اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘این به نظر می رسد عامل در یک جنگ منطقه:’ دکتر که درمان ایتالیا ‘بیمار 1’ جنگ برای صرفه جویی در زندگی از coronavirus

روبرتو Rizzardi یک دکتر است که در حال اجرا اورژانس از ایتالیا, San Matteo بیمارستان در پاویا, 25 مایلی جنوب میلان برای 25 سال است. او شده است به یکباره بر روی خط مقدم ” جنگ علیه coronavirus — این داستان خود است.

این همه زمانی آغاز شد که مردی به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود ایتالیا را “بیمار 1” انجام شد از این شهر کوچک لودی در بانک های غربی از رودخانه Adda در لومباردی به سان ماتئو بیمارستان. وضعیت او تا به حال به سرعت در حال بدتر با توجه به ذات الریه.

“به عنوان یک دکتر اورژانس, من استفاده می شود برای مواجهه با شرایط بحرانی است که به سرعت در حال بدتر” دکتر Rizzardi گفت MarketWatch. “تجربه من در آفریقا به من آموخت که چگونه برای حفظ آرامش در زمان. اما من هرگز تصور دیدن آن را در اینجا.”

‘تجربه من در آفریقا به من آموخت که چگونه برای حفظ آرامش در زمان. اما من هرگز تصور دیدن آن را در اینجا.’

روبرتو Rizzardi دکتر که اجرای ER از ایتالیا, San Matteo بیمارستان در پاویا برای 25 سال

تخت و دستگاه تهویه مصنوعی را می توان در هر گوشه ای از بیمارستان. هر فضایی می توان به صرفه جویی در زندگی.

تخصصی بخشهای ناپدید شده اند: سه سطح کل ساختمان تبدیل شده اند و اختصاص داده شده به COVID-19 مثبت بيماران است.

پزشکان مجبور شدند برای قرار دادن تخصص خود را کنار گذاشته است.

“هر کس تا به حال برای یادگیری یک کار جدید بسیار سریع: چگونگی هواکش, چگونه به خواندن شاخص در مانیتور, چگونه برای تنظیم فشار در لوله تنفس. این به نظر می رسد عامل در منطقه جنگ” او گفت:.

به عنوان یکی از اولین کسانی که با آن مواجه سونامی عفونت در لمباردی در شمال ایتالیا Rizzardi تا به حال برای تجدید نظر در این فضا خود را در بخش.

اعزام از یک بیماری همه گیر: از قدرت به طاعون: این چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که یک سیاستمدار گرفتار coronavirus

او همچنین تا به حال به صورت عدم وجود تجهیزات حفاظتی و کارکنان.

کسانی که به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن برخی از دنده “تا به حال برای دریافت استفاده می شود برای پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ و کار با تمام تجهیزات در,” او گفت:.

“حتی زمانی که صورت خود را پوشانده است با ماسک و رودريها شما قادر به نوشیدن و یا حتی رفتن به توالت برای چند ساعت. در واقع حتی گرسنگی و تشنگی کنار” او گفت:, و اضافه کرد که همه خسته شده است. “ما از دست دادن تقریبا 4 پوند در هر روز پس از هر تغییر.”

‘زمانی که حتی صورت خود را تحت پوشش با ماسک و رودريها شما قادر به نوشیدن و یا حتی رفتن به توالت برای چند ساعت.’

آنها را مجبور به بداهه نوازی در راه آنها هرگز تصور نمی کردم.

“در اولین روز از اورژانس پس از دو هفته از استفاده بیش از حد ما مرکزی سیستم اکسیژن بود در مورد به سقوط از,” او گفت:. “ما تا به حال برای قرار دادن یک نوع دور زدن به منظور ذخیره اکسیژن و توزیع آن به طور گسترده ای به بیماران بیشتر است. مشکل ثابت شد در چند ساعت.”

کارکنان نیز مجبور به ابداع استراتژی های هوشمند به استفاده از تلفن های خود را که ضروری است برای صحبت کردن به پزشکی همکاران.

“اگر شما را لمس گوشی خود را هر چند, شما باید برای شستن دست های خود را و تغییر دستکش,” او گفت:. “این باعث می شود پوست شما خیلی خشک است که شما دریافت پارگی در پنجه.”

Rizzardi آمد تا با یک راه حل نامزدی یک فرد به تلفن و سپس تجهیز هر کس دیگری با دستگاه مخابره فیلم ناطق که پخش صوتی.

“من ارائه هر عضو با یک دستگاه مخابره ترانزیستوری تحت پوشش پلاستیکی و یکبار مصرف فیلم,” او گفت:. “یک پرستار پاسخ طول می کشد مشاوره درخواست پس از آن می رسد هر عضو با رادیو تماس بگیرید. این است که چگونه ما اعمال می شود ما ابتکار به یک وضعیت شدید.”

اعزام از یک بیماری همه گیر: ایتالیا مرگ و میر بیش از 10 ، 000 ایتالیایی ها با نگرانی منتظر coronavirus موج به اوج

هزینه به Rizzardi اقدام در خط مقدم اضطراری در پیچیده ترین هفته این بیماری همه گیر شد و قربانی سلامتی خود را. پس از سه هفته از به ظاهر بی پایان شیفت Rizzardi گرفتار این ویروس شد و مجبور به توقف فعالیت خود را.

اما خود نیست مورد جدا: تقریبا 12 درصد از مردم در بر داشت COVID مثبت در ایتالیا در میان این دسته از سلامت-کارگران خدمات — این بیماری همه گیر در حال حاضر گرفته شده زندگی 66 پزشکان (با توجه به منابع رسمی).

اعزام از یک بیماری همه گیر: نزدیک به دو هفته به آن مستند اسپانیا مشتاق برای coronavirus به شل مرگبار آن گرفتن

وقتی پرسید که چگونه او احساس می کند در حال حاضر پس از غلبه بر بیماری خود و قرنطینه افکار خود را به سرعت بازگشت به کار خود را.

مبارزه با این ویروس را ادامه خواهد داد برای دکتر Rizzardi.

“من خواهید بود تست شده در مارس 3, برای اولین بار, پس از آن من فراموش دوم بررسی روز پس از” او گفت:. “امیدوارم من را به کار در روز 6 آوریل.”

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از یک بیماری همه گیر.’

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

صداها را از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>