اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘ما در حال حاضر تجربه aftershock’: ایتالیا مرگ و میر بیش از 10 ، 000 ایتالیایی ها منتظر coronavirus افزایش به نهایت اوج


امانوئله Cremaschi/گتی ایماژ

یک نقاشی دیواری اختصاص داده شده به تمام ایتالیایی پزشکی کارگران به تصویر می کشد یک پرستار cradling ایتالیا و خواندن ‘به همه شما… با تشکر از شما!’, بر روی یک دیوار از Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو, ایتالیا. برگامو است کانون ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه لومباردی. دولت ایتالیا همچنان به اجرای سراسری مستند اقدامات برای کنترل گسترش COVID-19.

COMO, Italy — جهان ما تبدیل شده است در.

آن را در حال حاضر تقریبا شش هفته پس از دانشگاه در میلان بسته شده است و سه هفته پس از رسمی مستند اعلام شد. ما روزانه درس موسیقی در خواب, زبان انگلیسی درس در آشپزخانه و بالا-کلاس های مدرسه در اتاق نشیمن.

به عنوان یک معلم زبان من شده اند به معنای واقعی کلمه اجرا کردن انگشتان من. حرکت دوره های آنلاین است یک ماموت کار وجود داشته است و به سختی به اندازه کافی ساعت در روز برای انجام کارها. اما در حال حاضر شش هفته در این حجم کار در نهایت به کاهش ،

در چند هفته همه چیز تغییر کرده است — مردم عادات و سرگرمی های خود را و خود را در زندگی اجتماعی خود واقعیت است. مدرسه دالان دروغ خالی است. نقاشی در هنر کلاس ها ناتمام مانده.

تعداد coronavirus contagions در اینجا در ایتالیا از سوی دیگر است.

من منطقه لمباردی است که هنوز هم بدترین تاثیر حسابداری برای بیش از یک سوم از 97,689 در سراسر کشور موارد, به, تاریخ, با 969 مرگ و میر گزارش شده فقط در یک روز. اوج ما تا به حال شده است در انتظار دو هفته پیش هنوز می رسند و با توجه به سیلویو Brusaferro, Commissario Straordinario از Istituto Superiore di Sanità هشدار داد جمعه “ما را نه برتر و نه فراتر از آن.”

وجود دارد faintest برق امید. تعداد موارد تایید شده رسیده 97,689 روز یکشنبه از 92,472 روز قبل از. که کمترین افزایش در عفونت پس از روز شنبه ، افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus کند در روز یکشنبه برای دومین روز متوالی. یکشنبه, ویروس کشته شده است 10,779 مردم در ایتالیا حسابداری برای یک سوم از سراسر جهان تعداد کل مرگ و میر (33,968) است و بیش از سه برابر تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات متحده آمریکا (2,489).

“این اقدامات که با توجه به پایان می رسد در مارس 3 به ناچار تمدید خواهد شد,” منطقه ای وزیر امور فرانچسکو بوچیا گفت: آسمان TG24 تلویزیون در روز یکشنبه. نخست وزیر جوزپه کونته در نهایت این تصمیم گفت.

مردم در بیشتر قسمت ها استعفا داد به این واقعیت است که آنها را به صبر مستند ، برخی از افرادی که بستگان که تست مثبت یا در گروههای در معرض خطر در حال رفتن به تمدید قرنطینه بنابراین هنوز نیاز به تکیه بر روی دوستان و خانواده برای دوباره پر کردن منابع خود را.

آلیسون Fottrell: ‘وزوز از زندگی روزمره است سکوت شده است و این احساس که ما را وارد یک جدید و ناخوشایند ابعاد.’

ما در حال حاضر تجربه aftershock. در چند هفته همه چیز تغییر کرده است — مردم عادات و سرگرمی های خود را و خود را در زندگی اجتماعی خود واقعیت است. مدرسه دالان دروغ خالی است. نقاشی در هنر کلاس ها ناتمام مانده. وزوز از زندگی روزمره است سکوت شده است و این احساس که ما را وارد یک جدید و ناخوشایند ابعاد.

بیشتر تحت تاثیر یک فرد یا خانواده خود را عمیق تر حس پریشانی و جدا شدن. آن را مانند رولت روسی. برخی از پرداخت های سنگین قیمت و از دست داده اند و افراد نزدیک به آنها را. دیگران را خوشبخت شده است و به نظر می رسد فرار بدون تلفات.

به عنوان روز کشیده اند و به هفته ها و شاید حتی فراتر از افراد مسن که در حال حاضر قطع از فرزندان و نوه ها احساس درجه اعتبار ساقط است. آنها در حال شمارش پایین روز تا مستند برداشته شده است, امید برای بازگشت به حالت عادی و یا حداقل یک خانواده ناهار و نگران این ادامه خواهد داد به قرار داده می شود ،

یک حکم جدید است که انتظار می رود از دفتر نخست وزیر در هفته آینده که به احتمال زیاد تایید اقدامات در حال حاضر در نیروی تا مارس 18. اگر چه وضعیت اضطراری شده است رسما اعلام کرد تا ژوئیه 31, دولت امیدوار است که نور در انتهای تونل. این پایگاه است که تصمیم گیری در اپیدمیولوژی روند و وزرای دولت ابراز قدردانی خود را برای اکثریت ایتالیایی ها که در حال احترام به قوانین است.

آن را مانند رولت روسی. برخی از پرداخت های سنگین قیمت و از دست داده اند و افراد نزدیک به آنها را. دیگران را خوشبخت شده است و به نظر می رسد فرار بدون تلفات.

با وجود نشانه هایی که گسترش کندی دولت مدعی است که سلاح واقعی در برابر ویروس است که اولین و مهمترین رفتار مردم در مواجهه با این اورژانس است. و به اعتبار خود بسیاری از ایتالیایی ها مطیع اقدامات اعمال شده توسط دولت است. در عین حال همیشه وجود خواهد داشت مبارز چند که مبارزه با آن است.

با توجه به دفتر خانه از 183,578 مردم متوقف شده توسط پلیس به تازگی در یک روز 1,515 گزارش شد برای احترام به محدودیت های مسافرتی, 69 برای ساخت اظهارات نادرست به مقامات و 129 برای نقض شده است.

وجود دارد جدید و سنگین تری جریمه تا 3000 یورو ($3,328) برای کسانی که همچنان به ترک خانه خود را برای یک مستند نشده دلیل تمدید تا پنج سال حبس برای افرادی که آلوده می شوند و حاضر به ماندن در انزوا. دومی در نظر گرفته شده است یک جنایت علیه بهداشت عمومی — را به عنوان چنین است.

و هیچ کس آن را به نظر می رسد معاف است. وجود دارد 55,000 افراد بی خانمان زندگی در ایتالیا به خیابان ها پس بدیهی است که با هیچ خانه برای رفتن به. نه تنها مشکلات خود را برجسته بسته شدن یا محدودیت از خدمات ضروری به رئیس فدراسیون ایتالیا از سازمان ها برای افراد بی خانمان, کریستینا Avonto است احساس لازم را به تجدید نظر در برابر بیشتر اضافه کردن به خود را تحقیر با تحمیل هزینه یا جریمه بر روی آنها.

بنابراین در حال حاضر تنها تفرج است که اکثر مردم را به سوپر مارکت. صف خارج شده اند و دیگر به عنوان خرید آنلاین تحویل می کشد بیش از حد طولانی برای بسیاری از خانواده ها و بهتر از چپ به کسانی که واقعا هیچ گزینه ای دیگر است. ماموران امنیتی در حال حاضر نه تنها مسلح مطابق با اصول بهداشتی ژل و دستکش های پلاستیکی آنها نیز هدف یک دماسنج در پیشانی خود را قبل از اجازه دادن به شما را وارد کنید. اگر درجه حرارت بدن شما بالاتر از هنجار شما نمی رفتن داخل.

اعزام از یک بیماری همه گیر: در زمانی که جهان را تبدیل وارونه آن گاهی اوقات کمک می کند تا به تمرکز بر روی چیزهایی که تغییر نکرده

آلیسون Fottrell

کلیسای جامع در مرکز Como.

اکثر مردم با پوشیدن ماسک, اگر چه من هنوز هم موفق به گرفتن دست من در یک. اگر چه نه به طور رسمی لازم, این منطقه لمباردی توصیه می شود آنها را برای خرید, برای جلوگیری از آلوده محصولات بر روی قفسه ها و سبد خرید. ظاهرا رسمی سبز فولاد ماسک ها بهترین را دریافت کنید. کسانی که با دریچه های به ظاهر تنها حفاظت از پوشنده لباس است.

کسانی که در برگامو احساس آنها را تبدیل به ایتالیایی ووهان. بسیاری متاثر شده اند وجود دارد و آن نشان دادن هیچ نشانه ای از توبه پذیر فقط رتبهدهی نشده است.

غواصی ماسک ها اقتباس شده برای پر کردن یک احتمالی کمبود تجهیزات تنفسی در زیر بخش های مراقبت ويژه به عنوان Cpap یا “فشار مثبت مداوم” ماسک استفاده می شود برای آپنه خواب است. آداپتور برای پایان نامه در حال مطالعه و اختراع با کمک 3-D پرینتر. در حال حاضر برای آنها باقی می ماند غیر خبره و تجهیزات پزشکی است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها در مورد اورژانس شدید و با رضایت بیمار.

بسیاری از شرکت های ایتالیایی را به شدت به صفحه همراه با طراح مد Georgio Armani اعلام کرد که تبدیل خود را تولید گیاهان برای تولید لباسهای یکبار مصرف برای حفاظت از مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. و کسانی که بسیار در پی پس از ماسک در حال تولید توسط یک کنسرسیوم ایتالیایی تولید کنندگان سعی کنید برای پوشش 50 درصد از آنچه مورد نیاز است. اولویت این است که برای محافظت از سلامت کارگران از آنها حداقل 6,414 باید آزمایش مثبت برای COVID-19. پنجاه و یک پزشک فوت کرده اند پس از وقوع, ده تا از کسانی که فقط در یک روز.

مردم برگامو احساس آنها را تبدیل به ایتالیایی ووهان. بسیاری متاثر شده اند وجود دارد و آن نشان دادن هیچ نشانه ای از توبه پذیر فقط رتبهدهی نشده است. برای مقابله هتل تبدیل شده اند convalescing منازل و مقامات وجود دارد ساختمان جدید بیمارستان. آن را باید به اورژانس تیم از 32 نظامی روسیه سلامت کارگران متخصص در مراقبت های ویژه. این باید به برخی از فشار بیمارستان محلی است که در حد ظرفیت و نیروی انسانی است.

شده اند وجود دارد شکایت در مورد عدم تست در برگامو و شهردار این شهرستان Giorgio گوری است به دادگاه تجدید نظر برای مطلب تجهیزات تست. او اذعان کرده است که آمار رسمی از کسانی که تست مثبت با این ویروس تنها نوک کوه یخ با توجه به اینکه بسیاری از افرادی که بدون علامت و یا نشانه نور.

و پس از آن وجود دارد موازی بیماری همه گیر از دست دادن شغل و عدم قطعیت است. شرکت بسته اند. کارگران شده اند و اجازه رفتن. شده اند وجود دارد گریم هشدارهای طولانی و عمیق رکود اقتصادی بسیار ایده است که ارسال لرز پایین ستون فقرات از Licia Mattioli معاون رئیس جمهور از Confindustria کل کنفدراسیون صنعت ایتالیایی.

همچنین نگاه کنید به: خواهد coronavirus زنده ماندن هوابرد? جوان هستند افراد بی خطر است ؟ آیا ماسک صورت محافظت از من ؟ مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ ؟ سوال در COVID-19

مسلما سلامت می آید قبل از, اقتصاد, اما او نیز تبدیل افکار خود را به آنچه که می تواند به عنوان یک “پس از جنگ” بازسازی خواهد شد که بسیار وابسته به کسب و کار و کارگران با هم کشیدن. بهتر است دوباره اگر آن را شامل تمام اروپا است.

حتی اگر یک بازگشت به کلاس درس است فرضی ممکن است در واقع بعید است که حتی پس از تعطیلات عید پاک. شهردار میلان جوزپه سالا نیز بوده است surmising در رسانه های اجتماعی مورد حالات ممکن است زمانی که شهر به تدریج بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول — از بازسازی زیرساخت به تغییر چگونه ما دسترسی به فضاهای عمومی مانند استادیوم, سینما و تئاتر.

با این حال پیش از موعد پیش بینی های او ممکن است وجود دارد هیچ شکی نیست که تا زمانی که یک واکسن یافت و اقدامات محدود کننده خواهد بود ادامه دارد.

هیچ فرار از این واقعیت است که ما همه در این برای مسافت های طولانی و کسانی که به ماندن در خانه و به ادامه کار می تواند نظر خود را خوش شانس. کونته گفت: زمانی که این محدودیت ها در نهایت برداشته خواهد بود یک فرایند تدریجی به اطمینان حاصل شود که تمام تلاش های انجام شده تا کنون نمی خواهد بیهوده بوده است.

آلیسون Fottrell یک معلم و نویسنده زندگی در Como, Italy.

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از یک بیماری همه گیر.’

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>