اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از قفل کردن ایتالیا: کوبا روسی و چینی در تلاش برای کمک به لمباردی

چینی ها وارد شد ، چین شرقی ایرباس A-350 از شانگهای لمس کردن در رم نیمه ترک فرودگاه بین المللی. آن مه 12.

نه جانبازان از “نبرد ” ووهان” — پزشکان متخصص که در حال مبارزه در خط مقدم از coronavirus اپیدمی رهبری مشروط.

ارسال توسط رئیس جمهور چین آنها وجود دارد “به بازگشت به کمک داده های ایتالیا به چین” تنها چند هفته قبل از. این بود که قبل از ایتالیا تا به حال تبدیل شدن به کشور های اروپایی اکثر ویران شده توسط COVID-19.

پزشکان با آنها به ارمغان آورد تن از منابع برای دوباره پر کردن بیمارستان لمباردی — شمال منطقه ویران شده توسط ویروس ها — به شدت تهی شده تنها پس از دو هفته مبارزه با ویروس.

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از, وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi Di Maio شد effusive در ابراز ایتالیا قدردانی برای پکن سخاوت.

این تنها آغاز است. از آن پس بسیاری از محموله هواپیما فرود آمد از چین با تن و تن از تجهیزات پزشکی. حتی جک ما بنیانگذار میلیاردر از فن آوری های غول پیکر Alibaba بابا +1.62%, سون با خود سهم.

جزئیات: سکوت وهم آور در رم به عنوان coronavirus مستند اثر طول می کشد

چینی ها در ورود شده اند خبر بزرگ در ایتالیا. مائوئیست پرچم است که در حال حاضر دیده می شود ایستاده و با افتخار در کنار, ایتالیایی, سه رنگ در چندین بیمارستان در لومباردی به عنوان به خوبی به عنوان در اتومبیل های ایتالیایی مدنی حفاظت سپاه است که حمل پزشکان فرستاده شده از پکن است.

به صورت عادی ایتالیایی ها وحشت توسط حدت بیماری نگران حال و حتی بیشتر در مورد آینده — همه که مهم است این است که کمک در دست است. آن واقعا مهم نیست که پکن به عنوان برخی از منتقدان اشاره می کنند که احتمالا با استفاده از ایتالیا به را جهان فراموش نکنید که این ویروس در اصل “ساخته شده در چین.” و این که اگر رهبری چین نقل مکان کرده بود سریع تر و شفاف تر راه شاید جهان نمی تواند در مستند با بیش از یک میلیارد نفر پناه در خانه.

آمریکایی ها از سوی دیگر شده است با احتیاط بیشتر و با کمک آنها. در واقع ایالات متحده مداخله شده است که تقریبا نامرئی به بسیاری از مردم. واشنگتن را ارسال موقت بیمارستان با هشت واحد مراقبت های ویژه به کرمونا در شمال ایتالیا و همچنین منابع و منابع برای افزایش یک متخصص در مرکز یکی از مهم ترین بیمارستان در رم.

ایالات متحده به سختی می تواند به استطاعت شاهد چین “سخاوت” بدون پاسخ, پس, ایتالیا نه تنها واشنگتن اصلی متحد در جنوب اروپا و منطقه مدیترانه است اما همچنین یک کلید میدان نبرد برای 5G. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمیخواهد جدید ارتباطات زیرساخت به “آلوده” توسط Huawei تجهیزات. و او به همان اندازه مخالف چین را به تلاش برای توسعه جدید “جاده ابریشم” ابتکار ایتالیا یکی از اولین کشورهای غربی برای پیوستن به.

اما توییتهایی مانند یک ارسال توسط لوئیس آیزنبرگ سفیر ایالات متحده در ایتالیا که به یاد پیروان خود را که “دوستی بین ایتالیا و آمریکا قوی تر از همیشه” هیچ بازی در برابر پکن پزشکی توهین آمیز است.

جزئیات: هیچ یک ساعت یک مبارک ترک ورزشگاه خالی و مغازه ها’ — این توصیف زندگی در قفل شده-پایین میلان

چینی تبلیغات داخلی و خارجی و حتی توزیع شده در رسانه های اجتماعی تصویری است که تا به حال شده است به وضوح doctored نشان می دهد که چگونه ایتالیایی ها در مستند شد کف خود را از بالکن به ووهان, پزشکان, با, چینی, سرود ملی در پس زمینه.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور رفت و همه در, با هیاهو و “هیچ رشته های متصل” را به عنوان سخنگوی خود را آن قرار داده است. روسیه فرستاده 14 Ilyushin هواپیماهای نظامی با پزشکان و منابع برای مبارزه با این بیماری همه گیر. که شامل 100 virologists و دیگر متخصصان بیماری های عفونی و همچنین به عنوان تلفن همراه واحد برای تمیز کردن عمیق حمل و نقل عمومی و سایر فضاهای باز.

ورود کمک های روسیه به شرق فرودگاه نظامی Pratica di Mare, چند کیلومتر از رم نشان داده شد زنده در Facebook FB +0.12% توسط Di Maio. وجود دارد یونیفورم سربازان نظامی سلام اما همچنین دست دادن و هیچ نشانه ای از ماسک و یا اجتماعی فاصله با وجود پی در پی توصیه های دولت پخش به 60 میلیون ایتالیایی.

بخوانید: بیش از یک هفته به آن مستند اسپانیا مشتاق برای coronavirus به شل مرگبار آن گرفتن

در این بازی از خطر برانگیخته توسط coronavirus کوبا نمی تواند حذف شود با توجه به این که رژیم را طولانی-برگزار استراتژی ساخت مراقبت های بهداشتی یک اولویت و استفاده از آن به عنوان موثر دیپلماتیک ابزار.

کوبا تیم را ترک فرودگاه هاوانا غرق در تشویق گردشگران و flanked توسط کوبا و ایتالیا پرچم: 37 پزشکان و 15 پرستاران. آنها وارد روز یکشنبه در میلان Malpensa فرودگاه و خواهد شد در یکی از موقت بیمارستان توسط ارتش ایتالیا در کرما یکی از مناطقی است که دچار بسیاری از COVID-19.

بسیاری از شکایت در مورد “کمونیست کمک” اما ایتالیایی ها در شرایط فعلی نمی مراقبت در مورد جغرافیای سیاسی.

و آن این است چگونه لومباردی و بقیه کشور باید تبدیل به یک غول پیکر پس از جنگ, مرحله, برای, جدید, متناقض جنگ سرد تقسیم مناطق مختلف نفوذ درست مثل برلین در سال 1945. در یک طرف چینی در طرف دیگر روس ها و سپس آمریکایی ها و در حال حاضر حتی کوبا است.

یک بار دیگر نهایی خواهد شد جایزه پاره کردن دیوار. دیوار ساخته شده توسط ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>