اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘همانطور که شما مسن تر مسائل فیزیکی سخت است.’ دیدار با پاک بیمارستان در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان همچنان به نبرد رمان coronavirus همه گیر پزشکان و پرستاران شایسته دیده می شود به عنوان قهرمانان. اما بیمارستان, پاک کننده, که همچنین خدمت در خطوط مقدم نمی توانید تقریبا به همان اندازه تحسین.

در حالی که پاک کننده های مناسب در فولاد ماسک پزشکی, روپوش و دستکش ممکن است غیر قابل تشخیص از سایر کارکنان پزشکی — و در واقع شبیه به یک “Ghostbusters”-esque پاکسازی خدمه — چند رشد مشتاق برای تبدیل شدن به حرفه ای جوانه شکارچیان. اما آنها را به غرور و افتخار در ساخت مطمئن شوید که آنها را ترک یک فضای پشت است که هر دو تمیز و امن است.

‘پرستاران و پزشکان در اینجا فوق العاده است. آنها خسته اما کار نگه دارید زیرا آنها می خواهند به انجام بهترین برای بیماران خود را. پس از انجام I.’

همین LeBlanc جونیور, پزشکی, تمیز کننده در ساوتلیک منطقه ای مرکز بهداشت

“من می خواهم راه یک فضای زیبا به نظر می رسد زمانی که من انجام تمیز کردن اما من هرگز واقعا فکر [شکار] میکروب ها می گوید:” همین LeBlanc جونیور پاک در ساوتلیک منطقه ای مرکز بهداشت, است که در واقع در حدود 35 کیلومتری شمال تورنتو و به عنوان یک COVID-19 مرکز ارزیابی.

LeBlanc باعث می شود حدود 25 دلار کانادا دلار حدود 17.30 یک ساعت — که او می گوید در مورد یک یا دو دلار بیشتر از او به کسب و کار به عنوان یک سرایدار مدرسه. او همچنین می شود یک حقوق بازنشستگی خود را از طریق بیمارستان کارگر اتحادیه. “من قصد ندارم به غنی, اما من می تواند مدیریت را به زندگی بدون مشکل می گوید:” LeBlanc.

تمیز کردن یک بیمارستان می تواند در ارائه بهتر جبران خسارت نسبت به مقایسه کار مربوط به فراشی در غیر پزشکی تنظیم. متوسط دستمزد برای یک سرایدار در آمریکا در سال 2018 شد $12.55 یک ساعت با توجه به اداره آمار نیروی کار.

در حالی که تعطیلی بسیاری از کسب و کار در سطح جهانی منجر به اخراج جمعی از کارکنان تمیز کردن, ماهر, بهداشت مهندسین شانس دارند بهتر است به عنوان بيمارستان آماده شدن برای سیل از COVID-19 موارد است. “من کار زیادی بیشتر می گوید:” LeBlanc که پاک همه چیز را از عامل تئاتر به بیمار بخش در طول معمول 6 بعد از ظهر تا 2 صبح شیفت. “در حال حاضر آن را گاهی 10 ساعت یا 12 ساعت [در هر روز].”

LeBlanc پیوست بیمارستان پس از کار برای بیش از دو دهه پردازش برنامه های اعتباری در کانادا بانک TD. او اجاره یک خانه کوچک است که او سهام خود را با دو نوجوان پسر است که با او بماند در هر هفته است.

تمیز کردن در خانه ؟ سفید کننده دستمال مرطوب ایده آل هستند اما Lysol کار می کند بیش از حد. قرار دادن تمام خود را با استفاده از دستمال مرطوب در یک کیسه زباله. لازم نیست آنها را در به طور منظم زباله.

او قادر به اشتغال تمام وقت در بیمارستان که باعث می شود موقعیت مالی خود را بیشتر متزلزل او می گوید. “اما من واقعا لذت بردن از آنچه من انجام,” او اضافه می کند. که گفت او امیدوار است که قادر به تغییر به یکی دیگر از کار در یک بیمارستان — حمل و نقل مسافر و یا پردازش آنها — در برخی از نقطه. “همانطور که شما مسن تر مسائل فیزیکی سخت است.”

او در توصیف این بیمارستان به عنوان محیطی آرام و تمیز آن را به عنوان دیگر ساعات بازدید برای بیماران. “من استفاده می شود به این دلیل که معمولا وجود دارد مقدار زیادی از ترافیک در داخل و خارج,” او می گوید. “ما چشم انداز بسیار مثبت است. خط مقدم کارکنان — پزشکان — همه حمایت از هر یک از دیگر.”

او ارائه می دهد مشاوره برای مصرف کنندگان در تلاش برای نگه داشتن خانه خود را بهداشتی در این عادی: سفید کننده دستمال مرطوب ایده آل هستند او می گوید: اما Lysol RB +2.70% همچنین می تواند کمک به مبارزه با ویروس ها. استفاده از آن در تمام سطوح تماس مانند دستگیره درب ضد بالا و هر چیزی در حمام.

چگونه به خلاص شدن از دستمال مرطوب با قرار دادن همه آنها را در یک کیسه زباله و سپس دفع آنها لو بلان می افزاید. لازم نیست آنها را در به طور منظم زباله های او می افزاید. اگر شما با استفاده از سفید کننده به طور منظم به او می گوید: به یاد داشته باشید برای پوشیدن ماسک به عنوان شما نمی خواهید ثابت قرار گرفتن در معرض دود.

همین LeBlanc جونیور پاک در ساوتلیک منطقه ای مرکز بهداشت که به عنوان یک COVID-19 مرکز ارزیابی: ‘من کار خیلی بیشتر است. در حال حاضر آن را گاهی 10 ساعت یا 12 ساعت.’

اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘ما در حال حاضر تجربه aftershock’: ایتالیا مرگ و میر بیش از 10 ، 000 ایتالیایی ها با نگرانی منتظر coronavirus موج به اوج

LeBlanc خوش شانس است به تخصص پزشکی در تمیز کردن در طول این بیماری همه گیر. شرکت هایی که نمی برخورد انحصاری با بیمارستان ها به وضوح دیده می شود رکود در کسب و کار از اجتماعی-فاصله دستورالعمل که در آن معرفی شده در بسیاری از شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور است. “اکثر کسب و کار ما در مکث می گوید:” چارلز گاف رئیس جمهور از هیچ بیشتر خاک یک شرکت تمیز کردن در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که خدمات پزشکی و امکانات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار است از اولین پاسخ دهندگان به استفاده از دفاع تولید عمل وادار کارخانه به ماسک و دستکش.

بیمارستان پاک کننده و در عین حال اغلب روت به یک درجه بالاتر از دیگر janitors. ساوتلیک منطقه ای مرکز بهداشت روت LeBlanc در مورد نحوه استفاده شخصی-حفاظت تجهیزات و مشخصات مواد شیمیایی خاص برای حدود شش هفته قبل از او شروع به کار خود را دو سال پیش. نیز وجود دارد به طور منظم آنلاین-دوره های بازآموزی.

کارکنان قطار برای ضد عفونی کردن یک مرکز پزشکی به اداره ايمنی و بهداشت شغلی استاندارد است که می تواند شامل یادگیری چگونه به مقابله با پاتوژن bloodborne مانند coronavirus و biohazards به طور کلی دریافت یک نرخ بالاتر است. این نه برای ضعف قلب به خصوص در سن coronavirus. “برای بسیاری از مردمی آن را اولین گام خود را به اقتصاد از نظر یک کار” گاف می افزاید.

برخی از خاک بیشتر کارکنان مثلا آموخت که چگونه به استفاده از سمپاش الکترواستاتیک. این تجهیزات می افزاید: یک بار الکتریکی به قطرات مایع شیمیایی که تولید کنندگان می گویند منجر به کارآمد تر برای تمیز کردن. “این جامع تر مایع در مقایسه با فقط پاک کردن یک سطح” گاف می افزاید.

قبل از ایالات متحده تمیز کردن شرکت های سطح شیب دار می تواند تا بیمارستان خدمات آنها نیاز به آدرس کمبود تجهیزات حفاظت شخصی. گاف می گوید شرکت او را “بزرگترین چالش” در حال حاضر تامین امنیت شخصی و حفاظت از تجهیزات لازم برای این پاک کننده ها در تجهیزات پزشکی به انجام این کار. “ما مدیریت بسیار مشغول تلاش برای حفظ منابع,” او اضافه می کند.

بزرگترین چالش برای برخی از شرکت های تمیز کردن است که تامین امنیت شخصی و حفاظت از تجهیزات لازم برای این پاک کننده ها در تجهیزات پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار بوده است از اولین پاسخ دهندگان و شهرداران به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند برای مجبور کردن آمریکا کارخانه به ماسک و دستکش. رئیس جمهور تهمت جمعه اعلام کرد او را به استناد قانون نیاز به جنرال موتورز GM -3.99% ایجاد هواکش اما گفته است که او با استفاده از قانون به تولید تجهیزات حفاظتی.

ساوتلیک سازمان یافته دیگر در کلاس برای آن کارکنان به آموزش مجدد آنها در استفاده از تولید تجهیزات حفاظتی. LeBlanc می گوید که یک اشتباه اغلب مردم را فراموش کردن خود را تغییر دهید germy دستکش زمانی که آنها حذف دیگر خود را بیشتر آشکار تجهیزات. “من دیده ام در گذشته مردم همه چیز را خاموش اما ترک, دستکش, در,” او می گوید. “شما نمی خواهید که.”

و در حالی که پزشکان و سفید-یقه مراقبت های بهداشتی حرفه ای به احتمال زیاد برای سلامت خوب بیمه و مزایای دیگر که لزوما مورد برای بیمارستان پاک کننده. به عنوان یک تایمر بخشی LeBlanc تنها مزایای اگر او می پردازد به یک طرح خاص. “این نوع از حوادث به من,” او می گوید.

LeBlanc گاهی اوقات فکر می کند در مورد دختر خود را که او از دست داده به سرطان و در حالی که تمیز کردن بیمارستان. “من دو پسر و من نمی خواهم آنها را به مریض. به همین دلیل من انجام آنچه که من انجام,” او می گوید. “پرستاران و پزشکان در اینجا فوق العاده است. آنها خسته اما کار نگه دارید زیرا آنها می خواهند به انجام بهترین برای بیماران خود را. پس از انجام I.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>