اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘من سابق حرفه ای مشغول به کار در مناطق فاجعه آماده کرده مرا به خوبی برای موقعیت های چالش و عدم اطمینان’: سابق کمک خلبان نشان دهنده در coronavirus


c/o Calodagh McCumiskey

Calodagh McCumiskey: ‘با مردم در نخست خود را بیشتر متاثر از اچ آی وی همه گیری دیگران در پا برای حفظ زندگی و معیشت و مراقبت از افراد آسیب پذیر در شرایط بسیار دشوار است. ما در حال حاضر شاهد قهرمانان جدید مانند مراقبت های بهداشتی و سوپرمارکت کارگران و رانندگان کامیون به نور آمده است.’

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری “اعزام از یک بیماری همه گیر.”

WEXFORD, ایرلند — محدودیت های فیزیکی از زندگی در یک مستند در سن coronavirus را به من یادآوری از وقت من صرف زندگی در آنگولا در اواخر 1990s هنگامی که ما تا به حال به تماشای آن رفتیم (و رفت) برای جلوگیری از زمین و معادن و نیاز به اجازه برای سفر به شورشیان مناطق تحت قوانین بسیار سختگیرانه است.

تنها راه در داخل و خارج از Chicuma یک کنترل از راه دور بخشی از بنگولا استان جایی که من شش ماه را صرف زندگی در یک چادر بود از طریق برنامه جهانی غذا پرواز. خلبانان بیش از حد مجبور به استفاده از تمام مهارت های خود را در فرود برای جلوگیری از آن معادن زمین.

من سابق کمک های اولیه-کار حرفه ای مشغول به کار در مناطق فاجعه آماده کرده مرا به خوبی برای موقعیت های چالش و عدم اطمینان و از اواخر سال محدودیت.

این است آنچه که من آموخته است که در طول زمان به عنوان یک کمک کارگر: هنگامی که شما ببینید, بدترین ها در زندگی شما اغلب بهترین مردم است.

در طول زمان به عنوان یک کمک کارگر من در پاسخ به هر دو ساخته و فجایع طبیعی. من یک بار بازدید از یک بیمارستان با هیچ آب, بنابراین من آشنا با مهارت های مورد نیاز برای زنده ماندن و مدبر در موقعیت های چالش برانگیز. این است آنچه که من آموخته است که در طول زمان به عنوان یک کمک کارگر: هنگامی که شما ببینید, بدترین ها در زندگی شما اغلب بهترین مردم است. من تو را دیدم که پس از آن من و من آن را ببینید در حال حاضر.

کار در Eswatini (که قبلا سوازیلند) در سال 2008 که در آن امید به زندگی شده بود با کاهش نزدیک به دو دهه از 44 سال سن که از اچ آی وی و ایدز نیز نشان داده شده… TK.

آن را به ارزش به خاطر سپردن است که ایدز تا به حال تقریبا 100% مرگ و میر در حالی که نرخ مرگ و میر برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus تخمین زده شده است در هر نقطه بین 1 درصد و 3.4% در طول دوره این بیماری همه گیر بسته به منبع.

وجود دارد چیزهایی که سپاسگزار طول این همه گیر و حداقل برای من که یکی از آنها است.

با مردم در نخست خود را بیشتر متاثر از اچ آی وی همه گیری دیگران در پا برای حفظ زندگی و معیشت و مراقبت از افراد آسیب پذیر در شرایط بسیار دشوار است. ما در حال حاضر شاهد قهرمانان جدید مانند مراقبت های بهداشتی و سوپرمارکت کارگران و رانندگان کامیون به نور آمده است.

من زندگی در ایرلند که در آن دولت در هفته گذشته معرفی سراسر کشور مستند منع مردم از رفتن به خارج از منزل مگر اینکه آن را برای مواد غذایی, بهداشت, دلایل یا به ورزش است. اجتماعی فاصله به نظر می رسد مانند یک روش قابل اعتماد در تلاش برای “صاف منحنی” از افزایش تعداد موارد این بیماری در آهنگ های خود را.

“مردم باید آهسته — و از خواب بیدار’

مانند نیویورک و بخش هایی از اروپا و اکثر کسب و کار و فروشگاه ها در ایرلند در حال حاضر بسته شده است. اما این کارگران مایل به قرار دادن خود را در مقابل خطوط در تلاش برای کمک به بیمار و مطمئن شوید که هر کس به اندازه کافی مواد غذایی است.

بسیاری از مردم دست و پنجه نرم کردن با اجتماعی فاصله بستگان که ممکن است بیمار از COVID-19 یا ترس در مورد این جهانی بهداشت عمومی بحران در حال حاضر به نظر می رسد مشتاقانه تمرکز بر آنچه واقعا مهم است. یکی از دوستان که معمولا آثار 14 ساعت در روز به من گفت که او در حال لذت بردن کیفیت هم خانواده با شوهر و دو بچه های کوچک.

به عنوان یک جامعه ما اجتماعی فاصله اما به طرز عجیبی ما نیز بیشتر متصل و آن را به این دلیل دلخراش بهداشت عمومی بحران. بیش از آخر هفته یک همسایه صحبت با هیجان در مورد تغذیه پرندگان در باغ خود و من گفتگو با جوانترین پسرش. این هرگز اتفاق افتاده قبلا “عادی” کار در روز است. من برای مراقبت از من 80 ساله است و او است دوست داشتن من در خانه بیشتر است.

اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘سرنوشت پناهندگان و اردن میزبان در هم تنیده هستند.’ چه coronavirus وسیله ای برای اردن — و آن آواره سوری جمعیت

مردم باید آهسته و از خواب بیدار شده. جان کیسی یک دوست که با این نسخهها کار در صنعت ساخت و ساز در شهر ما از Wexford یک شهر با بیش از 20 ، 000 نفر در جنوب شرقی ایرلند به من گفت: “آن است که مردم نشستن و توجه است که این جهان ما زندگی می کنند بسیار شکننده است. این مردم که معمولا سر خود را در گیر گوشی به درک واقعیت در اطراف آنها نیست سایبر بازی.”

دوست دیگری جوانا ولع که با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار به من گفت که او بیش از حد پیدا کرده است که اجتماعی فاصله او به ارمغان آورده است و نزدیک به دوستانی که دور زندگی می کنند. “من زندگی در پنج کشور و هفت شهرستانها بنابراین من باید دوستان در سراسر اروپا است. قبل از اینکه ما را نگه داشته و در تماس با یک متن و یا یک شکلک, a ‘تولدت مبارک’ آرزو, شاید,” او گفت:.

“این وحشتناک روز مرا متوجه اهمیت در واقع صحبت کردن به کسی که شنیدن صدای خود را به جای فقط دستکاری از طریق برخی از متون” جوانا اضافه شده است. “مثل ما تجدید عهد دوستی ما. من آن را دوست دارم.’

‘این روز وحشتناک مرا متوجه اهمیت در واقع صحبت کردن به کسی که شنیدن صدای خود را به جای فقط دستکاری از طریق برخی از متون. آن را مانند ما تجدید عهد دوستی ما. من آن را دوست دارم.’

مردم حتی پیدا کردن راه های جدید برای جشن گرفتن وقایع زندگی. دوستان از 12 سال در اسلایگو در غرب ایرلند که در آن مادر من از برگزار تعجب ‘درایو’ به جشن تولد او. دوستان و همسایگان گذشت او را در خانه در یک خط بوق می زدند به آرزو تولدت مبارک به عنوان او ایستاده بود در جلوی تابش با لذت.

یکشنبه وجود دارد 2,615 تایید مواردی از این ویروس در کشور جمهوری ایرلند است. و 46 نفر از این بیماری است. این ویروس تا کنون به طور عمده مؤثر مردم در شهر دوبلین است که بیش از 50 درصد از موارد مثبت و 9 در شهرستان وکسفورد, 1.5 ساعت از دوبلین. در سراسر جهان وجود دارد 716,101 تایید موارد ویروس ها و 33,854 و میر گزارش شده.

ایرلند است که در حال حاضر در کامل مستند با غیر ضروری در سفر ممنوع است. وجود پست های بازرسی پلیس در جاده ها برای اطمینان مردم به این قوانین چوب. در حالی که داستان های بسیاری از مردم از موازین فاصله گرفتن قوانین در هفته گذشته در حالی که بازدید از نقاط دیدنی این آخر هفته مردم در حال پیوستن به آخرین راهنمایی.

این ایرلندی راه است. در ابتدا ما تردید دارند و حتی در معرض ابتلا به نادیده گرفتن اقتدار یک عادت است که شاید به ارث رسیده از نسل های قبلی و زمانی که ایرلندی ها اکثرا مستاجر زندگی می کنند و چماق ما انگلیسی صاحبخانه. ایرلند شده است رایگان دولت از سال 1922 به عنوان عید پاک رو به افزایش از سال 1916 نشان داد ما را متحد اگر بقای کشور ما در خطر است.

اعزام از یک بیماری همه گیر: در زمانی که جهان را تبدیل وارونه آن گاهی اوقات کمک می کند تا به تمرکز بر روی چیزهایی که تغییر نکرده

تجمع بیش از یک نفر در اماکن عمومی ممنوع است — جدای از مردم در همان خانواده است. تنها اعضای خانواده از افرادی که می میرند از coronavirus می توانید حضور خود را در مجالس ترحیم به شدت تحت شرایط کنترل شده.

ما در حال حاضر در آرامش قبل از افزایش. ما می دانیم آن را به عنوان اتفاق افتاده است در جاهای دیگر. تست ظرفیت است که ramped و موقت سردخانه راه اندازی شده است. این احساس حقیقی مانند ما در حال نشستن در اتاق انتظار اما انتظار برای آنچه که ما واقعا نمی دانم. COVID-19 تا کنون شده است کمی مانند یک بازی مارها و نردبان. هر روز به ارمغان آورد چالش های جدید آموخته و شادی است. من تا به حال من اولین بار در آنلاین کلاس مدیتیشن در هفته گذشته است.

حرفه ای من تا به حال به دوباره خودم را. به عنوان یک مربی زندگی من احساس خوش شانس زیادی وجود دارد که من می توانم آنلاین. نه هر کس است خیلی خوش شانس. در حالی که بسیاری از مردم احساس خود را در جهان در حال کوچکتر شدن است معدن در حال بزرگتر شدن است. من یادگیری مهارت های جدید که من کار با زوم ZM, +7.47% و استفاده از رسانه های اجتماعی و بیشتر.

که من پیدا کردم مشتریان جدید از هندوستان, آمریکا, انگلستان, ترکیه و ایرلند بیش از 10 روز گذشته. من حتی موفق به دریافت من ماشین لباسشویی تعمیر آنلاین تعمیر مردی که مرا هدایت را از طریق فرایند. من لذت می برد غنی تر و عمیق تر در گفتگو با تقریبا همه من باید با تعامل. احتمال برخورد در دستگاه خودپرداز با یک مرد که با این نسخهها کار در یک کسب و کار محلی منجر به 15 دقیقه مکالمه.

هنگامی که مردم در فشار و شلوغی آنها می دیدن و شنیدن هر یک از دیگر. به نظر می رسد مانند ویروس تحت فشار قرار دادند تا همه ما به همه چیز نگاه متفاوت و تغییر چگونه ما ارتباط برقرار کنید. این jolted ما از خلبان اتوماتیک و استاندارد ما خسته مکالمه تعارفات و به ما نشان داده آنچه اهمیت ترین.

به عنوان دوست من شاشی Dubey به من گفت روز یکشنبه صبح: “این داستان انسان و طبیعت است. در این عصر تکنولوژی ما در حال حرکت بودند به طوری سریع است که ما را فراموش کرده و نقش ما و در حال حاضر نیاز به تجدید نظر چگونه عمل می کنیم. ما در حال اسب اما مادر طبیعت دارای کمر.”

Calodagh McCumiskey یک زندگی مربی و مدیر عامل معنوی زمین است. او زندگی می کند در Wexford, ایرلند.

اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘بازنشسته پزشکان خواسته شده است برای رفتن به کار می کنند. ایتالیا مستند نشده تا به حال تاثیر زیادی هنوز

گتی ایماژ/iStockphotoCalodagh McCumiskey: “من زندگی در ایرلند که در آن دولت در هفته گذشته معرفی سراسر کشور مستند منع مردم از رفتن به خارج از منزل مگر اینکه آن را برای مواد غذایی, بهداشت, دلایل یا به ورزش است.’DMAMBMCMDMEMGPREVIEWZBZBRZDZDRZFZGZQZRZSZTZU

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>