اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی?’ نیویورکر راهنمای بازمانده از فروشگاه های مواد غذایی در بیماری همه گیر کوروناویروس

نیویورک — آن را همیشه آسان نیست برای درخواست کمک.

یکی از بهترین دوستان من در نیویورک است که خود quarantining و او نیاز به یک یا دو دوست به فروشگاه برای او. من با پول خرج کردن افراد دیگر و من می خواهم به تواند مفید باشد. برای من این پیروزی است. همچنین او دارای طعم و مزه خوب در مواد غذایی تا لیست خرید خود را نیز باید مقدار زیادی از ایده ها برای من. من در حال حاضر کشف, در خانه, کره بادام زمینی. من هرگز به عقب به شیشه دوباره. که برنده-برنده-برنده. بد نیست برای یک زن و شوهر از ساعت کار می کنند.

این کار همچنین به من این فرصت را به مردم یک عکس فوری از آنچه آن را مانند زندگی در شهر نیویورک شهر که این روزها همیشه به نظر می رسد به خواب. ما ملی کانون coronavirus بیماری همه گیر. من اصلا یک قایق بادبانی و یا یک توده بزرگ در این کشور به عقب نشینی به. I love my شهرستان به تصویب رسید و من قصد ندارم در هر نقطه. من را سوار آن است. توجه داشته باشید که من یک 5-نقطه راهنمای بقا برای خرید مواد غذایی که امیدوارم مفید است بدون در نظر گرفتن که در آن شما اتفاق می افتد به زندگی می کنند. به طوری که یک برنده-برنده-برنده-برنده.

خیلی خوب. ما را به یک شروع خوب.

اول در اینجا کمی در مورد خود من-quarantining دوست: او باهوش است بسیار خوب و باعث می شود من بخندی. ما به عنوان خوانده شده صورت مقالات با هم و پس از آن بحث می کنیم آنها را بیش از چای است. ما همیشه نمی موافقم که ما دوست داریم اما ما موافق بیشتر از زمان به خصوص در مسائل اجتماعی و ما با آن خوب بیش از حد.

دوست من به یاد می آورد که بحران ایدز از 1980s و 1990s و چگونه مردم را دریافت کنید تا از نیمکت پارک اگر آنها فکر می کردند یک فرد بیمار نشسته در کنار آنها. نیویورک یکی از این فاصله که همه گیر است و یکی از مراکز از این یکی بیش از حد. او حتی به صحبت کردن در مورد بسیاری از شیوع فلج اطفال امریکا مواجه شده است و در طول قرن 20th. وجود دارد تنها بسیاری از بیماری های همه گیر فرد می خواهد به یاد بیش از یک بشقاب پنیر و کراکر من تصور کنید. هنوز چشم انداز خوب است:

این اولین بار نیست همه گیر. (نقطه شماره 1).

ما را ضربه بزنید-کلاس رقص با هم (ایده خود را). حداقل ما تا اجتماعی-فاصله گرفتن از سیاست های تجویز شده توسط عمومی-مقامات بهداشتی آمد. در روز دوشنبه هر یک از ما قول داد به تمرین 15 مراحل رقص. او ممکن است در خانه گیر کرده اما او اجازه نمی دهد رشد چمن زیر پای او. که بیشتر “حفاری, brush, انگشتان پا, پاشنه, دست و پا زدن و رول paradiddle!” برای من.

آن را خوب به دقت و توجه, اما آن را حس می کند به مراقب باشید و وقت خود را.

او به دقت گوش به من می گوید که دقیقا چگونه او احساس می کند و باز می ماند به تغییر ذهن خود را. من از او یاد بگیرند بنابراین من تلاش برای باقی می ماند باز فکر بیش از حد. قبل از اینکه شیر آب-کلاس رقص او از من میپرسد: “پس کوئنتین چه رنگی است خود توتو امروز؟” من معمولا توصیف مسخره ترین صدایی توتو. “صورتی” من می گویم “با رنگ زرد و عدالت هستند.”

دوست من 95 و او در حال حاضر نابینایان. بیشتر احساس می کنم ممنون که ما هر دو در اینجا در همان محل و در همان زمان است و مسیر ما عبور کردند. او یکی از افراد مورد علاقه من در این سیاره است. او در یک ایرلندی جامعه در ماساچوست است. من در دوبلین. او با من تماس “توری-پرده ایرلندی.”

او نیاز به یک زن و شوهر از هفته’ به ارزش غذایی. وجود دارد بسیار است که از خود ما کنترل در این بیماری همه گیر اما این من می تواند کنترل. من می تواند رفتن به سوپر مارکت برای او. این است که چگونه من خودم را با یکی دیگر از ایرلندی — که از نقل مکان به ایالات متحده در 30 سال قبل از من در Fairway بازار در برادوی و 74 خیابان در روز دوشنبه بعد از ظهر با یک لیست خرید در یک دست و یک سبد مواد غذایی دیگر.

ما می خواهم هر دو خواسته شده است برای کمک به خرید دوستان ما مواد غذایی — به طور جداگانه و به نظر می رسید — به ما پیوستند. من نمی خواهم او را غاصب جای من به عنوان سر ادموند هیلاری در این برنامه به طور بالقوه خطرناک سفر. نه من می خواهم به فرانسیس Crozier به سر جان فرانکلین. (نه Crozier یا فرانکلین در بازگشت از آخرین سفر به قطب شمال.) اما این خیلی برای یک نفر به حمل دو هفته از مواد غذایی, بنابراین من به اشتراک گذاشته شده ، ما یک تیم خوب است.

من عینک balaclava من می خواهم برای خرید سال جدید و در آستانه نیمه شب اجرا در پارک مرکزی.

“اگر ما coronavirus یک فروشگاه مواد غذایی است که در آن ما آن را دریافت کند!” به من گفت: بررسی مواد غذایی راهرو و به سوراخ کردن چشم به پراکندگی دیگر محتاط نیویورک سرگردان در اطراف در ماسک هل دادن چرخ دستی. او به من نگاه کرد مانند من در مورد به غارت یک فروشگاه نیست فروشگاه در یک. “چه چیزی اشتباه است؟” به من گفت. این جایی است که من باید به ذکر است که من با پوشیدن balaclava من می خواهم برای خرید سال جدید و در آستانه نیمه شب اجرا در پارک مرکزی. او سعی کرد به صدا خفه کن یک خنده.

“آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی?” من از او پرسیدم. “و یا یک شیشه مارمالاد? چگونه در مورد یک لیتر شیر جو دو لا دستمال توالت به عنوان نرم به عنوان خز در یک نوزاد بچه گربه و یا یک بطری ضد عفونی کننده دست?” او مطرح ابرو و سر خود را به عنوان اگر به رول چشمان خود را به آسمان. من فرض است که او در مورد خود می گویند: “شما به طور کامل زیاده! نگاهی که چیزی خارج صورت خود را! شما ترساندن مشتریان دیگر!” اما او یک گوهر بنابراین او دیپلماتیک 360 درجه سر رول و او لبخند زد به جای.

آنچه که در مورد شیشه مارمالاد? در اوایل این هفته من رو که دقیق معضل است. من نیاز به برخی از مواد غذایی راحتی با یک فنجان کمپبل چای. (من خود quarantining معرفی شد به من که خیلی برای من بودن کسی است که توری-پرده ایرلندی.) من تصمیم به رفتن برای آن است. من لایه لایه و رهبری را به بارنی حال greengrass در آمستردام خیابان و 87هفتم خیابان. این یهودی دلی تاسیس توسط مردی که حمل دودی ماهیان خاویاری به رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در Warm Springs, Ga. برای شکرگزاری سال 1939.

من خریداری یک شیشه از Dalfour, فرانسوی, حفظ, پای اسفناج, بادمجان شکم پر با مرغ و چند تن دیگر رفتار میکند در حالی که من در آن است. کارکنان با عجله خاموش پای خود را با تحویل. من را فراموش کرده آنها تنها قبول چک یا پول نقد. من خرابکاری نمایشی برای ولگرد دلار است. “ما خود را به تعداد” مرد پشت پیشخوان hollered “و لایحه شما در طول هفته!” بنابراین من راه می رفت درب بدون پرداخت یک درصد قرمز. که نیویورک را دوست دارم.

پس از آن من فکر کردم برای یک D. I. Y. ماسک. راه حل خیره شد من در این صورت تمام وقت: من balaclava. خواهد آن تفاوت دارد ؟ من می تواند اشتباه من می تواند حق را به عنوان جانی ‘فاسد’ Lydon خواند. متناقضی وجود دارد, پیام در مورد اینکه آیا هر چیزی غیر از این به ندرت در دسترس پزشکی-درجه N95 ماسک کمک کند. با بسیاری از مردم در مورد فرز, اما من باب در کنار احتیاط و کشیده balaclava بر چهره من.

N95 پزشکی-درجه ماسک کمک به فیلتر کردن ویروس ها بزرگتر از 0.1 میکرومتر.

در حال رشد در ایرلند در سال 1980 در مشکلات و زندگی در لندن در طول 1990s swanning اطراف شهر در balaclava با لهجه ایرلندی می شده اند یک پیشنهاد پر مخاطره. اما در طول سال 2020 بیماری همه گیر کوروناویروس با من در حال حاضر transoceanic صدای تودماغی, من فکر می کنم من باشه.

تحقیقات به این نتیجه رسیدند که ماسک کمک کرده اند کاهش سرایت کاهش قطرات اسپری به هوا در طول فصل آنفولانزا و عفونی-متخصص بیماری های Anthony Fauci گفت: کاخ سفید را coronavirus نیروی کار است و با توجه به مردم دادن چراغ سبز به آنها را می پوشند.

N95 ماسک گزارش فیلتر ویروس ها بزرگتر از 0.1 میکرومتر (یک میکرومتر, um, است یک میلیونیوم یک متر). Coronavirus است 0.125 میکرومتر. هنوز هم من نمی پوشند یک N95 ماسک. آنها مورد نیاز هستند.

و اگر من بدون علامت? برای من, آن را حس می کند به پوشیدن balaclava. اگر من می تواند به جلوگیری از عبور یک قطره در حالی که برای رسیدن به آن مرغ giblets من خواهد بود و در ضمن من امیدوارم که آن را به من کمک سالم ماندن بیش از حد.

طرفداران ماسک صورت نقطه به نقطه کشور در شرق و جنوب شرقی آسیا از جمله کره جنوبی و تایوان که به نظر می رسد برای کاهش گسترش coronavirus به طور موثر تر از ایالات متحده, اسپانیا و ایتالیا. آنها همچنین دیگر اقدامات ایمنی از جمله آزمایش اولیه در محل. اما من حاضر به شرط بندی ماسک های صورت نمی تواند صدمه دیده است.

من هم عینک دستکش پشمی به Fairway بازار و بارنی حال greengrass چرا که مطالعات نشان داده اند که چرخ دستی های خرید در انواع میکروب ها درست مثل مترو قطب و گردان یا هر چیز دیگری که بسیاری از مردم با تماس به طور منظم. من به طور مداوم خود را از دست, دستکش, افسوس. اما من باید به تصویب یک صرفه جویی در زمان جنگ: امروز من لباس عجیب و غریب جفت با غرور و افتخار.

من نمی کند را دستمال مرطوب الکل به Fairway است. دفعه بعد من را حداقل به چند Clorox CLX, +0.81% دستمال مرطوب در یک کیسه Ziploc. این چیزی است که من خودم را قبل و بعد از من قرار دادن مواد غذایی دور: “هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی کوئنتین…

…شستن دست های خود را.” (که نقطه شماره 2.)

خرید چرخ دستی های تحت پوشش در انواع میکروب ها درست مثل مترو لهستانی.

در اینجا دلیل دیگر من عینک balaclava به سوپر مارکت: این نه راحت آن را به من یادآوری می کند و افراد دیگر که ما در حال برخورد با جدی برای سلامت اورژانس; آن را پوشش می دهد تقریبا تمام سر و در اینجا علم بیت (اگر شما مایل به چشم پوشی این است که یک غیر همکار بررسی نمونه ای از یک فرد) — من به طور مداوم یادآوری:

آیا صورت خود را لمس. (که نقطه شماره 3.)

اگر شما هر چیزی را به دور از این, به جای تبدیل شدن به درگیر در بحث های داغ بر روی صورت ماسک های آن است. Coronavirus می توانید زنده ماندن طولانی تر در یک سطح جامد مانند مقوا, جراحی های پلاستیکی و یا از روی یک جفت دستکش. این خبر خوبی برای من دستکش, اما من هنوز هم عمل می کنند که اگر این ویروس می تواند به پیدا کردن راه خود را بر روی من دستکش, بیش از حد.

به عنوان یک ویرایشگر من بازی مدافع شیطان با من نویسندگان عقب براند و سوال بپرسید. این کمک می کند تا به یک کمی پارانوئید. من قرار دادن یک مهارت زندگی به خوبی استفاده کنید. Coronavirus همه گیر است زمانی که germaphobes (بررسی), دمدمی نوع پارانوئید (چک) و workaholics (چک) را به خود می آیند.

من در زمان من و من ماندم 6 پا به دور از دیگران و در هر زمان ممکن است.

اما در اینجا چیزی که من یاد گرفتم در طول روز من در سوپر مارکت: خرید می تواند استرس زا تحت این شرایط. آن را خوب به یک محتاط و هوشمند — خریدار. من معمولا می خواهید برای دریافت در داخل و خارج در دو زمان سریع اما به این مناسبت تصمیم گرفتم به مراقب باشید و زمان من.

بیشتر چه من از آن لذت بردم. همه چیز را من می توانم انجام داده اند برای به حداقل رساندن شانس من از چیدن COVID-19 من. من ماندم 6 پا و دور از دیگران, هر زمان که امکان پذیر است از جمله خرید من شریک است. ما نمی تواند در ساعت شلوغی. من صحبت به کارکنان و مشتریان دیگر.

هر کس freaked. من آن را دریافت کنید. من تصمیم به ترک من “می شه شلوار” در خشک که درهای خود را بسته و در مدت کوتاهی پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را (n. y. D.) اجتماعی-دورى سیاست آمد. دوستانه گفتگوی بورسی من قرار می دهد و من امیدوارم که دیگران در سهولت. یک زن خوب توصیه می شود به لندن داد و بیداد. “با تشکر برای نوک” به من گفت. “به نظر می رسد خوشمزه است. من نیم پوند!”

من یک ایده خوب که در آن آسیب پذیر ترین دروازه برای ویروس. من فقط باید برای نگه داشتن من سرد است. من مطمئن شوید که به خواندن کارشناسی مطالعات — نه به طرز مرموزی منابع Facebook FB -4.32% پست ها. مهمتر از همه من را انتخاب کنید caremongering بیش از نابود زیرا (خودتان):

ترس دوستان خود است. (که نقطه شماره 4.)

بنابراین من این مطالعات در ارزش اسمی اما من اجازه ندهید که آنها را درایو من دیوانه. هنوز هم وجود دارد هیچ شواهد ارتباط coronavirus انتقال مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی با وجود این ویروس را قادر به زنده ماندن روی مقوا در یک محیط آزمایشگاهی. علاوه بر این خوان Dumois اطفال عفونی-بیماری پزشک در دانشگاه جانز هاپکینز در تمام بیمارستان کودکان در سن پترزبورگ فلوریدا., نشان می دهد که ویروس ها خواهد زنده ماندن بهتر است در “الیاف مصنوعی” — پلی استر بیش از پشم و ابریشم و پنبه.

ویروس زنده ماندن بهتر بر روی سطوح سخت مانند پلاستیک و مقوا و جراحی.

این هم ممکن است کمک به قرار دادن ذهن خود را در سهولت: سارا ثروت یک استاد که مدیر گروه ایمونولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی گفت که در حالی که مراقبت های بهداشتی کارگران ممکن است مجبور به نگرانی در مورد لباس های خود را, ما باید نیست.

به عنوان من خود quarantining از دوستان به من گفت روز دیگر “کوئنتین من 95! آیا شما فکر می کنم من می ترسم از coronavirus?” اما این بدان معنا نیست که او را ایستاده در خط در سوپر مارکت ، بنابراین معامله در اینجا است: اگر شما می خواهید به تغییر لباس و یا پوشیدن ماسک ، لباس خود را تغییر دهید و یا پوشیدن ماسک. اگر شما می خواهید به پوشیدن یک کاسه ماهی قرمز بر روی سر خود را و فضای اطراف منهتن در یک جفت اسکیت باور شما شده است توسط صاحب روح David Bowie بود مهمان من. من برای اولین بار به نکته کلاه من و برای شما آرزوی نشکن روز. به عبارت دیگر:

به احساس خود اعتماد کنید. (که نقطه شماره 5.)

اگر شما نگران در مورد رفتن به فروشگاه مواد غذایی تصور کنید آنچه در آن مانند برای کسانی که کار می کنند وجود دارد. به من گفت: هر عضو هیات من صحبت کرد تا در Fairway “با تشکر از شما برای کار امروز است.” آنها نیاز به شنیدن آن است. نیویورک دیده می شود و یا خواندن در مورد کشتی های نیروی دریایی که تبدیل به بیمارستان در هادسون. مشتریان باید frazzled و frazzled مشتری است که اغلب ملایم و یا مشتری خوشحال.

من هم چیزی است که من می توانم خرید در هر فروشگاه و یا داروخانه ها. خارج شدن از خانه برای چند ساعت شد یک تونیک. آن را مانند سحر و جادو. شما ببینید دوست من انجام شد من به نفع و من حتی نمی آن را می دانم. من ندیدم یوکو اونو rummaging از طریق سبزیجات در Fairway — من او را یک بار وجود دارد و من سمت چپ او به آن — اما من دیدار با یکی دیگر از دوستان در خارج از 6 فوت دور. او با این نسخهها کار در یک سالن و او شده است furloughed. که بدون پرداخت. من سپاسگزار است که من به کمک دوستم بود برخی از استفاده و دریافت پرداخت برای نوشتن در مورد آن. عشق و قدردانی است که همه در اطراف.

اگر شما عصبی در مورد خرید تصور کنید آنچه در آن مانند برای کارکنان.

اما به من نیویورکر راهنمای بقا برای خرید مواد غذایی. ما تا به حال دو هفته ارزش و شاید بیشتر از مواد غذایی از جمله بطری و قوطی شش بسته از آشپزخانه رول لیتر شیر, شیشه این است که و از سوی دیگر — و آنها سنگین است. من راه می رفت در یک بلوک و ما تا به حال چند مطلب بروید. من خال خال رها سبد خرید در گوشه خیابان. “ما آن بازگشت” به من گفت. “بعد!”

شما باید به فکر می کنم روی پای خود را در طول یک بیماری همه گیر و من می خواستم برای دریافت این کالا به مقصد خود را بدون انجام من پشت در. (که من ببخشید به هر حال.) من به سرعت انباشت اشیاء بدست آمده از مواد غذایی به سبد خرید تحت فشار قرار دادند و آن را در سراسر چهار ترافیک خطوط در برادوی است. “برو! برو! برو!” من فریاد زد که ما بطرف همراه است. این زمان برای سکوت. ما در وسط یک ملی اورژانس پس از همه, اگر پلیس متوقف شد من می خواهم به سادگی آنها را به حقیقت. با تشکر از شما NYPD اولین پاسخ دهندگان و بهداشت حرفه ای, و با تشکر از شما Fairway بازار است.

که من رهبری را آمستردام با سرعت یک clanking — و در عین حال مغذی گلوله یک مرد بود یک فروشگاه طلا و جواهر در تعقیب یک مرد دیگر. “مردم در حال مرگ هستند و شما سعی می کنید چیزی به سرقت از فروشگاه ؟ شما motherf—!” آه بله. همیشه وجود دارد مردمی با مشکلات بزرگتر از من بود. من نگه داشته در حال حرکت: این یک روز خوب در منهتن. به قول این خط باز از Jules Dassin را پس از جنگ در فیلم نوآر “در شهر برهنه”: “وجود 8 میلیون داستان در شهر برهنه. این شده است یکی از آنها است.” و شما می دانید چه ؟ من 95 ساله خود quarantining دوست شده اند که حدود 23 وقتی که فیلم منتشر شد. او نیز بیشتر داستان را بگویید.

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از یک بیماری همه گیر.’

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

صداها را از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>