اعزام از یک بیماری همه گیر: من یک مورخ است که به بررسی مرگ سیاه. در طول coronavirus قرنطینه من فکر کردم ” آیا مردم از ترس ما؟’

پراویدنس, R. I. — اچ messaged من و سپس سمت چپ دو بطری Gatorade ما پشت درب. صبح روز بعد یکی دیگر از دوستان پیامک: “آوردن بیش از, در خانه, سوپ مرغ!” او بیش از حد به سمت چپ آن را در درب همراه با آبرنگ. “با آرزوی بهبود سریع” او ناخوانا با مداد در پشت.

دو شب قبل از آن من تا به حال در بازگشت از نوشتن اقامت در لیسبون پرتغال و توسعه یک تب و بدن درد شدید در عرض چند ساعت از ورود به صفحه اصلی. من یک COVID-19 آزمون صبح روز بعد در یک درایو-از طریق تست سایت در نزدیکی بیمارستان رود آیلند.

به زودی پس از من برادر به نام. می تواند او را یک قابلمه سس بلونز برای شام هر زمان به زودی ؟ من و همسرم mulled ، او یاور یکی از این افراد شما می توانید تعداد به وجود داشته باشد زمانی که شما به آن نیاز دارید. اما او مثل من در می یابد آن را سخت به قبول کمک از دیگران است.

از پنجره من شاهد بودم مردم راه رفتن سگ خود را و دویدن; پدر و مادر هل دادن کالسکه. چگونه دوستان و همسایگان ما واکنش نشان می دهند ؟ آنها ترس ما ؟

“بیایید تمرین گفت: بله به کمک” به من پیشنهاد شده است. پس از همه, من در حال حاضر قرنطینه در طبقه سوم خانه ما — و فقط زمانی که شوهر من فکر کردم او تا به حال به دست آورد خود را پدر و مادر شریک پس من 10 روز سفر او در بر داشت خود را یک بار دیگر در تنها مسئول ما دو پسر در سنین 9 و 11. ما تا به حال هیچ ایده چقدر طولانی بود رفتن به گذشته است.

من فکر کردم برادر من ارائه دهد. “بیایید قبول” به من گفت. شوهرم مرا شگفت زده کرد با توافق.

من نتیجه تست مثبت بعدی صبح: دو هفته در انزوا و اجباری حداقل دو هفته ای قرنطینه برای بقیه خانواده. در آن زمان وجود داشت کمتر از 20 مورد تأیید در رود آیلند. از پنجره من شاهد بودم مردم راه رفتن سگ خود را و دویدن; پدر و مادر هل دادن کالسکه. چگونه دوستان و همسایگان ما واکنش نشان می دهند ؟ آنها ترس ما ؟

من آموزش دیده به عنوان یک مورخ از قرون وسطی در ایتالیا در این دوره از “مرگ سیاه” وقتی که این ایده از قرنطینه به عنوان یک اجتماعی عمل اول پدید آمده است. در اواخر 1300s شهرستانها با پورت — مهم ترین آن ونیز — شروع مبارزه با گسترش بیماری که نیاز به ورود کشتی های تجاری به باقی می ماند در بندر لنگر انداخت. این در ابتدا یک دوره 30 روزه به نام trentinoاز کلمه ایتالیایی برای 30 اما در نهایت مستحکم در عمل به عنوان quarantinaاز کلمه ایتالیایی برای 40.

اعزام از یک بیماری همه گیر: من رفتم به فروشگاه مواد غذایی در balaclava در کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده آمریکا — معلوم De Blasio می گوید: در حال حاضر تمام نیروهای جدید باید پوشیدن ماسک های خانگی

برای من “قرنطینه” همیشه مصرانه خواست تصاویر از این جدا شده کشتی پرتکاپو با موش و marooned ملوانان که بدن بودند موجب ویرانی اسکوربوت یا جوش از طاعون. آیا یک قرن 21 نسخه از این در انتظار من است ؟

من به عنوان بمب امکان گوشی من پینگ با یک متن. برادر من تا به حال کاهش یافته است خاموش بلونز و همچنین شکلات تراشه کوکی ها همسر خود را به حال ساخته شده: شور در بالا او تخصص. یکی از همسایه ساخته شده بداهتا بازدید و سمت چپ ما مواد غذایی در حالی که دیگری در سمت چپ گل و کتاب. ما پذیرفته شده و ارائه آنها همیشه از یک راه دور با قدردانی است. ما کشتی لنگر دریایی اما چند به نظر می رسید منصرف از پارو زدن به بازی شیر یا خط ما روزی از یک فاصله امن.

گوشی من پینگ با یک متن. برادر من تا به حال کاهش یافته است خاموش بلونز و همچنین شکلات تراشه کوکی ها همسر خود را به حال ساخته شده: شور در بالا او تخصص.

روز دوم بود که سخت ترین. من roiled با تب و بدن درد شدید; پای راست من thrummed از بالا به پایین و پشت من احساس آن را در اسپاسم. سر من بود در آستانه انفجار و سرفه تبدیل شده بود از خشک به مرطوب.

در میان این همه ارائه شده از دوستان و خانواده و همسایگان خود نگه داشته نورد در طی چند روز آینده: نان خانگی, یک دسته گل از گلهای وحشی و assortments از چای های گیاهی, پرتغالی, رول, کیک و شکلات, یک “سوپ برای بالا بردن مرده” توده ای از کتاب, یک کیک روم که دوستان ما مطمئن باشید آنها تا به حال “آماده با دستکش.”

من تا به حال تست مثبت برای ترسناک ویروس و ناگهان تمام جهان ما بود رسیدن.

حتی آشنایان قدیمی نشان شد. دستیار ماما از پسر جوان تولد نزدیک به یک دهه پیش پیامک “ما در حال گرفتن تمام مواد غذایی AMZN, -0.63% تحویل فردا. آیا ما می توانیم اضافه کردن هر چیزی را برای شما?” او و کودک نو پا خود را در حال ضعف سيستم ايمنی و زندگی 20 دقیقه دور. خالص سخاوت از او ارائه حیرت زده به من.

رود آیلند وزارت بهداشت که سه هفته پیش بود که به سختی بر روی رادار باقی مانده در تماس مداوم. زن کارمند که به بررسی علائم به یاد من و به من خطاب به “عسل است.”

“من هرگز احساس مراقبت” به من گفت: شوهر من.

سوم-طبقه دفتر خانه که در آن Alizah هلشتاين صرف 16 روز در انزوا.

Alizah هلشتاين

تمام این وجود من “متوسط” مورد کوروناویروس. اگر چه من بستری برای دو هفته من تجربه مخوف زحمت کشیده تنفس و یا هر گونه شدید علائم این بیماری وحشتناک. من اما خسته تب و موجب ویرانی با سینوس سردرد و بدن درد. من جدا از فرزندان من و شوهر و از چپ به دروغ بر روی نیمکت در حالی که دیگران مشغول به کار بود و ویکتوریا زن با یک غش مشکل است.

چیزهایی که نمی خواهد باقی می ماند بسیار ساده است. یک هفته بعد از من بیمار با COVID-19 شوهر من نیز توسعه نشانه های سازگار با این بیماری است.

چیزهایی که نمی خواهد باقی می ماند بسیار ساده است. یک هفته بعد از من بیمار با COVID-19 شوهر من نیز توسعه نشانه های سازگار با این بیماری است.

در ابتدا ما فکر کردیم که او خسته بود از همه کار آماده سازی مواد غذایی حل و فصل اختلافات و کمک به بچه ها در حرکت جدید خود را, مدرسه مجازی بعد در حالی که به طور همزمان مدیریت خود را در حال انجام مسئولیت های حرفه ای. ما گمان که او تهی از تلفات عاطفی از خواندن در مورد زادگاه خود مادرید و وحشتناک COVID-19 تلفات; که امواج غم و اندوه و نگرانی خود را برای پدر و مادر پیری برای خواهر و برادر خود را که در کار های حرفه ای است که آنها را به تماس نزدیک با بیمار به سادگی فرسوده او را.

اما ما می دانستیم که ما تا به حال یک مشکل زمانی که یک شب شام سینی در دست او رسیده بالای پله ها و اعلام کرد او نیاز به استراحت. شوهر من است به این نوع از کسی که صعود از 4000 متری کوه برای تفریح است. چندی پیش او با صعود به ماترهورن به خاطر خدا. بالا رفتن از 29 مراحل را به ما طبقه سوم نبوده است یک چالش برای او. آن را نمی باید حتی شده یک تا گرم شود.

در دو هفته پس از من به دست من نتیجه COVID-19 آزمون تبدیل شده اند و حتی سخت تر برای به دست آوردن. ما خواهد شد به احتمال زیاد هرگز نمی دانید با اطمینان از اینکه آیا یا نه من به این بیماری است. تصمیم گیری های دشوار بوجود آمده اند: که باید مراقبت از ما ، کدام یک از ما باید آماده سازی مواد غذایی ؟ که بقیه مهم تر است ؟ هیچ کس نمی تواند وارد خانه ما — ما در خود ما است. تصویر pestilent کشتی شروع به loom بزرگتر و این کار طول می کشد به آن فشار دور.

من به نام وزارت بهداشت برای مشاوره. “شما هر دو نیاز به در انزوا به طور جداگانه” این کارمند گفت. “و ما بچه ها؟” از من خواسته. وجود دارد یک سکوت طولانی. “من فکر می کنم شما نیاز به تماس با دکتر خود,” او در نهایت گفت.

تصمیم گیری های دشوار بوجود آمده اند: که باید مراقبت از ما ، کدام یک از ما باید آماده سازی مواد غذایی ؟ که بقیه مهم تر است ؟

روز بعد من تا به حال یک گفتگو با پزشک خود. ارزیابی که چه باید بکنید و هنگامی که به نظر می رسید که شامل مجموعه معادلات ریاضی مربوط به احتمال تعدیل شده برای سن و جنس و وزن برابر میانگین دوره انتقال و بازیابی. نتیجه گیری: من بیش ترین مسئولیت ها و شوهرم را در اولویت قرار گرفتن استراحت بسیار مورد نیاز.

در طول این دوره دشوار ارائه شده از دوستان و خانواده و همسایگان خود را ادامه داد و در جریان. در ابتدا, من شگفت زده در چگونه بسیاری از مردم مراقبت. من تعجب که آیا ما آن را سزاوار. اما من آمده اند به درک که سخاوت ما را تجربه کرده اند این است که در مورد بیش از فقط ما. در بخشی به دلیل عدم تست و در بخشی به دلیل کشور ما کوچک است, رود آیلند دارای تعداد نسبتا کمی از تایید موارد COVID-19. این تعداد اگر چه در حال افزایش است: یکشنبه وجود دارد حداقل 806 مورد تأیید در دولت و 17 مرگ و میر.

در ابتدا, من شگفت زده در چگونه بسیاری از مردم مراقبت. من تعجب که آیا ما آن را سزاوار. اما من آمده اند به درک که سخاوت ما را تجربه کرده اند این است که در مورد بیش از فقط ما.

اخبار پخش ویروس و انواع بسیاری از خرابی آن باعث ترک کرده اند همه ما از جان گذشته برای کمک به. اما به نظر می رسد همه ما می توانید انجام دهید این است که شستن دست ما در خانه ماندن و مقاومت در برابر احتکار لوازم. این اقدامات در حالی که حیاتی نیست احساس قهرمانانه. در این صورت از coronavirus همه ما احساس کوچک و بیش از یک کمی درمانده است.

بسیاری از زاری جداسازی مدرن زندگی آمریکایی. اما در این لحظه, آنچه که من را دیده اند از پنجره من این است که یک جامعه در حال انتظار برای بسیج. مردم در خانه ها به دنبال فرصت برای انجام ملموس خوب است. در حالی که خانواده من شی از تمایل خود برای کمک به. فردا حق آن را به شخص دیگری.

از من هم راههایی ارائه روزى به دیگران لنگر در اطراف من. در هفته های گذشته یک تعداد انگشت شماری از غریبه ها از سراسر کشور — دوستان — نام کرده اند به صحبت در مورد علائم خود را به آنها را نسبت به آنچه که من تجربه کرده است. “آیا شما فکر می کنم من آن را?” آنها بپرسید. آنها می توانند دسترسی به آزمون و البته من نمی دانم. همه من می تواند ارائه دهد درک و اطمینان بر اساس به عنوان مثال خود من که شاید آنها خوب خواهد بود. ارتباط من احساس می کنم با آنها و دانش است که همه ما در این هم واقعی است.

به عنوان روز عبور هر یک مشخص شده اند به طور فزاینده ای گریم بدن شمارش ما احساس می کنیم این حلقه در اطراف ما محکم کردن. COVID-19 مسلما پخش از طریق جامعه ما است. در هفته های آینده احساس درماندگی است به احتمال زیاد به تعمیق. اما به عنوان یک COVID-19 مورد در منطقه من, من را دیده اند دست اول قدرت یک جامعه آماده برای کمک به.

من بخت خوب گفت که من به زودی از طریق این. من کشتی به زودی مجاز به حوض و به حد مجاز اجتماعی فاصله من خانواده خواهد پیاده شود. من به زودی آماده می شود به ردیف بیش از برخی از سوپ به دیگران که به آن نیاز دارید.

چند هفته گذشته به من آموخت که در حالی که روزی مهم است که در خود یک ارائه در آستان خود را بیش از مواد غذایی است. آن است که قابل ارائه از طناب که ما متصل به یک دیگر طناب که تثبیت ما تنها کشتی و به ما می دهد — به تنهایی و به صورت جمعی — شجاعت منتظر این طوفان است.

Alizah Holstein است که یک نویسنده, ویراستار و مترجم. او دارای مدرک دکتری در قرون وسطی, ایتالیایی, تاریخچه و نوشتن خاطرات در مورد یک مورخ رم.

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از یک بیماری همه گیر.’

صدای در سراسر جهان است.

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>