اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘استرالیا در حال آرام دسته اما این را تست همه ما’: استرالیا بسته مرزها برای 6 ماه و پرانتز برای پایان تابستان

FREMANTLE, Western Australia — فقط در هفته گذشته دختر من بود خواندن dystopian متون برای دبیرستان زبان انگلیسی. یک داستان کوتاه از “عابر پیاده” آغاز می شود با یک روبات پلیس, ماشین, کشیدن تا به مرد تنها در یک شهر از میلیون ها نفر به تنهایی راه رفتن در امتداد یک خیابان خالی.

من تعجب می کنم که آیا ما در شهرستان بندر Fremantle, Western Australia خواهد بود که به زودی.

استرالیا می توانند یاد بگیرند از کشورها بیشتر در امتداد منحنی مورد آنچه آهسته گسترش COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید SARS-CoV-2. شده اند وجود دارد بیش از 1000 تایید موارد COVID-19 در استرالیا و بیش از نیم دوجین مرگ و میر.

همانطور که از شنبه شب وجود دارد 304,544 مورد تأیید و 12,974 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به داده ها از پایگاه داده از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی; این پایگاه همچنین گزارش داد 91,540 بهبود. ایالات متحده تا به حال حداقل 25,493 تایید coronavirus موارد و 307 مرگ جان هاپکینز اضافه شده است.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘آنها تشبیه آن به یک جنگ که در آن تعداد تلفات فقط در آینده نگه دارید’: ایتالیایی ها پیدا کردن همبستگی انعطاف پذیری و موسیقی در طول coronavirus مستند

نخست وزیر اسکات موریسون رهبر حزب لیبرال گفت: استرالیا در روز چهارشنبه به سفر خارج از کشور و معرفی ممنوعیت همه داخل سالن گردهمایی 100 نفر یا بیشتر. قبلی ممنوعیت تمام وقایع در فضای باز و یا جلسات با 500 نفر یا بیشتر در محل باقی می ماند.

روز بعد او بسته مرزها به غیر استرالیایی به مدت شش ماه. “حدود 80 درصد از موارد ما در استرالیا یا در نتیجه کسی که قرارداد این ویروس در خارج از کشور و یا کسی که تا به حال تماس مستقیم با کسی که در بازگشت از خارج از کشور,” او گفت:.

روز شنبه, دولت, New South Wales, دستور سواحل است که تهیه کردن به بیش از 500 نفر به نزدیک است. این زیر عکس شلوغ Bondi ساحل. “چه اتفاقی افتاد در باندی بود غیر قابل قبول” فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار در رسانه های محلی گفت.

به عنوان مردم از تاخیر در کشورهای دیگر چه ممکن است به نظر می رسد مانند یک واکنش افراطی قبل از همه گیر خواهد شد و به نظر می رسد مانند یک underreaction پس از آن.

وزارت بهداشت معرفی کرده است دستورالعمل گفتن مردم که باید به آنها عمل اجتماعی فاصله به طور منظم شستشو و پاکسازی در دست خود را با استفاده از “شیر و پرداخت” برای جلوگیری از دست زدن به پول نقد و کارت های اعتباری بین کارمندان فروش و مشتریان و رفت و آمد در خارج از ساعات اوج زمانی که ممکن است.

در حالی که دولت در حال انجام چیزی است که در حال حاضر بسیاری از مردم — از جمله کارشناسان پزشکی — به وضوح در حال تبدیل شدن به نا امید با کمرویی از پاسخ است. به مردم گفت: بر اساس تاخیر عمل در کشورهای دیگر چه ممکن است به نظر می رسد مانند یک واکنش افراطی قبل از همه گیر-واقعا گزش به نظر می رسد مانند یک underreaction پس از آن.

تونی Bramston یک خبرنگار استرالیایی روزنامه نوشت در توییتر TWTR, -0.75% : “چرا مردم از گرفتن یک هواپیما با صفر تست و حداقل مشاهده و سپس راه رفتن مستقیم به یک جمعیت از مردم انتظار گرفتن در تاکسی, خرید نوشیدنی/مواد غذایی و وظیفه رایگان?”

خیلی از استرالیا هنوز از وضعیتی وخیم از ویرانگر اخیر بوش آتش. ما به زودی وارد نیمکره جنوبی فصل آنفولانزا. استرالیا در حال آرام دسته اما این را تست همه ما است. استرالیا هنوز هم ممکن است در یک موقعیت به “صاف منحنی” بنابراین نظام سلامت می تواند در مقابله با کمتر از موارد در یک زمان.

ممنوعیت های بزرگ, هوای آزاد, و برخی از داخلی حوادث و رایگان مراکز تست در کشور — و حتی یک درایو از طریق تست درمانگاه — یک شروع خوب است اما ما اعتقاد داریم که این لحظه فرا رسیده است به در نظر گرفتن اقدامات مانند فعالانه بسته شدن مدارس به جای انتظار تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.

با تعطیلات مدرسه چند هفته دور برای بسیاری از استرالیا و بسیاری از مردم فکر می کنم دولت باید اعلام کرد که مدارس در تعطیلات آخر هفته و یا حداقل در این هفته است. پس از همه, مدارس روزمره توده رویداد صدها نفر از مردم در هر یک از دیگر چهره برای شش ساعت در روز و پنج روز در هفته و مدارس unkindly شده است به عنوان یک ظرف پتری از nasties.

برخی از ما با خانواده در خارج از کشور ممکن است یک حادثه حس چگونه بد آن است رفتن به دریافت کنید. آن را فقط به نظر نمی رسد مانند دیگران بودند در همان قاب از ذهن است. به جز کاغذ توالت. تبلیغات برای کاغذ توالت در حال حاضر به نظر می رسد در Gumtree (استرالیا Craigslist). این اولین چیزی است که پرواز کردن قفسه ها در اینجا هنگامی که مردم شنیده در مورد کوروناویروس.

دولت باید اعلام کرد که مدارس در تعطیلات آخر هفته. پس از همه, مدارس روزمره توده رویداد صدها نفر از مردم.

چند هفته پیش ما خریداری به اندازه کافی مواد غذایی به دو هفته گذشته در مورد ما بودند ناگهان قرنطینه. من به یاد داشته باشید تاریخ چون من دستور داد برخی از ضد عفونی کننده دست آنلاین هنگامی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی.

چند روز بعد یک دوست ارسال یک پیام از یک دکتر که مشغول به کار بود که استرالیا بیماران از الماس شاهزاده — کشتی کروز با 3,700 مردم داخل قرنطینه به مدت دو هفته در سواحل ژاپن — وارد بیمارستان به درمان کنید. هفت نفر بودند که در آن کشتی درگذشت.

با وجود آن او بود نه جنجال آفرینی اما — بر اساس آنچه که او می خواهم شاهد — او گفت: این امر می تواند معقول به جمع آوری اقلام ضروری برای یک اقامت طولانی در خانه. من در حال حاضر می دانستیم که ما دیوانه برای خرید برخی از مواد غذایی کنسرو سوپ و میوه.

از آن پس تنها با تعداد کمی از موارد در غرب استرالیا بسیاری از آنها قرارداد این بیماری در حالی که سفر در خارج از کشور بیشتر محل های کار صحبت شده است به طور جدی تر مورد نیاز به نیاز کارکنان به محل کار از خانه.

شوهرم طولانی سرفه نگه داشته ما را از حضور در یک بازی بر اساس یک کتاب نوشته شده توسط یک دوست. شلوغ تئاتر است و هیچ جایی حتی برای عادی سرفه.

در حال حاضر چند هفته پس از اولین قرنطینه مواد غذایی-سفر خرید وجود دارد بدون شک در ذهن ما است که همه ما نیاز به ماندن در خانه از هفته آینده.

موریسون همچنین گفت که او هنوز هم می تواند رفتن به یک بازی راگبی بود که با توجه به محل شنبه گذشته. “واقعیت این است که من هنوز هم می شود در روز شنبه صحبت می کند نه فقط به شور و شوق من برای من محبوب کوسه; ممکن است این آخرین بازی من برای رفتن به برای مدت زمان طولانی,” او گفت.

او پس ذهن خود را تغییر و به احتمال زیاد دلیل اصلی وزیر امور پیتر داتون فقط اعلام کرد که او می خواهم آزمایش مثبت برای ویروس. از صبح روز پنجشنبه به وقت محلی 565 تایید موارد COVID-19 تشخیص داده شده بود در کشور است. آن شروع به گرفتن بسیار واقعی است.

روز شنبه سازمان غیر انتفاعی من برای کار به تعویق افتاد کنفرانس ملی برنامه ریزی شده برای هفته آینده. امروز, محیط زیست, کمپین شوهر نیز اجرا می شود به تعویق افتاد بخش عمده ای از این تلاش است که او و تیم او در حال آماده سازی شده است برای هفته ها.

شوهرم طولانی سرفه نگه داشته ما را از حضور در یک بازی بر اساس یک کتاب نوشته شده توسط یک دوست عزیز. شلوغ تئاتر است و هیچ جایی حتی برای عادی سرفه های این روز است. من متوقف شد من عضویت در ورزشگاه و در زمان ما پسر از رزمی-هنرهای کلاس.

پیامدهای coronavirus شروع به ضربه زدن خانه. پس از یک روز کار و امور اجتماعی تصمیم گیری — که بدون شک به نظر می رسد بی اهمیت به زودی و جدی گفتگو با خانواده در خارج از کشور ما رفت و به کتسل پرت مشهور ساحل که در آن مردم محلی و گردشگران جمع آوری شده به عنوان یکی دیگر از داغ آتشین-skied روز به پایان رسید.

از جایی که ما نشسته آن را به نظر می رسد که بسیاری از آنها حفظ 6 فوت منطقه حائل. خلق و خوی نور بود اما sunbathers همه به نظر می رسید به صحبت کردن در مورد کوروناویروس.

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری “اعزام از این بیماری همه گیر” از سراسر جهان است. اگر شما می خواهم برای ارسال مقاله لطفا به ایمیل [email protected]

Traci Gamblin

کتسل ساحل در پرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>