اعزام از یک بیماری همه گیر: به عنوان عمق اسپانیا دوره بیماری همه گیر به نظر می رسد به تصویب ترس پدیدار می شود که متعاقب آن رکود اقتصادی خواهد بود تقریبا به عنوان ضربه

مادرید — بیش از آخر هفته بیش از 2100 نفر در اسپانیا به عنوان یک نتیجه از coronavirus و در عین حال در اینجا ما اجازه می دهد خودمان را به احساس می کنم امیدوارم.

همسایه ها نگاه خسته شب دوشنبه اما کف زدند و تشویق می کردند و با شور و شوق از خود مادرید بالکن. آخر هفته را tally — جدول بندی زندگی از دست رفته بین midmorning جمعه و midmorning دوشنبه — پایین تر از قبلی آخر هفته کشته شدگان 2500.

Recuperations در حال افزایش هستند و تعداد کسانی که نیاز به مراقبت های ویژه است که تثبیت یک روند است که ضعف بیمارستانها در اینجا باید به شدت مورد نیاز برای دیدن تحقق.

یک پزشک در بیمارستان Clínico سن کارلوس در مادرید ارسال این توییت در روز یکشنبه جشن خالی اورژانس-اتاق انتظار منطقه برای اولین بار از زمان همه گیر برتر این سخت-آمار سرمایه است. “بله من گریه. ما نزدیک هستند … ما می توانید آن را انجام دهید” می خواند خود را صدای جیر جیر.

حتی وال استریت مناسب دیدم برای تجمع در روز دوشنبه با الهام از نشانه هایی است که اسپانیا و ایتالیا می تواند “خم منحنی” از آنچه تا به حال بوده است unrelentingly مسیر رو به بالا از موارد جدید. اما رسیدن به این لحظه پس از نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز هشدار داد دو به علاوه هفته پیش که “بدترین” بود و در عین حال آمده است, شده است, soul-destroying. پس مارس 21 آدرس به ملت تلفات صعود به ده برابر از 1300 به 13,055.

چگونه مغز حتی در چه رسد به روند ثابت خبر بد است ؟ بسیاری در ایالات متحده به احتمال زیاد درخواست خود را همان چیزی که پس از ایالات متحده جراح عمومی در روز یکشنبه صحبت از “سخت ترین و غم انگیزترین هفته” که باقی مانده است. صحنه های از آمبولانس پوشش خارج از بیمارستان موقت morgues و خسته پرسنل پزشکی چیزی نیویورک و دیگر شهرهای در حال رشد ظالمانه آشنا با.

به آرامی ثبات coronavirus نبرد در اسپانیا.

و در حالی که اسپانیایی و ایتالیایی شهروندان قفل تنگ است, برخی از حکایات از ایالات متحده نگران کننده است. این خبرنگار خواهر بود خندید و برای پوشیدن ماسک در میانه فروشگاه مواد غذایی که در آن هیچ یک از احترام اجتماعی-فاصله استاندارد — حتی به عنوان عفونت نابود و لگدمال شده است که در شهر. صحبت از یک قله ممکن برای نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع دلگرم کننده است اما این فقط یک زبان در یک کشور با تغییر تعهدات به مفهوم ماندن در خانه به سرعت گسترش یافته است.

ترک Mercado de San Miguel در مرکز مادرید هفته گذشته است.

باربارا Kollmeyer/MarketWatch

پیشرفت در اسپانیا و ایتالیا آمده است حسن نیت ارائه میدهد از اقدامات سخت گیرانه است که برخی در ایالات متحده و یا بریتانیا — سریع تبدیل شدن به اروپا جدید کانون برای این ویروس با آلوده و در حال حاضر به شدت بیمار نخست وزیر — ممکن است بلک در. یک نفر اینجا در اسپانیا ممکن است ترک خانه برای مواد غذایی و یا دارو: بدون رفتن در پارک بدون مهلت برای کودکان با چند مورد استثنا داخل اغلب کوچک آپارتمان به مدت سه هفته و شمارش. اقدامات در حال انتظار به چوب تا آوریل 26, زمانی که برخی از امید دولت به خرد شدن و اجازه دهید بچه ها پیاده روی در خارج به طور خلاصه با یک پدر و مادر است.

پائولا Lupiañez لوپز از نزدیک به 12 سال دختر قدیمی, خواهد پرش در فرصتی. او مرتب شغل او می تواند حفظ کند برای او گرافیک-طراحی کسب و کار Cirugiagrafica.com در حالی که او ایتالیایی نوازنده و آهنگساز شریک گراردو Catanzaro, کند, همان, همه در محدوده خود مادرید آپارتمان. گراردو مادر سالخورده در ضمن محدود به آپارتمان او در سیسیل. آنها تماس روزانه خود را.

دختر خود موفق به پیدا کردن راه های خلاق به ماندن شلوغ از جمله الهام در یکی از مهم ترین تعطیلات در اسپانیا, عید پاک, که در این سال همه اما لغو شده است. او فیلم کوتاه تولید شده با مادر و یک دوست نشان دهنده یک موقع بچه-مشاهده چشم های سنتی عید پاک صفوف مذهبی مجسمه به طور سنتی از مسیح و یا مریم مقدس توسط یک ویروس از قدرت های بزرگ است. کوچک عروسک با ماسک های پزشکی تبدیل به جمعیت انتهایی مجسمه.

“کل جمعیت است پس از بت خود را که ویران شده است جهان است. مردم با ماسک در حال سرفه, اما آنها به دنبال coronavirus زیرا آنها هیچ گزینه های دیگر” پائولا می گوید: در یک مصاحبه تلفنی. او و دخترش را نیز توسعه یک کانال یوتیوب “همه گیر اخبار” با هدف کمک به آموزش بچه ها در مورد این ویروس بدون ترساندن آنها.

وجود دارد برخی از نگرانی های است که عید پاک به عنوان یکی از پیش بینی ترین تاریخ تقویم در اینجا می تواند بهداشت عمومی می شوند ، مقامات خواهش کنم با ساکنان نه به مسدود کردن فروشگاه های مواد غذایی. و این نگرانی وجود دارد که برخی از مردم هنوز در تلاش برای ترک به شدت آلوده مادرید منطقه برای خانه دوم.

مقامات در ضمن در حال تبدیل به بحث از چگونگی خروج از بحران است که رشد کرده است به طوری عمیق اقتصادی که دولت در حال حاضر بحث در مورد مقدمه ای از اساسی جهانی درآمد.

تعداد رکورد اسپانیایی ادعا مزایای بیکاری در ماه مارس و ادعا می کند ملزم به افزایش یک قفل-کردن کشور در حوزه گردشگری نقش محوری در اقتصاد است. و هنگامی که نبرد در برابر ویروس است که بیش از بسیاری از پیش بینی های اسپانیا در تلاش برای بازسازی خواهد بود به خصوص دشوار است.

“در یک طرف ما در حال حاضر بیشتر امیدوار می گوید:” پائولا Lupiañez لوپز “اما خیلی ترس چون ما می دانیم که چه چیزی در حال آمدن است بعد از [ویروس] است و حتی سخت تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>