قرار زیرند قانونگذاران فشار FDA برای تجدید نظر در دستورالعمل ضد عفونی کننده دست

به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان و مقامات بهداشت التماس عمومی به استفاده از ضد عفونی کننده دست به کاهش بالقوه مرگبار پاتوژن مواد غذایی فروشگاه ها و خرده فروشان آنلاین دیدم محصول تبخیر از قفسه های خود را.

از جان گذشته, اولین پاسخ دهندگان و دیگران در خطوط مقدم نبرد در برابر این بیماری همه گیر رشد نگران اما در رفت و بعید است نجات دهنده: مشروبات الکلی صنعت که به تغییر چرخ دنده ها به بوسیله اسباب گردنده از ضد عفونی کننده با استفاده از الکل را در دست داشتند و پس از یک دستور العمل تایید شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

اما ایالات متحده فدرال تنظیم کننده-تلاش برای تعادل نگرانی های ایمنی با افزایش تقاضا برای ویروس-کاهش محصول — اصرار دارد که این دستور کافی نیست, و این موضع در حال حاضر پیچیده تلاش برای چشم پوشی از مالیات مالیات غیر مستقیم فدرال در مطابق با اصول بهداشتی محصول.

در نتیجه منجر به افزایش فشار مبارزات انتخاباتی از جمله اعضای ارشد کنگره است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

منتقدان می گویند خمش با مشکل روبرو موضع غذا و دارو است و مهار تولید و توزیع هزاران گالن جوانه قاتل هر چند برخی از قرار زیرند در حال ارائه محصول خود را بدون در نظر گرفتن دستورالعمل FDA.

بیش از 2000 مقطر درگیر در ضد عفونی کننده و تولید با توجه به کارشناسان صنعت بسیاری از زیر که قوانین است که اجازه می دهد تا برای استفاده از “undenatured” الکل و مواد غذایی درجه اتانول است که صنعت به آسانی در دسترس است.

جدید 2 تریلیون دلار محرک لایحه به قانون امضا شده در هفته گذشته انداخت چیزی از یک آچار به آثار این بسیج گسترده تلاش است. این قانون فراهم می کند بسیار مورد نیاز چشم پوشی از هزینه فدرال مالیات مالیات غیر مستقیم بر قرار زیرند را که ضد عفونی کننده.

اما این لینک که چشم پوشی به پایبندی به سختگیرانه تر FDA دستورالعمل که نیاز به استفاده از مقدار بیشتر تلخ اغلب سمی و مواد شیمیایی به نام “دناتوره” الکل برای جلوگیری از مصرف به خصوص توسط کودکان است. و منتقدان باید گریه مرغ.

“این امر مجازات قرار زیرند که شروع به پریدن کرد به تولید ضد عفونی کننده دست بر اساس دستورالعمل هنگام تنظیم مقررات راهنمایی بود معلوم نیست” گفت: Chris Swonger, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آب مقطر ارواح شورای ایالات متحده (بحث) که نشان دهنده نمرات از بزرگ و کوچک قرار زیرند.

Swonger گفت: این عوامل سمی می تواند آن را بسیار سخت تر برای عکسهای به نوبه خود به تولید ویسکی و از جمله نوشیدنی زمانی که این کشور به حالت عادی برمی گرداند.

و بحث شده است و فشار دادن FDA برای تغییر دستورالعمل آن به تازگی شرکت در یک کنفرانس تلفنی با آژانس با فشار دادن آن به تحقیق راه های ممکن برای رسیدن به محل اقامت با صنعت به طور بالقوه صدور هشدارهای ایمنی با توجه به Swonger و مشاور رئیس کورتنی Armour-که اشاره کرد که این صنعت است به همان اندازه در مورد کودکان. بحث نیز مشغول به کار در پشت صحنه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار.

“کسانی که به قرار زیرند شد در پاسخ به درخواست خود را از مقامات محلی و جوامع و باید در حال حاضر نمی تواند در مواجهه با لایحه مالیات. مقطر در حال حاضر تحت فشار قابل توجه مالی با توجه به COVID 19 بحران است. این را تحمیل آسیب بیشتر بر روی آنها” گفت: Swonger که تخمین زده می شود که 40 درصد از سود برای روح سازندگان که به طور معمول می آید از گردشگری بازدید از صنایع دستی قرار زیرند است خشک شده تا در صورت گسترش بحران بهداشتی.

هنوز FDA حمایت نمی کردن. و در حالی که آژانس هم تجدید نظر در دستورالعمل های آن تنها چند روز پیش به اجازه استفاده از مواد غذایی درجه الکل آن نگرانی های ایمنی باقی می ماند به گفته یک سخنگوی. علاوه بر این از بد مزه مواد شیمیایی است که هنوز هم مورد نیاز در محصول نهایی آنها گفت.

“FDA guidances توضیح است که FDA قصد ندارد برای اعتراض به ساخت دناتوره یا undenatured الکل برای استفاده در دست عفونی به عنوان یک denaturant (bitterant) اضافه شده است قبل از تولید نهایی از ضد عفونی کننده دست,” FDA جرمی کان در بیانیه ای گفت: به ABC News. “اضافه کردن این denaturants به الکل ارائه محصول کمتر جذاب به مصرف.”

کان گفت: حوادث کودکان مصرف کشنده ضد عفونی کننده شده اند افزایش طول COVID-19 همه گیر و اشاره کرد که “در 18 ماه کودک قدیمی, تنها طول می کشد یک مقدار کوچک به طور بالقوه کشنده است.”

“مصرف کننده ایمنی یک اولویت برای FDA” خان گفت “برای محافظت از کودکان مهم است که به دست عفونی ناخوشایند.”

و در حالی که هر یک پتانسیل تسهیلات فقط می تواند به طور موقت در حالی که زمان همه گیر است خفه ضد عفونی کننده لوازم کان گفت: “معلوم نیست چه اگر هر اندازه می تواند برقرار شود تا اطمینان حاصل شود که محصولات را به دست مصرف کننده که در آن کودکان می تواند دسترسی داشته باشد.

او ادامه داد: “با توجه به این گمنام ما موقعیت فعلی این است که یک denaturant باید اضافه شود برای تمام محصولات ضد عفونی کننده دست بدون در نظر گرفتن نهایی در نظر گرفته شده تنظیم می باشد.”

اما اعضای کنگره در حال حاضر قرار دادن وزن خود را در پشت تلاش به فشار FDA برای تغییرات موقت.

“از طریق هدایت جریان FDA است که ایستاده در راه صدها نفر از هزاران گالن ضد عفونی کننده دست از تولید می شود و با توجه به کسانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر” گفت: مظنونان حمله به دانشگاه کنتاکی جان Yarmuth و اندی بر co-صندلی های کنگره بوربن حزبی در نامه ای این هفته به FDA کمیسر Stephen هان.

“ما باید مسئولیت را به ارائه منابع بیشتر برای کمک به صاف و منحنی کاهش این بار اجازه می دهد مشروب فرصت به گام تا و کمک به جوامع خود” جفت قانونگذاران گفت, همراه با یک گروه دو حزبی از 85 از خانه خود و همکاران.

همچنین مستقیما در پشت تلاش به گفته یک سخنگوی این است که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اهل کنتاکی است.

در ضمن در غرب کنتاکی همراه بوربن کمربند که به طور معمول خواهد بود پرتکاپو با گردشگران هجوم آوردند برای نمونه دولت آرزو الکل یکی ویسکی و مهتاب ساز پیدا کرده است راه را برای ایجاد مقررات سخت تر کار می کنند.

ارلن “AJ” کیسی جونز و همسرش, میخکوب کردن محکم کردن هیز تشکیل شده با همکاری دو تن دیگر از قرار زیرند یکی که جونز گفت: تا به حال آن الکل کشف و ضبط نظامی برای مبارزه با این ویروس به منظور رتبه مورد تایید FDA ضد عفونی کننده.

از تقطیر سه نفر که جونز گفت: ملاقات یک زن و شوهر از سال پیش در طول ماه گرفتگی جشن به نیروهای با یک اتانول گیاهی و شیمیایی شرکت به دست ضد عفونی کننده است که در حال حمل در سراسر آمریکا — از اولین پاسخ دهندگان به یک زندان دولت. برخی از این محصول نیز اهدا شده به بیمارستان محلی پلیس و آتش نشانی و همچنین نجات ارتش و پسران و دختران باشگاه.

و این تلاش فوق العاده ای کمک کرده است کیسی جونز رسومات را به تمام کارکنان خود, بسیاری از آنها گذاشته به عنوان ویروس برای اولین بار رخ داد. هیز گفت: آنها حتی استخدام چند کارگران پاره وقت برای کمک به.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • “این فقط باور نکردنی است. ما حتی محصور به grandkids — که همه به اندازه کافی — به ما کمک دریافت محصول درب” گفت: هیز که تلاش شد به تازگی مورد تحسین قرار گرفته در طبقه سنا توسط مک کانل که شناخته شده Peg هیز از او یک کودک بود و با او کار می کرد پدر و مادر در روزهای آغازین خود را در سیاست است.

  اما هیز خرد هیچ کلمه وقتی پرسیده شد که اگر محرک بیل مالیات مالیات غیر مستقیم بر چشم پوشی شد و کلید را به آنها را قادر به انجام آنها بسیار مهم کار می کنند.

  “کاملا. که تصویب شد کلید گفت:” هیز که محاسبه شده است که کاهش مالیات خواهد شد صرفه جویی در کسب و کار خود را ده ها هزار دلار است. “این تنها چیزی است که باعث می شود آن را مقرون به صرفه است.”

  و در حالی که جونز و هیز می گویند که آنها می خواهم هیچ چیز بهتر از بازگشت به ساخت معروف خود مهتاب است که آنان بود و لذت می برد توسط هیچ یک دیگر از مافیا همین Al Capone آنها فروتن با دخالت خود را در کمک به کاهش علیه یک بیماری همه گیر را تهدید به تاخت و تاز تمام جوامع است.

  “به من گفت: هر کس در شب اول ما sanitizer, ‘یاد داشته باشید که این محصول ما را بدون شک می تواند صرفه جویی در زندگی کسی’,” جونز بازگو کرد.

  این یک روحیۀ تکرار بحث را Swonger “ما همه می خواهم به ساخت ویسکی نه ضد عفونی کننده دست, اما ما می خواهیم به عنوان مفید به عنوان ما می توانیم. بنابراین این مهم است که ما در این کار نگه دارید و این که ما قطعنامه را.”

  “ما خواستار FDA برای حفاری های عمیق و انجام تحقیقات خود را در ساری به,” او اضافه شده است.

  Swonger گفت: گروه نیز چشم خود را بر روی ” یک تنوع از گزینه های در فاز 4,” بعدی محرک قانون که در حال حاضر مورد بحث در سالن کنگره است.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>