اعزام از یک بیماری همه گیر: “من بسیار سپاسگزار به زنده’: تأملاتی در حال immunosuppressed در سن coronavirus

نیویورک — “شما می دانید بیشتر ایمنی بدن به خطر بیافتد مردم از شما فکر می کنم پس لطفا مراقبت.” من شده اند و تکرار این جمله در طول چند هفته گذشته به هر کسی که گوش.

من فقط یک فرد که سلامت نامرئی است مگر اینکه شما اتفاق می افتد به می دانم. دو سال پیش من تا به حال دو پیوند ریه به دلیل ژنتیکی بیماری فیبروز کیستیک که باعث ضخیم و چسبنده به مخاط از بین بردن چندین ارگان ها در طول زمان و در حال حاضر هیچ درمان. با وجود این مانند بسیاری از دیگران در شرایط مشابه من با زندگی و کار سخت برای آنچه که من به آن معتقدم. این ممکن است من فارغ التحصیل با وزارت امور خارجه در نوشتن خلاق از دانشگاه کلمبیا.

‘یک عمر فیبروز کیستیک به من آموخته است که ویروس ها و باکتری ها را باور نمی در مرزهای. آنها نمی مراقبت از آنچه شما فکر می کنم آنچه شما قصد دارید که شما و جایی که شما هستند و یا آنچه شما و یا انجام داده اند.’

هر کجا که شما زندگی می کنند وجود دارد مردم در جامعه خود را که درست مثل من — افرادی که در معرض خطر ایمنی برای بسیاری از دلایل مربوط به بیماری های مختلف, درمان, دارو و یا روش.

این کسب و کار ما نیست بدانید که چرا فرد دیگری ایمنی به خطر بیافتد اما این وظیفه ما است به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از یک دیگر در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

من احساس می کنم خوش شانس است که یک عمر از فیبروز کیستیک به من آموخته است که ویروس ها و باکتری ها را باور نمی در مرزهای. آنها نمی مراقبت از آنچه شما فکر می کنم آنچه شما قصد دارید که شما و جایی که شما هستند و یا آنچه شما و یا انجام داده اند. آنها فقط خود را چیزی. به همین دلیل ما باید با تمام توان در این با هم. انسانیت مشترک ما این است که آنچه می تواند ما را نجات دهد.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘آنها تشبیه آن به یک جنگ که در آن تعداد تلفات فقط در آینده نگه دارید’: ایتالیایی ها پیدا کردن همبستگی انعطاف پذیری و موسیقی در طول coronavirus مستند

آن را دشوار است به قبول “hunkering پایین” را به عنوان واقعیت جدید برای چند ماه آینده. واقعیت انداخته است تا خاطرات ماه بلافاصله پس از دو پیوند ریه برای بسیاری از مردم من می دانم. این زمانی بود که فقط اعضای خانواده می تواند بازدید و ماسک پوشیده بودند در خارج از همیشه.

حتی اگر ما در حال پر رونق در زندگی ما در حال حاضر آن است که نامطلوب به یاد زمانی که توده-حمل و نقل سفر ممنوع شد برای یک سال و دوزهای بالای داروهای سرکوب کننده ایمنی — که حفظ ارزش دهنده اندام و احیا بدن با هم کار — به معنای اساسا کاهش می یابد اجتماعی تماس بگیرید.

“من سپاسگزار برای زنده ماندن و آن را به ارزش هر روز از انزوای اجتماعی و فاصله. من پیدا کردن آن مفید برای ایستادن هنوز هم در میان عجله از اطلاعات در اطراف ما در حال حاضر است.’

هدیه ای از زندگی بزرگترین هدیه ای است که یک فرد داده می شود و میراث نهایی یک فرد می تواند ترک. به عنوان یک اهدا کننده عضو یک فرد می تواند صرفه جویی تا هشت نفر اما خطر ابتلا به عفونت بسیار بالا در ابتدا که تنها 80 درصد از دریافت کنندگان به طور کلی به زنده ماندن در سال اول پس از پیوند است.

من جان سالم به در برد که در سال اول. من جان سالم به در برد که در سال دوم ،

من سپاسگزار برای زنده ماندن و آن را به ارزش هر روز از انزوای اجتماعی و فاصله. من پیدا کردن آن مفید برای ایستادن هنوز هم در میان عجله از اطلاعات در اطراف ما در حال حاضر است. من جستجو برای انگشتان پا و گیاه آنها را بصورتی پایدار و محکم بر روی زمین است. من نفس کشیدن هوا از طریق سوراخهای بینی احساس این جریان رو به پایین و پر کردن ریه های من و جریان آن را دوباره. آن را به من کمک می کند به یاد داشته باشید که همه ما متصل است. ما باید متعهد به اتصال.

و چیز دیگری که ما باید انجام دهید این است که تقاضا به آزمایش می شود. این است که چگونه ما ضد عفونی پارانویا. هر فرد باید آزمایش می شود و باید وجود داشته باشد یک راه برای آزمایش به طور معمول و به صورت رایگان. داده های جدید نشان می دهد که گسترش ویروس عمدتا از طریق حامل بدون علامت. این به این معنی است که چند نفر می تواند احساس خوب و انتقال این ویروس به یک مصالحه فرد که پس از آن بسیار بیمار است.

‘عدم دسترسی به تست نمی شود و آنچه مردم را می کشد. اگر مردم دسترسی به آزمایش و سپس آنها می توانند رله به شخص دیگری اگر آنها در معرض شده اند.’

عدم دسترسی به تست نمی شود و آنچه مردم را می کشد. اگر مردم دسترسی به آزمایش و سپس آنها می توانند رله به شخص دیگری اگر آنها در معرض شده اند.

اگر ما نمی توانیم پاسخ این سوال در مورد بدن خود ما از طریق هیچ تقصیر از خود ما پس ما می توانیم ایمن ماندن. ما نمی توانیم محافظت از مراقبت های بهداشتی ما کارگران است. ما نمی توانیم حفاظت شده میباشد که به دنبال مراقبت.

دانش آموزان عمل با مراقبت از این هفته به عنوان آنها به سمت چپ محوطه دانشگاه که در کلاس های حضوری لغو شد. زمانی که دوست من نیاز به کسی به ذهن او دوچرخه من متوجه شدم او هم می روم. من ظهور من ماسک را انتخاب کنید تا دوچرخه و او از بین برود آن را با مواد ضد عفونی کننده. این عمل کوچک از مراقبت به نظر می رسید مهم است.

من به عنوان چرخ دوچرخه به خانه متوجه شدم یک یو پی اس خط پیچیده در اطراف بلوک. من متوجه چهره با ماسک به عنوان آنها نورد چمدان و صعود به اتومبیل غذای راهنمایی از دانشگاه به ترک سالن محل اقامت و اگر در همه ممکن است این ویروس را یک فرصت برای گسترش یافته است.

‘بيمارستانها پس از تاخت و تاز کردن با COVID-19 که ورود به آنها را غیر ممکن است برای دیگر بیماران است. ما باید به یاد داشته باشید وجود دارد دیگر ویروس ها و دیگر سطوح مراقبت های فوری هستند که ما باید با نگه داشتن فضا برای این کار است.’

متوجه شدم خود من تمایل به restock بیشتر داروها در صورت نیاز به آنها را. متوجه شدم من تمایل به ماندن در داخل. من متوجه این مهم بود که به خارج, و احساس من پا بر روی زمین و تازه روشن شدن هوا.

خیابان بود که لحظه ای در یک کابوی فیلم درست قبل از یک شخصیت وارد می شود. شما می دانید منظورم چیست ؟ زمین می افتد خاموش تاج خروس رول وجود دارد یک موسیقی trill — و پس از آن. چیزی اتفاق می افتد. من gazed در آسمان آبی بی پایان, تعجب آنچه که شد. که همان پوچی است که هنوز هم در حال حاضر به عنوان شکل جهان به سرعت در حال تغییر.

در سراسر شهر نیویورک پشت درهای بسته و در خانه های خود مدیران کار برای به روز رسانی دانش آموزان; معلمان به کار تسهیل کلاس های آنلاین و کارکنان پزشکی, پرستاران, پزشکان, پاک کننده ها و جراحان در خط مقدم مانند قبل از هرگز. بيمارستانها پس از تاخت و تاز کردن با COVID-19 که ورود به آنها را غیر ممکن است برای دیگر بیماران است. ما باید به یاد داشته باشید وجود دارد دیگر ویروس ها و دیگر سطوح مراقبت های فوری هستند که ما باید با نگه داشتن فضا برای این.

در این بی سابقه لحظه در تاریخ ما همچنان به بعد. من سپاسگزار برای این.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘وجود دارد به سختی زمان برای جذب مفاهیم جدید توسعه’: Coronavirus موارد افزایش در سوئیس ساکنان نگه داشتن چشم با احتیاط در ایتالیا را به بدتر شدن وضعیت در کنار درب

ما می توانیم انسان در سراسر قاره امن با بستن تجمع جرم اما باز کردن قلب و ذهن ما. این بزرگترین فرم از عشق ما تا کنون بوده است به نام. این نامرئی از تهدید که جرقه نیاز به شناسایی و با حماقت فردی شکست ناپذیری.

اگر ما در نظر است که همه چیز تقریبا همیشه در حال سقوط از هم جدا در برخی از راه است و ما فقط انتخاب کنید به آن را متفاوت ببینند و سپس ما همه در این با هم و می شستن دست ما عمل اجتماعی فاصله و به یاد داشته باشید محبت و عشق است. این زمان را هنر بزرگ مجدد با ایده ها و دوستان و عزیزان و به یاد داشته باشید که مهربان و بخشنده است.

قدرت از مراسم زیر را از طریق ما روزانه اقدامات و تلاش مستمر از تمیز کردن ما فضاها و شستن دست ما کمک خواهد کرد که ریشه ما در محل. توانایی ما برای عمل و توانایی ما به عشق هنوز نهایی سحر و جادو است که ما داریم. خود اثر موج دار شدن خواهد آخرین طولانی تر از بدن فانی ما همیشه می تواند امید به.

Orla Tinsley یک نویسنده زندگی در شهر نیویورک است که نویسنده از “شور نوزاد: خاطرات.”

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر.’ اگر شما می خواهم برای ارسال مقاله لطفا به ایمیل [email protected]

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>