اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: “این یک تجربه سورئال زندگی در کانون coronavirus بیماری همه گیر. اما من عشق من شهرستان به تصویب رسید و من نمی روم’

نیویورک — انتظار نشده است. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

شهر نیویورک باقی مانده صفر برای کوروناویروس. به عنوان یک پتو سکوت را پوشش می دهد خیابان ها و بیمارستان در حال دست و پنجه نرم کردن با هرج و مرج سازمان یافته. همانطور که از پنج شنبه شب 7,067 از 16,513 آمریکا مرگ و میر در ایالت نیویورک تا 799 پس از چهارشنبه. برخی از 159,937 از 462,135 موارد در ایالات متحده آمریکا شد و در ایالت نیویورک با بیش از 10 ، 000 یا 7 درصد در 24 ساعت به گفته جان هاپکینز. در حال حاضر وجود دارد 1,596,496 موارد تایید شده در سراسر جهان و 95,506 مرگ و میر.

Coronavirus مرگ و میر در اینجا پیشی گرفتن تعداد نیویورک مرگ و میر در 9/11.

“ما نیاز به یک کل بسیاری از تست. ما نیاز دولت فدرال به گام تا ما به آنها نیاز دارید به انجام آن به سرعت” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: پنج شنبه. او گفت که خیلی زود به بگویید که این شهرستان می تواند شروع آرامش بخش اجتماعی آن-فاصله گرفته است. “من قصد ندارم به حدس می زنم که این داده ها می گویند که ما باید با تغییر شیوه های ما,” او گفت:.

کومو گفت که دولت می تواند رسیدن به راس به عنوان تعدادی از بستری شدن در بیمارستان رز تنها 1% به مدت یک شب. در اوایل این ماه کومو گفت: شهر نیویورک نیست نیاز اضافی هواکش اگر چه پزشکی-درجه N95 فولاد ماسک ماسک ها در تامین کوتاه مدت در بيمارستان ، “در هر سناریو ما می خواهیم برای دیدن حداکثر تعداد زیادی از مردم کار در خانه برای مدت زمان طولانی,” او گفت:.

نیویورک گفته شده است به ماندن در خانه و تنها ضروری کسب و کار باز هستند از جمله داروخانه ها, تجهیزات پزشکی و سوپر مارکت ها (بیشتر در زیر). پس از هفته ها بحث در مورد اینکه آیا اعضای عمومی باید پوشیدن ماسک صورت, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هفته گذشته اعلام کرد که این تغییر سیاست خود را در ماسک. آن را در حال حاضر توصیه به پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی. آن گفت: بدون علامت انتقال بود “شواهد جدید.”

مردم در اینجا برای مدت زمان طولانی وضوح در مورد چگونه به نگه داشتن خود و هر کس دیگری امن است. در هفته گذشته, New York City, شهردار, بیل د Blasio رفت و یک گام به جلو و گفت: همه نیویورکی ها باید از پوشیدن پارچه ماسک. “شما می توانید ایجاد یک چهره پوشش با هر چیزی که شما در خانه در حال حاضر یک تکه پارچه,” او گفت:. دیگران می گویند چند لایه پنبه یا حتی حوله کاغذی به اندازه کافی تراکم برای محافظت در برابر ویروس. (یک قاعده کلی: اگر این نور می تواند از طریق درخشش آن را بیش از حد نازک.)

مانند تهمت و CDC de Blasio گفته است که او توصیه نمی با استفاده از N95 ماسک. “ما در حال مشاوره نیویورکی به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما رفتن به خارج و نزد سایر مردم است. اجازه دهید روشن است این است که در صورت پوشش. این می تواند یک شال گردن, آن می تواند یک bandana چیزی است که شما خودتان را ایجاد کنید. آن نیاز به یک حرفه ای فولاد است.” شما می دانید چه چیزی بهتر از یک bandana پوشش بیشتر صورت و در محل باقی می ماند? یک balaclava.

این هفته رفتم به یک فروشگاه مواد غذایی و من بداهه در balaclava. من مثل مرد نامرئی اگر او تا به حال یک پیاده روی در نقش “A Clockwork Orange” یا “Mad Max” به عنوان یک بازی دوستانه مفسر گفت. در اینجا به همین دلیل من آن را پوشید: من می خواستم برای پوشش صورت من به طور کامل پس از (یک) من نمی لمس آن (b) من می تواند محافظت از دیگران در مورد من بدون علامت و (c) من می تواند به کاهش شانس خود را برای ابتلا به کروناویروس آلوده به قطرات. (شما همچنین می توانید یک balaclava از ورق پنبه و یا یک کلاه قدیمی و اضافه کردن یک فیلتر قهوه یا دیگر مواد برای لایه های اضافی بین پوشاک و خود بینی و دهان)

‘شما می توانید با استفاده از پوشش با هر چیزی که شما در صفحه اصلی در حال حاضر است.’

— نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio

شواهدی وجود دارد که برخی از ماسک انجام کار: پزشکی-درجه N95 ماسک های جراحی با توجه به این مطالعه فیلتر ویروس ها بزرگتر از 0.1 میکرومتر (یک میکرومتر, um, است یک میلیونیوم یک متر). Coronavirus حدود 0.125 میکرومتر. من فروتن balaclava تفاوت دارد ؟ من می تواند اشتباه من می تواند حق را به عنوان جانی “فاسد” Lydon خواند. اما من عینک یکی. داده د Blasio بیانیه روز پنج شنبه من خوشحال به آن ضربه.

پوشیدن balaclava موثر ترین ماسک های پارچه ای من دروغ گفتن در اطراف چیزی است که من به آرامی. در حال رشد در ایرلند در سال 1980 در مشکلات و زندگی در لندن در طول 1990s ورزشی balaclava با لهجه ایرلندی می شده اند یک پیشنهاد پر مخاطره. این معانی که هیچ Irishman می خواهید به بطور منظم احساس. اما من در حال حاضر با transoceanic صدای تودماغی, من فکر می کنم من باشه. به علاوه آن را به صورت مخالف دلیل از ایرلند قدیم: من می خواهم به ماندن بگیرید امن و کمک به دیگران انجام همان.

ماسک کمک کرده اند کاهش سرایت کاهش قطرات اسپری به هوا توسط پوشنده لباس است. وجود دارد کمبود پزشکی-درجه فولاد N95 ماسک در بیمارستان در شهر نیویورک همراه با شخصی دیگر تجهیزات حفاظتی. هر روز در ضمن روز کریسمس در شهر نیویورک: خیابان ها تقریبا خالی است. وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر?

در حال حاضر من می چسبد با من balaclava به عنوان آن را نگه می دارد موقعیت خود را بر خلاف برخی از موقت bandanas و ارائه این 5 نقطه بقا راهنمای خرید مواد غذایی در کانون COVID-19 در ایالات متحده: در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونه به ماسک خود را. (پارچه باید از کافی تراکم; بریزید پنبه توپ را روی گوه پیراهن بیش از حداقل دو یا سه بار به عنوان ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams — هنگامی که به شدت مخالف به پوشیدن ماسک — نشان می دهد در این فیلم است.)

بارنی حال greengrass یهودی دلی تاسیس توسط مردی که حمل دودی ماهیان خاویاری به رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در Warm Springs, Ga. برای شکرگزاری سال 1939.

و بنابراین به نامه من از نیویورک: یکی از بهترین دوستان من در نیویورک, فرانسیس, خود quarantining. او نیاز دوستان به فروشگاه برای او. من با پول خرج کردن افراد دیگر و من می خواهم به تواند مفید باشد به خصوص که ما نشستن و منتظر مخوف افزایش coronavirus موارد است. برای من این پیروزی است. همچنین او دارای طعم خوب است تا لیست خرید خود را به مقدار زیادی از ایده ها. من کشف, در خانه, کره بادام زمینی. من هرگز به عقب به شیشه دوباره. که برنده-برنده-برنده.

ترومپت برای تلفن های موبایل در 7 p. m. به علامت تغییر شیفت از مراقبت های بهداشتی کارگران است.

بد نیست برای یک زن و شوهر از ساعت کار می کنند. این کار همچنین به من این فرصت را به مردم یک عکس فوری از آنچه آن را مانند زندگی در شهر نیویورک شهر که این روزها همیشه به نظر می رسد به خواب. ما ملی کانون coronavirus بیماری همه گیر. من اصلا یک قایق بادبانی و یا یک توده بزرگ در این کشور به عقب نشینی به. این یک تجربه سورئال زندگی در کانون coronavirus بیماری همه گیر. اما من عشق من شهرستان به تصویب رسید و من نمی روم. من را سوار کنید.

روز یکشنبه من صحبت کرد به فرانسیس از طریق تلفن و ساعت زده 7 بعد از ظهر از طریق درختان و فرار از آتش, موسیقی و تشویق شروع به مراقبت از سلامت کارگران که تغییر, تغییر در ساعت و برای اولین بار از پاسخ دهندگان. آن منادی تسکین دهنده و قابل اعتماد برای تلفن های موبایل از یک ترومپت. “این آرامش” به من گفت. “آن را بازیابی حس صلح است.” این نوازنده ترومپت مدیریت نمی کند لحن. من تعجب که آیا 30-چیزی نیویورکر پیدا کرده بود ابزار دروغ گفتن در اطراف. فرانسیس این باورند که آن یک کودک خردسال یادگیری را به بازی.

توجه داشته باشید که من یک 5-نقطه راهنمای بقا برای خرید مواد غذایی که امیدوارم مفید است بدون در نظر گرفتن که در آن شما اتفاق می افتد به زندگی می کنند. اول در اینجا کمی در مورد فرانسیس: او باهوش است بسیار خوب و باعث می شود من بخندی. ما به عنوان خوانده شده صورت مقالات با هم و پس از آن بحث می کنیم آنها را بیش از چای است. ما همیشه نمی موافقم که ما دوست داریم اما ما موافق بیشتر از زمان به خصوص در مسائل اجتماعی و ما با آن خوب بیش از حد. او باز می ماند به تغییر ذهن خود را. من از او یاد بگیرند بنابراین من تلاش برای باقی می ماند باز فکر بیش از حد.

‘در حال رشد در ایرلند در سال 1980 در مشکلات و زندگی در لندن در طول 1990s ورزشی balaclava با لهجه ایرلندی می شده اند یک پیشنهاد پر مخاطره.’

1. به عقب نگاه, اما ماندن در حال حاضر. کمی چشم انداز خوب است

فرانسیس به یاد می آورد که بحران ایدز از 1980s و 1990s و چگونه مردم را دریافت کنید تا از نیمکت پارک اگر آنها فکر می کردند یک فرد بیمار نشسته در کنار آنها. نیویورک یکی از این فاصله از این بیماری همه گیر ، او در اطراف به صحبت کردن در مورد بسیاری از شیوع فلج اطفال امریکا مواجه شده است و در طول قرن 20th. وجود دارد بنابراین بسیاری از آفت یک شخص می خواهد به یاد بیش از یک صفحه از Dubliner پنیر و کراکر. به عقب نگاه, اما ماندن در حال حاضر. کمی چشم انداز خوب است.

او ممکن است در خانه گیر کرده اما او همچنان خوش بین و اجازه نمی دهد رشد چمن زیر پای او. این فروتنی به شاهد. ما را ضربه بزنید-کلاس رقص با هم (ایده خود را). حداقل ما تا اجتماعی-فاصله گرفتن از سیاست های تجویز شده توسط عمومی-مقامات بهداشتی آمد. در روز دوشنبه هر یک از ما قول داد به تمرین 15 مراحل رقص. که بیشتر “حفاری, brush, انگشتان پا, پاشنه, دست و پا زدن و رول paradiddle!” برای من. قبل از اینکه شیر آب-کلاس رقص او از من میپرسد: “پس کوئنتین چه رنگی است خود توتو امروز؟” من معمولا توصیف مسخره ترین صدایی توتو. “صورتی” من می گویم “با رنگ زرد و عدالت هستند.”

آن را گاهی اوقات دشوار به درخواست یک نفر برای آنچه به نظر می رسد مانند یک نعمت بزرگ.

فرانسیس 95 و او در حال حاضر نابینایان. بیشتر احساس می کنم ممنون که ما هر دو در اینجا در همان محل و در همان زمان است و مسیر ما عبور کردند. او در یک ایرلندی جامعه در ماساچوست است. من در دوبلین. او با من تماس “توری-پرده ایرلندی.” چرا که او در یک گروه پر خطر او است جدا. وجود دارد بسیار است که از خود ما کنترل در این بیماری همه گیر اما این من می تواند کنترل: من می تواند رفتن به سوپر مارکت برای او. این است که چگونه من خودم را با یکی دیگر از ایرلندی — یوجین که نقل مکان به ایالات متحده در 30 سال قبل از من در Fairway بازار در برادوی و 74 روز بعد از ظهر در هفته گذشته با یک لیست خرید در یک دست و یک سبد مواد غذایی دیگر.

ما می خواهم هر دو خواسته شده است برای کمک به خرید دوستان ما مواد غذایی — به طور جداگانه و به نظر می رسید — به ما پیوستند. من نمی خواهم او را غاصب جای من به عنوان سر ادموند هیلاری در این برنامه به طور بالقوه خطرناک سفر. نه من می خواهم به فرانسیس Crozier به سر جان فرانکلین. (نه Crozier یا فرانکلین در بازگشت از آخرین سفر به قطب شمال.) آن را گاهی اوقات دشوار به درخواست یک نفر برای آنچه به نظر می رسد مانند یک نعمت بزرگ. این می تواند به نظر می رسد آسان تر به درخواست دو نفر به صورت کمی کوچکتر نعمت. بدون در نظر گرفتن این زمان را بپرسید. من خوشحال برای به اشتراک گذاشتن بار. یوجین و من ساخته شده یک تیم خوب.

“اگر ما coronavirus آن را در یک فروشگاه مواد غذایی!” به من گفت: بررسی مواد غذایی راهرو و به سوراخ کردن چشم به پراکندگی دیگر محتاط نیویورک سرگردان در اطراف در ماسک هل دادن چرخ دستی. او به من نگاه کرد مانند من در مورد به غارت یک فروشگاه نیست فروشگاه در یک. من با پوشیدن balaclava من سال قبل برای سال جدید و در آستانه نیمه شب اجرا در پارک مرکزی. او سعی کرد به صدا خفه کن یک خنده. “آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی?” من از یوجین. “چگونه در مورد یک شیشه مارمالاد?” من فرض است که او در مورد خود می گویند: “شما زیاده! او لبخند زد و به جای.

نان شمارنده در Fairway بازار است. ‘آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی? چگونه در مورد یک شیشه مارمالاد?’

2. Dalfour خوشمزه است, اما آن را به ارزش سفر ؟

در اوایل این هفته من رو که معضل است. من از مارمالاد. من لایه لایه و به رهبری بارنی حال greengrass در آمستردام خیابان و 87هفتم خیابان. این یهودی دلی تاسیس توسط مردی که حمل دودی ماهیان خاویاری به رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در Warm Springs, Ga. برای شکرگزاری سال 1939. من خریداری یک شیشه از Dalfour فرانسه حفظ کند. من را فراموش کرده آنها تنها قبول چک یا پول نقد. من خرابکاری نمایشی برای ولگرد دلار است. “ما خود را به تعداد” مرد پشت پیشخوان hollered “و لایحه شما در طول هفته!” که نیویورک را دوست دارم.

Coronavirus دیگر زنده می ماند در یک سطح جامد مانند مقوا فولاد یا پلاستیک.

پس از آن سفر به بارنی حال greengrass من فکر کردم برای یک D. I. Y. ماسک برای کمک به من و دیگران سالم ماندن: من balaclava. نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای که پوشش صورت بیشتر مفید برای حفاظت از دیگران اگر شما بدون علامت. “یک چهره را پوشش نمی خواهد شما را از عفونت اما آن می تواند کمک به دیگران است. یک چهره پوشش می تواند شامل هر چیزی است که تحت پوشش بینی و دهان خود را از جمله گرد و غبار ماسک, شال و bandanas. آیا استفاده از مراقبت های بهداشتی کارگران ماسک به عنوان کسانی که باید حفظ شود برای افرادی که در سیستم مراقبت های بهداشتی.”

من هم عینک دستکش پشمی به Fairway بازار و بارنی حال greengrass چرا که مطالعات نشان داده اند که چرخ دستی های خرید در انواع میکروب ها درست مثل مترو قطب و گردان یا هر چیز دیگری که بسیاری از مردم با تماس به طور منظم. من به طور مداوم خود را از دست, دستکش, افسوس. اما من باید به تصویب یک صرفه جویی در زمان جنگ: امروز من لباس عجیب و غریب جفت با غرور و افتخار. من نمی کند را دستمال مرطوب الکل به Fairway. دفعه بعد من را حداقل به چند Clorox CLX, +1.75% دستمال مرطوب در یک کیسه Ziploc. قبل و بعد از من قرار دادن مواد غذایی دور من دست شستن.

3. ترک خود را ” شه ” شلوار در خشک پاک کننده ها

Coronavirus می توانید گزارش زنده ماندن طولانی تر در یک سطح جامد مانند مقوا, جراحی های پلاستیکی و یا از روی یک جفت دستکش. این خبر خوبی برای من دستکش, اما من هنوز هم عمل می کنند که اگر این ویروس می تواند به پیدا کردن راه خود را بر روی من دستکش, بیش از حد. در اینجا دلیل دیگر من عینک balaclava به سوپر مارکت: این نه راحت آن را به من یادآوری می کند و افراد دیگر که ما در حال برخورد با جدی برای سلامت اورژانس; آن را پوشش می دهد تقریبا تمام سر و در اینجا علم بیت — آن را فراهم می کند ثابت با ارنج زدن به من یادآوری می کنند: “آیا خود را لمس نکرده است. اگر شما هر چیزی را به دور از این که.

من balaclava فراهم می کند ثابت با ارنج زدن به من یادآوری می کنند: “آیا خود را لمس نکرده است.

خرید می تواند استرس زا تحت این شرایط. آن را خوب به یک محتاط و هوشمند — خریدار. من معمولا می خواهید برای دریافت در داخل و خارج در دو زمان سریع اما به این مناسبت تصمیم گرفتم به مراقب باشید و زمان من. بیشتر چه من از آن لذت بردم. همه چیز را من می توانم انجام داده اند برای به حداقل رساندن شانس من از چیدن COVID-19 من. من ماندم 6 پا و دور از دیگران, هر زمان که امکان پذیر است از جمله خرید من شریک است. ما نمی تواند در ساعت شلوغی. من صحبت به کارکنان و مشتریان دیگر.

هر کس freaked. من آن را دریافت کنید. به همین دلیل من تصمیم به ترک من “می شه شلوار” در خشک که درهای خود را بسته و در مدت کوتاهی پس از رژیم صهیونیستی است. کومو اجتماعی-دورى سیاست آمد. دوستانه گفتگوی بورسی من قرار می دهد و من امیدوارم که دیگران در سهولت. یک زن خوب توصیه می شود به لندن داد و بیداد. “با تشکر برای نوک” به من گفت. “من نیم پوند!” من نمی دانم من داد و بیداد از من پهلو اما من یک ایده خوب که ما نقاط ضعف هستند برای ویروس. من فقط باید برای نگه داشتن من سرد است.

“من نیز ملاقات همسایه خارج است. ما ایستاده از 6 فوت دور از یکدیگر. عشق و قدردانی است که همه در اطراف.’

4. اگر شما عصبی و تصور کنید که چگونه کارکنان احساس

اگر شما نگران در مورد رفتن به فروشگاه مواد غذایی تصور کنید آنچه در آن مانند برای کسانی که کار می کنند وجود دارد. آنها ممکن است لبخند و می گویند “من می تواند به شما کمک کند؟” اما آنها همچنین می تواند تفکر ‘آیا شما آن را?’ به من گفت: هر عضو هیات من صحبت کرد تا در Fairway “با تشکر از شما برای کار امروز است.” آنها نیاز به شنیدن آن است. نیویورکی در مورد باید بیمارستان نیروی دریایی کشتی پس از رسیدن به بندر نیویورک در هفته گذشته. صدای کل محله تشویق برای مراقبت های بهداشتی کارگران می تواند حرکت شما را به اشک. اما همه این است که پیدا کردن آن بسیار آسان و frazzled مشتری است که اغلب ملایم و یا مشتری خوشحال.

همین حالا خودتان رانندگی دیوانه خواندن رسانه های اجتماعی: ترس دوستان خود است.

من خواندن کارشناسی مطالعات — نه مرموز Facebook FB +0.52% پست — من و اجازه ندهید که آنها را درایو من دیوانه. هنوز هم وجود دارد هیچ شواهد ارتباط coronavirus انتقال مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی با وجود این ویروس را قادر به زنده ماندن روی مقوا در یک محیط آزمایشگاهی. علاوه بر این خوان Dumois اطفال عفونی-بیماری پزشک در دانشگاه جانز هاپکینز در تمام بیمارستان کودکان در سن پترزبورگ فلوریدا., نشان می دهد که ویروس ها خواهد زنده ماندن بهتر است در “الیاف مصنوعی” — پلی استر بیش از پشم و ابریشم و پنبه.

در نهایت من را انتخاب کنید caremongering بیش از نابود دلیل ترس دوستان خود است. فرانسیس به من گفت روز دیگر “کوئنتین من 95! آیا شما فکر می کنم من می ترسم از coronavirus?” اما این بدان معنا نیست که او را ایستاده در خط در سوپر مارکت ، بنابراین معامله در اینجا است: اگر شما می خواهید به تغییر لباس می پوشند و یا غیر جراحی, ماسک, آن را انجام دهد. اگر شما می خواهید به پوشیدن یک کاسه ماهی قرمز بر روی سر خود را و پرواز در اطراف اسکیت در حالی که قرائت “De Rerum Natura” توسط Lucretius شود مهمان من. من برای اولین بار به نکته کلاه من و گفتن “صبح به خیر! یک نشکن روز است.”

5. شما باید به فکر می کنم روی پای خود را در طول یک بیماری همه گیر

من هم چیزی است که من می توانم خرید در هر فروشگاه و یا داروخانه ها. گرفتن از خانه خارج شد جادویی تونیک. این بود که بزرگترین سوپر مارکت رفت و برگشت از همه: معلوم فرانسیس انجام شد من به نفع و من حتی نمی آن را می دانم. من ندیدم یوکو اونو rummaging از طریق سبزیجات در Fairway — من او را یک بار وجود دارد و من سمت چپ او به آن — اما من لذت بردن از میوه از کار با احساس مفید برای کمک به یک دوست. من نیز ملاقات همسایه خارج است. ما ایستاده از 6 فوت دور از یکدیگر. او با این نسخهها کار در یک سالن و او شده است furloughed. نیویورک ایجاد کرد. عشق و قدردانی است که همه در اطراف.

معلوم است دوست من انجام شد من به نفع و من حتی نمی آن را می دانم.

و تا به آخر پای من نیویورکر راهنمای بقا برای خرید مواد غذایی. ما تا به حال دو هفته’ به ارزش غذایی — قوطی و بطری شش بسته از آشپزخانه رول لیتر شیر, شیشه این است که و از سوی دیگر — و آنها سنگین است. باقی مانده هوشیار برای یک ساعت در این فروشگاه ساخته شده از آن به نظر می رسد مانند دو ساعت. یوجین و من خسته از خرید ما. من راه می رفت در یک بلوک و ما تا به حال چند مطلب بروید. من خال خال رها سبد خرید در گوشه خیابان. “ما آن بازگشت” به من گفت. “بعد!”

یوجین و من به سرعت انباشت اشیاء بدست آمده از مواد غذایی به سبد خرید تحت فشار قرار دادند و آن را در سراسر چهار ترافیک خطوط در برادوی است. “برو! برو! برو!” من فریاد زد. شما باید به فکر می کنم روی پای خود را در طول یک بیماری همه گیر. ما در وسط یک ملی اورژانس پس از همه, اگر پلیس متوقف شد من می خواهم به سادگی آنها را به حقیقت. با تشکر از شما NYPD اولین پاسخ دهندگان و بهداشت حرفه ای, و با تشکر از شما Fairway بازار است. (دستکش بررسی کنید. Balaclava بررسی کنید. دستگاه مخابره ترانزیستوری را بررسی کنید. من با استفاده از یک دستگاه مخابره ترانزیستوری به عنوان یک جوان نسل X راه فضايی-فاصله. آنها نه به عنوان قابل اعتماد به عنوان گوشی های هوشمند, اما آنها بیشتر سرگرم کننده است.)

که من رهبری را آمستردام با سرعت یک گلوله یک مرد بود یک فروشگاه طلا و جواهر در تعقیب یک مرد دیگر. “مردم در حال مرگ هستند و شما سعی می کنید چیزی به سرقت از فروشگاه ؟ شما motherf—!” آه بله. همیشه وجود دارد مردمی با مشکلات بزرگتر از من بود. من نگه داشته در حال حرکت: این یک روز خوب در منهتن. به قول این خط باز از Jules Dassin را پس از جنگ در فیلم نوآر “در شهر برهنه”: “وجود 8 میلیون داستان در شهر برهنه. این شده است یکی از آنها است.” فرانسیس شده اند که 22 وقتی که فیلم منتشر شد. او نیز بیشتر داستان را بگویید.

(این داستان به روز شده با جدید کروناویروس داده در تاریخ 8 آوریل سال 2020.)

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از یک بیماری همه گیر.’

کوئنتین Fottrell عنوان در سفر: ‘اگر من می تواند به جلوگیری از عبور یک قطره در حالی که برای رسیدن به آن مرغ giblets من خواهد شد.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>