اعزام از یک بیماری همه گیر: همه چیز دیوانه است. همه چیز عادی است – چگونه برای مقابله با این همه گیج کننده اخبار در حالی که هنوز هم پناه در محل

این یکی از تمدن تاریک ترین ساعت, و همه من می توانید انجام دهید برای کمک به ظرف است.

زندگی ماندم, به با, خانواده, در, دنج, حومه شرقی مشخص شده است توسط قسمت مساوی ناتوانی و کارهای خانگی. هر روز داستان و آمار رشد وحشتناک تر. و در عین حال هر روز bookended مثل همیشه با چیدن تا پس از سگ.

من شکایت نیست. واقعیت این است که من قادر به کار از خانه و کار بیرون از خانه, بازی تخته, بازی با کودکان و نوجوانان از خانه و حتی گرفتن درس پیانو از طریق زوم از خانه مظهر یقه سفید امتیاز. این خجالت از روال ثروت در زمانی که بسیاری در حال بیمار شدن و حتی مرگ; بنابراین بسیاری از در حال از دست دادن معیشت خود و بسیاری دیگر — پرستاران و پزشکان و مواد غذایی-تحویل کارگران — قرار دادن خود در معرض خطر در خط مقدم.

همه چیز دیوانه است. همه چیز عادی است. چگونه می تواند هر دو این چیزها بود درست است ؟

آخرین باری که من در این راه احساس بود صبح روز سپتامبر. 12 سال 2001 زمانی که من بود در گوشه ای از وست هوستون خیابان و ششم خیابان در تقاطع دو مخالف Manhattans. به دنبال مرکز شهر دیدم سوختن hellscape که در آن برجهای دوقلوی دیگر ایستاده بود. اما زمانی که من craned گردن من به چهره شهر مشاهده شد فقط به عنوان نگران کننده است. همه چیز را نگاه کرد … طبیعی است. تقریبا یک روز معمولی در نیویورک است. چگونه می تواند هر دو این چیزها بود درست است ؟

در روزنامه نگاری ما کشیده می شوند مانند پروانه به شعله ور ساختمان به چه تغییرات. اخبار تغییر است. اما به همان اندازه مهم است که فضای منفی از اخبار: که سرسختانه تغییر نمی کند.

وحشت تحمیل coronavirus می کند-رایت داستان. مانند خوار سیاستمداران ما همه استعفا داد به صرف زمان بیشتری را با خانواده ما. و برای بسیاری از ما وجود دارد که هیچ ربطی به اما صبر کنید برای چیزهایی که به ناچار خیلی بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است.

Parmenides گفت که “هیچ چیز از هیچ چیز می آید.” پل نیومن گفت: “گاهی اوقات هیچ چیز واقعی دست سرد.” چگونه می تواند هر دو این چیزها بود درست است ؟

دانشمندان علوم اجتماعی می گویند یک بحران مانند COVID-19 “تمرکز رویداد” که recalibrates سیاست عمومی و هنجارهای فرهنگی. این جمعی تمرکز ممکن است اتفاق می افتد به سرعت به اندازه کافی. اما از آن است که یک تمرکز رویداد برای هر یک از ما به صورت جداگانه نیز هست.

“مراقب باشید” من 12 سال پسر گفت: من به 73 سال ، “من نمی تواند زندگی بدون تو.”

من می خواهم به این باور خود قرنطینه می تواند با تمرکز بر رویداد. یک فرصت برای خود بررسی و برای گرفتن اولویت های من در. تورو اجتماعی فاصله در والدن تالاب به “داد و ستد برخی از کسب و کار خصوصی با کمترین موانع.” اما چه کسی می تواند به عنوان کامل به عنوان یک متفکر تورو در حال حاضر که همه ما باید به اینترنت برای یک همراه و همدم. که می توانید هر چیزی انجام می شود در تمام با بچه ها حضور در مدرسه در آشپزخانه ما ؟

این است که واقعا یک تمرکز رویداد. من به معنای واقعی کلمه نمی تواند تمرکز در همه. من در سن شش سال به بالا انداختم لپ تاپ من برای این دو هفته گذشته به نقطه که در آن من می توانم دیگر دیدن عبارت بر روی صفحه نمایش من. آن را در حال حاضر روشن من نیاز به جلوگیری از تظاهر و شروع به پوشیدن لعنت خواندن ،

این خبر چرخه به همین ترتیب نابود شده چه مانده از من دامنه توجه و تمرکز. من می خواهم برای دیدن تورو رشته چند منسجم جملات از بینش عمیق با هم پس از شش ساعت از Google hangouts.

بچه ها من تا به حال بی پایان سوال در مورد کوروناویروس داستان شده اند و کنجکاو در این فرصت به تماشای من کار می کنند. بله آنها واقعا که خسته شدم. زمانی که من توضیح داد که خطوط از روز من یکی از فرزندان من گفت: من صدا مانند اضافه وزن بیش از تپه پلیس در همه فیلم که “دارای یک میز کار در حالی که کارآگاهان واقعی بیرون رفتن و حل کرده است.” واخ اما درست است.

جهان وارونه تبدیل شده است. آن را نیز نگه داشته در حال چرخش است. هر دو چیز می تواند درست باشد.

این می تواند با تمرکز بر رویداد. و ما فقط می توانید سعی کنید به آن را از طریق روز. این را می توان روز از ناامیدی و همچنین فرصت های به خنده.

آن را سخت به تصور کنید که با همه گریم اخبار و نوسانات داو DJIA +2.39%, اما همه چیز در نهایت بازگشت به چیزی مبهم مانند طبیعی است. تا آن زمان ما همه را می تواند برخی از راحتی دانستن وجود خواهد داشت مقدار زیادی از ظروف و مدفوع سگ.

تا آن زمان من انجام خواهد شد بیشتر یا کمتر از آنچه که من در آن صبح در 2001: گرفتن یک نان شیرینی حلقوی و شروع به راه رفتن به سمت دود.

خوب این بار من احتمالا آن را انجام دهد بدون ترک من میز موقت — و با خواندن عینک در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>