اعزام از یک بیماری همه گیر: “من احتمالا می خواهم بگویم من grandkids داستان چگونه ما ملاقات کرد”: این زن و شوهر رو coronavirus در تاریخ — و آنها بوده است quarantining هم همیشه از

نیک کرافورد دوستیابی آنلاین داستان آغاز می شود مانند بسیاری دیگر از افراد مجرد است. کشیدن میل و پیام تا زمانی که شما پیدا کردن کسی که می خواهد برای رفتن در تاریخ با شما.

اما این داستان دارای یک پیچ و تاب. کرافورد دوستیابی ماجرا ممکن است منجر به انقباض COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus توسط هر دو او و تاریخ خود را. و آن پایان ندارد وجود دارد. معاشقه است که آغاز شده promisingly (بیماری گذشته) هنوز هم رفتن. “من واقعا او را دوست داشت لبخند و چشمان او گفت:” کرافورد که یک طراح وب و توسعه دهنده. “او همچنین به نظر می رسید واقعا فعال و به خوبی سفر.”

اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی? یا یک شیشه مارمالاد?’ نیویورکر راهنمای بقا به مرور از فروشگاه های مواد غذایی در بیماری همه گیر کوروناویروس

کرافورد می گوید شب اتفاق افتاد صورت گرفت در مارس 7, چهار روز قبل از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر. در حالی که coronavirus بود یک داستان که در آن زمان آن بود که منجر داستان در MarketWatch که صبح — بسیاری از مردم هنوز هم نیست که نگران است. این بود که قبل از رئیس جمهور تهمت پیشتر مسافرت های بین المللی و ملی اضطراری اعلام شد. ایالات متحده هنوز هم اجازه می دهد بزرگ, رویدادهای ورزشی.

“من حدس می زنم در یکی از میله های ما رفت و به هر دو ما به پایان رسید تا قرارداد آنچه ما را بعد از پیدا کردن است COVID-19.’

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت TWTR, -3.56% در مارس 9, دو روز پس از کرافورد تاریخ و دو روز قبل از سفر بان کی مون: “در سال گذشته 37,000 آمریکایی” از آنفولانزا. “هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد در رفتن,” او اضافه شده است. اما دولت و موقعیت ملی و خلق و خوی کرافورد افزود: تغییر به طور چشمگیری در این روز پس از تاریخ خود را. این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد.”

پس از تبادل پیام در حالی که در یک محبوب دوستیابی برنامه به نام لولا کرافورد و تاریخ خود تصمیم گرفت به ملاقات در فرد است. “که در آن نقطه کروناویروس نبود حتی یک تهدید واقعی,” کرافورد گفت. “این احساس واقعی است.”

یک سخنگوی لولا گفت: این شرکت نمی دیدگاهها برای کاربران خاص اما کارگردانی این خبرنگار به یک بخش در لولا کمک و ایمنی صفحه در مورد شرکت COVID-19 پاسخ که شامل پنج سلامت عمومی راهنمایی از کسانی که از جمله حفظ فاصله اجتماعی و شستن دستها غالبا. وجود دارد هیچ اشاره ای ایمن دوستیابی, نکات دوستیابی در این زمان. (یک مفهوم بودن: آیا رفتن در تاریخ.) “ما می خواهیم هر کس برای ایمن ماندن در طول این زمان به چالش کشیدن” این سایت آمده.

“من حدس می زنم در یکی از میله های ما رفت و به هر دو ما به پایان رسید تا قرارداد آنچه ما را بعد از پیدا کردن است COVID-19” مشاهده کرافورد. تاریخ خود را تجربه کرده است flulike نشانه گرفته است که در آن یک آزمون برای COVID-19, او گفت:. او هنوز در انتظار نتایج. یک دوست آنها صرف زمان با آن شب بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus, او گفت:.

شب شامل نوار رقص در میان بروکلین موسسات و ملاقات با برخی از تاریخ دوستان است. این بود که بیش از یک هفته قبل از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستور shutdown از رستوران ها و کافه ها اجازه می دهد تنها takeout و خدمات تحویل.

نیک کرافورد

نیک کرافورد, 23, ممکن است قرارداد coronavirus در تاریخ اول مرتب از طریق این برنامه آشنایی لولا

کرافورد, 23 می گوید که پس از 7 مارس تاریخ او شروع به احساس flulike علائم و رفت و برای یک پیاده روی-فوری-درمانگاه مراقبت در نیویورک است. او موفق به دریافت یک آزمون برای آنفلوانزا که برگشتم منفی اما پزشکان وجود دارد او می گوید حاضر به دادن او را یک آزمون برای کوروناویروس. پزشکان او می گوید: او گفت که آنها به اندازه کافی ندارند, آزمون, و, حتی اگر آنها به او بود و بخشی از جمعیت در معرض خطر.

ما صرف مقدار زیادی از زمان با هم از آن quarantining با هم. کاملا آشکار است که اگر او را که من هم در آن است ،

به او گفته شد او می گوید: به قرنطینه در خانه به خاطر او “احتمالا” است coronavirus هر چند نمی توان آن را تایید کرد. “من او را سرزنش نیست و در همه,” او می گوید: از تاریخ خود را. “ما هر دو یک زمان واقعا سرگرم کننده با هم در ما تاریخ اول است.”

کرافورد نمی آید در سراسر به عنوان ملول به عنوان یکی ممکن است انتظار داشت. او در واقع به نظر می رسد خوش بین است. برای یک چیز او است نه خود منزوی و تنهایی است. “ما زمان زیادی را صرف با هم از آن quarantining با هم,” او می گوید MarketWatch. “کاملا آشکار است که اگر او آن من نیز آن را داشته باشد.”

در حالی که بسیاری از افراد اجتماعی هستند فاصله با خانواده آنها و نگه داشتن توصیه می شود 6 فوت از هم جدا و یا مجازی تاریخ در حالی که آنها فهرست نرم افزار دوستیابی مانند لولا OKCupid و Match.com MTCH, +0.45% و یا مانند محل سکونت مبتنی بر نرم افزار به عنوان آتش زنه و Grindr Crawford می گوید او و همراه او که کاهش یافته است به مصاحبه برای این مقاله احساس خوش شانس. او می گوید که آنها یکدیگر را دو یا سه بار در هفته.

این Moneyist: ‘Coronavirus از بین برد تا همه چیز را. من ایرا یک قتلگاه و شوهرم حاضر به کار او منعکس شغلی و در نهایت فرود بر روی نیمکت’

دو نفر ابتلا به کروناویروس در تاریخ اول خود را یک غیر محتمل داستان عشق او معتقد است که حتی اگر آن را در یک فیلم هالیوودی. به استخدام یک فیلم به اصطلاح کرافورد می کند و زمینه همگرایی پزشکی خود را ضبط و دوستیابی رکورد به عنوان غیر معمول و او امیدوار است که آن را فقط گرفتن آغاز شده است. وقتی پرسیده شد که در مورد آینده خود Crawford امیدوار است همه چیز کار خواهد کرد. “من احتمالا می خواهم بگویم من grandkids داستان ما چگونه آشنا” او پیامک اضافه کردن یک شکلک چهره emoji.

او فلسفی در مورد شرایط خود را برای اولین بار ملاقات کردن و متوجه می شود چقدر خوش شانس هستند که آن را به نظر می رسد فرم خفیف COVID-19 به ویژه هنگامی که بسیاری از آمریکایی ها شده اند تقریبا به عنوان خوش شانس. کرافورد نیز می گوید: او رفت و در این تاریخ و اجتماعی با دوستان خود قبل از هر کسی متوجه شدم که این ویروس گزارش مصرف یک نگه در آمریکا “همه چیز” او می گوید: “هنوز هم احساس طبیعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>