دادستان منطقه ‘نا امید’ او نمی تواند تحت پیگرد قانونی قرار, مست, پلیس موجود در ماشین گشت

شفق قطبی افسر ناتان مایر داشت گذشت مسلح و در ماشین گشت.

کلرادو دادستان منطقه ابراز نا امیدی پنج شنبه در بودن قادر به تعقیب یک شفق قطبی افسر پلیس است که پیدا کردن در ماشین خود را در سال گذشته در تماس تلفنی با این بخش را عدم راه اندازی یک DUI بررسی دو استاندارد به منظور محافظت از یکی از خود را دارد.

افسر ناتان مایر داشت العملی در شهرستان خود را متعلق به ماشین پلیس پارک شده در وسط یک خیابان شفق در تاریخ 29 مارس 2019. مایر مسلح شد و در مدرسه. افسران از جمله معاون رئیس Paul اوکیف که اولین مقام پلیس در صحنه گزارش شده بو ضعف بوی الکل در Meier و در وسیله نقلیه خود را.

“او کمی مست” یک ستوان می گوید دیگر در یک گفتگو اسیر در بدن فرسوده دوربین فیلم.

با وجود آشکار نشانه هایی که افسر بود مست دادستان منطقه جورج Brauchler می گوید اوکیف بعد گفت امور داخلی محققان که او احساس او نبود شواهد کافی برای DUI تحقیقات و او “باب در کنار حفاظت از [میر].”

“من فوق العاده نا امید” Brauchler گفت. “خط پایین این است که اگر یکی از ما شده بود که در ماشین و نه افسر ناتان مایر من فکر می کنم این امر آن درمان شده اند متفاوت است ؟ من انجام دهد.”

Brauchler متوقف کوتاه از تماس این حادثه یک پوشش گفت: به نظر می رسد به یک ناهنجاری و ستایش شفق قطبی اداره پلیس به طور کلی.

“من فکر می کنم این شد ‘جهل سعادت است’ لحظه” Brauchler گفت. “من فکر نمی کنم آن را یک پوشش, اما آن را یک زن و شوهر از بلوک های از آن است.”

شفق قطبی اداره پلیس هنوز ارائه پاسخ رسمی اما گفت: ABC اخبار که Meier باقی مانده شاغل در یک “عدم اجرای ظرفیت”.

Brauchler گفت: هیچ یک از هشت شفق افسران پلیس در صحنه گفت: آتش نشانان و یا پرسنل اورژانس که آنها تا به حال بوی الکل. به عنوان یک نتیجه امدادگران مشکوک Meier شده اند ممکن است دچار سکته مغزی و یا مبتلا به مواد مخدر قرار گرفتن در معرض. DUI متخصص اعزام به بیمارستان که در آن Meier گرفته شد و گفته شد به ایستادگی کردن Brauchler اضافه شده است.

Brauchler گفت: “هیچ تلاش همیشه به دنبال مایر” خون و یا شروع یک DUI تحقیقات توسط پلیس آرورا.

کادر پزشکی در بیمارستان او را به حال کشیده شده مایر خون و نتایج نشان داد سطح الکل خون بود و پنج بار بیش از حد قانونی. اما Brauchler گفت که او نمی توانست با استفاده از بیمارستان نتایج آزمون به تعقیب مایر برای DUI به دلیل پزشکی حریم خصوصی و یک قانون است که مانع از اطلاعات مجبور به عنوان بخشی از امور داخلی گزارش از استفاده توسط دادستان.

Brauchler گفت که اگر شفق پلیس تا به حال به کار گرفته شده در این تحقیق به درستی مایر می تواند با آن مواجه اند چندین اتهام از جمله رانندگی تحت تاثیر و مست بودن در حالی که حمل اسلحه گرم.

“من باور نمی کنم من تا به حال معقول احتمال موفقیت در دادگاه این اتهامات” Brauchler گفت.

اوکیف که در یک زمان قرار بود به عنوان رئیس موقت این اداره به جای اعلام کرد او بازنشسته خواهد شد در ماه مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>