اختلاف بر سر زندانیان حملات مرگبار در افغانستان ما را تهدید می کند مقابله با طالبان

دو روز پس از تاریخی مراسم امضای میان ایالات متحده و طالبان یک سری از حملات در سراسر افغانستان یک امکان جدید فرمان از طالبان و اختلاف بیش از آزاد کردن زندانیان طالبان تهدید به از خط خارج روند صلح گذاشته شده توسط قرارداد.

هنوز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که ایالات متحده “خروج” از افغانستان پس از بیش از 18 سال از جنگ به ظاهر بدون در نظر گرفتن چه می آید بعدی.

توافق امضا شنبه در دوحه قطر که در آن رئیس آمریکا مذاکره زلمای خلیل زاد صرف یک سال و نیم مذاکره با رهبران طالبان گذارد کامل ایالات متحده خروج, اگر طالبان به دیدار برخی از تعهدات — برای شرکت در ملی مذاکرات صلح با سایر افغان ها و برای جلوگیری از افغانستان به یک پناهگاه امن برای گروه های تروریستی از جمله القاعده که فعالان مسئول سپتامبر. 11th حملات داشتند و در پناه توسط طالبان.

به پا زدن که فرایند خاموش ایالات متحده به توافق کشیده پایین نیروهای خود را از حدود 13,000 به 8,600 و پنج پایگاه نظامی در 135 روز در حالی که طالبان حاضر به دیدار با یک ملی افغانستان هیئتی را برای مذاکرات در مارس 10. این گروه شبه نظامی را به رسمیت نمی شناسد دولت از رئیس جمهور اشرف غنی decrying آن را به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی آمریکا اما اعضای دولت را به پیوستن به جامعه مدنی رهبران قبیله ای و زنان به تیم ملی فوتبال افغانستان.

چشم انداز این مذاکرات به نظر می رسید دیمر دوشنبه پس از سخنگوی طالبان گفت که آنها نمی خواهد بخشی مگر اینکه غنی دولت منتشر شد هزاران نفر از زندانیان طالب از زندان که غنی گفت که او نمی خواهد انجام مذاکرات پیش رو. معامله خود به خود می گوید: ایالات متحده متعهد به تسهیل انتشار تا به 5000 طالبان زندانیان برگزار شده توسط دولت و 1000 زندانیان از “طرف دیگر” برگزار شده توسط طالبان, اما می گوید آنها “منتشر خواهد شد” در مارس 10, با هدف آزادی همه زندانیان سه ماه پس از آن.

“ما ساخته شده است یک تعهد به آنها را آزاد کند. این یک حاکمیت افغانستان تصمیم گیری است. ما بحث سوال از زندانیان به عنوان بخشی از توافقی است که به طور جامع” غنی گفته سی ان ان روز یکشنبه یک روز پس از امضای یک بیانیه مشترک با وزیر دفاع علامت Esper که می گوید دولت او خواهد شد بحث در مورد “امکان انتشار تعداد قابل توجهی از زندانیان در هر دو طرف” اما نمی ارتکاب به هر تعداد و یا قاب زمان.

“فقط آن را نمی ممکن است به انتشار 5,000 زندانیان. این یک فرایند پر زحمت. هر فرد نیاز به بررسی خواهد شد. و در بازگشت برای چه؟” غنی افزود ، گفت: طالبان باید برای اثبات یک “تعهد مستمر” به روند صلح ،

وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نظر می رسید به اخراج غنی دیدگاه به عنوان “سر و صدا … رقابت برای جلب توجه و زمان در رسانه ها” در طول یک مصاحبه با CBS یکشنبه, هشدار می داد که آن را “رفتن به سنگی و پر از دست انداز.”

اما گروه های شبه نظامی گفت: آنها نمی خواهد شرکت در آن مذاکرات صلح مگر اینکه زندانی منتشر شده برای اولین بار اتفاق می افتد.

“اگر ما 5,000 زندانیان — 100 یا 200 بیشتر یا کمتر مهم نیست — نه منتشر شد و از داخل افغانستان مذاکرات” Zabihullah مجاهد و گفتگو کرد.

علاوه بر اختلاف بر سر زندانیان روند صلح به نظر می رسید تهدید توسط یک سری از حملات در سراسر کشور در روز دوشنبه. در ولایت های جنوب شرقی استان هم مرز با پاکستان و طالبان با حمله به یک مقر پلیس در حالی که یک حمله در نزدیکی یک بازی فوتبال در خوست یک استان شرقی هم مرز با پاکستان به کشته شدن حداقل سه نفر و زخمی شدن هفت به گفته مقامات محلی — اگر چه طالبان به طور خاص رد مسئولیت برای آن یکی.

ایالات متحده تا به حال خواستار آن شدند که طالبان متعهد به کاهش خشونت قبل از ثبت هر گونه معامله. آن را یک گام کوتاه در سراسر کشور آتش بس غنی را دولت تنظیم به عنوان پیش شرط اما کاهش خشونت برگزار شد, هفته گذشته, نشان دادن طالبان تا به حال “هر دو تعهد و قابلیت اجرای” بالقوه آتش بس به گفته یک مقام ارشد دولت ایالات متحده آمریکا شد.

اما این رسمی که در جریان خبرنگاران در توافق هفته گذشته گفت: این کاهش ادامه خواهد داد پیش از مارس 10 مذاکرات و تامین امنیت در سراسر کشور آتش بس خواهد بود فوری هدف از این جلسات.

که تعهد به حفظ و خشونت کم نیست صریح در قرارداد و در عوض سخنگوی طالبان روز دوشنبه گفت: این کاهش به حال رسما به پایان رسید و آنها را دوباره حمله نیروهای امنیتی البته نه نیروهای ایالات متحده.

“همانطور که ما در حال دریافت گزارش می دهد که مردم در حال لذت بردن از کاهش خشونت ما نمی خواهید به از بین بردن شادی خود را, اما این به آن معنا نیست که ما نمی خواهد ما عادی فعالیت های نظامی به سطح است که ما قبل از” Zabihullah مجاهد و گفتگو کرد. “این می تواند هر زمان می تواند پس از یک ساعت, امشب, فردا و یا روز بعد.”

در پنتاگون در دوشنبه Esper گفت که ایالات متحده انتظار دارد که این سطح از خشونت باقی می ماند کاهش می یابد اما افزود که وجود خواهد داشت حوادث و هر یک باید مورد ارزیابی قرار گیرد به ببینید که چه کسی مسئول است.

“این رفتن به یک باد می وزد و پر از دست انداز جاده. وجود خواهد داشت و فراز و متناسب و شروع می شود. که برای رفتن به طبیعت این به بعد هفته ها و ماه” او گفت.

کامل ایالات متحده خروج خواهد بستگی به شرایط در افغانستان است.

“ما به 8,600 و ما در حال رفتن به توقف و ما در حال رفتن به ارزیابی وضعیت,” او اضافه شده است. “نه فقط از نظر تاکتیکی در زمین اما همه احزاب زندگی می کنند تا به تعهدات خود و تعهدات خود را? آنها اقدام حسن نیت و تلاش?”

مغلوب ساختن پیشی جستن اما صدا خیلی بیشتر به جلو متمایل توجه داشته باشید دوشنبه در دفتر بیضی زمانی که او گفت: “ما تا به حال خوب جلسات با طالبان و ما در حال رفتن به ترک شود و ما در حال رفتن به آوردن سربازان ما به خانه.”

ABC News را لوئیس مارتینز کمک به این گزارش از پنتاگون و عالم آقا از کابل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>