماموران اقدام به بازداشت او را به اتهام فروش سست سیگار. گارنر آخرین عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” شد شعار ضد خشونت پلیس تظاهرات منجر فعالان و گروه های حقوق مدنی مانند سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

گارنر جولای 2014 مرگ دستگیر شد بر روی تلفن همراه تصویری. او 43.

Daphane گیل مسابقه به این حوزه در 2 a. m. او گفت: و در پی پاسخ به همین دلیل پسر او بود که بازداشت فایده ای نداشت.

“من منتظر و منتظر و منتظر آنها حتی نمی تواند به من بگویید چرا او وجود دارد” گفت: Daphane گیل است که دچار آسیب های روانی که در این ویدئو نقش بارها و بارها در رسانه های اجتماعی. “این بود تا کسی به من گفت که برگرد. مک کال است که به آنها اجازه دهید پسر من است.”

Daphane گیل گفت: او به کبودی بیش از همه و شلوار خود بودند پاره پاره.

“این دچار آسیب های روانی او و آن را دچار آسیب های روانی من,” او گفت:. “من می دانم که پلیس اینجا برای محافظت از اما راه آنها ضربه او را لگد زدن به او … او حتی نمی باید هر چیزی بر او.”

هر دو شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio و NYPD کمیسر درموت شیا “نگرانی” در مورد گرفتار در دوربین بازداشت.

“من نمی خواهم آنچه من تو را دیدم به وضوح — آن چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام این کار در اینجا” گفت: de Blasio در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “من نمی خواهم هر افسر به ایستادن روی پای کسی که اگر آنها لازم نیست که. من می خواهم بیشتر ارتباط بین ماموران و مردم آنها مقابله.”

“هنگامی که شما دو نفر را در حال اجرا — من در آن وضعیت خودم را — و شما نمی دانید که آنچه شما باید. … ما را به یک نگاه در تمامیت آن” گفت: شیا. “پایان چیزی است که نگرانی های من. من دوست دارم به یک نتیجه ای متفاوت که در آن ما باد بر روی زمین کشتی با کسی.”

ABC News’ درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد این دستگیری ها از NYPD بود بلافاصله در پاسخ به اما مرد دیده می شود در این ویدئو بازداشت شد و منتشر شد بعد از ظهر پنجشنبه به گفته منابع آشنا با این مورد.

شیا نیست شناسایی علف های هرز سیگار کشیدن مظنون اما گفت که آنها در سنین 20 و 18. این مرد دیده می شود در این ویدئو بود به اتهام در اختیار داشتن ماری جوانا مقاومت در برابر بازداشت و انسداد مدیریت دولتی.

از ژوئیه 2014, اواخر دادستان منطقه بروکلین کن تامپسون اعلام کرد که افراد نمی خواهد تحت پیگرد قانونی قرار گرفتن برای برخی از ماری جوانا اتهامات عنوان شده علیه. تحت رهبری دادستان منطقه بروکلین اریک Gonzalez سیاست گسترش یافت و در سال 2018 به تعقیب سطح پایین در اختیار داشتن ماری جوانا موارد از جمله کسانی که مربوط به سیگار کشیدن در مکان های عمومی.

“تنها افراد در حال حاضر تحت پیگرد قانونی برای این جرائم هستند کسانی که تهدیدی برای امنیت عمومی (به عنوان مثال رانندگی با سوزاندن ماری جوانا) ایجاد یک واقعی مزاحم (به عنوان مثال سیگار کشیدن در حمل و نقل عمومی و یا در یک مدرسه که در آن کودکان در معرض دود) و یا درگیر در خشونت آمیز فعالیت های جنایی (یعنی “رانندگان از جرم”),” با توجه به 2018 اطلاعیه در مورد تغییر سیاست.

NYPD دارای اختیار برای دستگیری هر کسی برای در اختیار داشتن ماری جوانا اما گونزالس “به نام برای صدور مدنی احضاریه به عنوان پاسخ به سطح پایین استفاده از ماری جوانا و اختیار به عنوان مخالف جنایی احضار را تشکیل می دهند که زمان پاسخ به کم ترین سطح ماری جوانا جرائم.”

دادگاه جنایی احضار صادر شده به منظور جلوگیری از دستگیری و گرفتن انگشت نگاری “مگر اینکه آنها موفق به نشان می دهد شناسایی” با توجه به دولت یکپارچه سیستم دادگاه.

“عمران احضار شبیه به بلیط ترافیک و رعایت تضمین است از طریق جریمه و نه حکم و دستگیری. در ضمن مدنی احضار حمل و هیچ ممکن است زمان زندان و برایش حکم صادرکند شهر دادگاه اداری دفتر اداری دادگاه و جلسات (سوگند)” با توجه به شهر عدالت کیفری قانون اصلاحات.

یک سخنگوی بروکلین دفتر دادستان منطقه گفت: “ما آگاه هستند از نگرانی در مورد این دستگیری و خواهد شد به بررسی این حادثه است.”

پس از فیلم های ارسال شده و آنها را دوست داشت بیش از 100 ، 000 بار بازتوییت بیش از 54000 بار و دریافت بیش از 4200 نظرات از جمله موضوع شهر وکیل مدافع جنایی ربکا Kavanagh.

“صرف نظر از دلیل توقف (چون من مطمئن هستم NYPD خواهد آمد تا با یک دلیل مثل یک گزارش از یک تفنگ) وجود ندارد و ممکن است توجیهی برای این وحشتناک استفاده از خشونت” نوشته Kavanagh.

غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره (CCRB) نیز هشدار داده در توییتر در مورد این ویدئو و ایجاد یک موضوع برای توضیح به مردم و زنان که نوشته شده در این ویدئو در مورد نحوه شکایت.

فعال حقوق مدنی Rev. McCall برگزار شد تجمع خارج از 69 حوزه در روز پنج شنبه در 4 p. m. “ما نمی خواهد سکوت” گفت: برگرد. McCall.

“من حفظ گفتن به خدا که من سپاسگزار است که او زنده است که همه من می توانید به من بدهید با تشکر” گفت: Daphane گیل که به فکر پر کردن اطلاع از ادعا در برابر شهر و NYPD.

ABC News’ هارون Katersky کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>