اعزام از یک بیماری همه گیر: یک راهنمای بقا برای خرید مواد غذایی در نیویورک — کانون coronavirus


به روز رسانی: این فقط در…

چیزی اتفاق افتاده است در شب جمعه است. (چیزی که همیشه اتفاق می افتد.)

پس از هفته ها بحث در مورد اینکه آیا اعضای عمومی باید پوشیدن ماسک و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعلام کرد شب جمعه که آن را در حال تغییر سیاست خود را در ماسک. آن را در حال حاضر توصیه به پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی “به ویژه در مناطق قابل توجهی از جامعه مبتنی بر انتقال” از جمله داروخانه ها و یا سوپر مارکت. آن گفت: بدون علامت انتقال بود “شواهد جدید.” رئیس جمهور تهمت و گفت: او نه برنامه ریزی در پوشیدن یک ماسک صورت.

شهر نیویورک در حال حاضر صفر برای کوروناویروس. روز یکشنبه دولت COVID-19 تلفات آمار 3,565 تا نزدیک به 600 در 24 ساعت بیش از تعداد افرادی که جان خود را در اینجا در 9/11. تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش نزدیک به 10 ، 000 یک شبه به 122,031. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز یکشنبه گفت که دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به ذروه موارد و مرگ و میر. “شما می توانید استدلال می کنند که شما در حال دیدن اندکی plateauing در داده ها است که به وضوح می تواند خبر خوبی است.”

Coronavirus مرگ و میر در اینجا پیشی گرفتن تعداد نیویورک مرگ و میر در 9/11.

مردم اشتیاق برای وضوح در مورد چگونه به نگه داشتن خود و هر کس دیگری امن است. در روز پنج شنبه شب, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio رفت و یک گام به جلو و گفت: همه نیویورکی ها باید از پوشیدن پارچه ماسک. “شما می توانید ایجاد یک چهره پوشش با هر چیزی که شما در خانه در حال حاضر یک تکه پارچه,” او گفت:. (دیگران می گویند دو لایه پنبه یا حوله کاغذی به اندازه کافی تراکم برای محافظت در برابر ویروس.)

مانند تهمت و CDC de Blasio گفت که او را توصیه نمی با استفاده از N95 ماسک. “ما در حال مشاوره نیویورکی به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما رفتن به خارج و نزد سایر مردم است. اجازه دهید روشن است این است که در صورت پوشش. این می تواند یک شال گردن, آن می تواند یک bandana چیزی است که شما خودتان را ایجاد کنید. آن نیاز به یک حرفه ای فولاد است.” شما می دانید چه چیزی بهتر از یک bandana پوشش بیشتر صورت و در محل باقی می ماند? یک balaclava.

این هفته رفتم به یک فروشگاه مواد غذایی و من بداهه در balaclava. من مثل مرد نامرئی اگر او تا به حال یک پیاده روی در نقش “A Clockwork Orange” یا “Mad Max” به عنوان یک بازی دوستانه مفسر گفت. در اینجا به همین دلیل من آن را پوشید: من می خواستم برای پوشش صورت من به طور کامل پس از (یک) من نمی لمس آن (b) من می تواند محافظت از دیگران در مورد من بدون علامت و (c) من می تواند به کاهش شانس خود را برای ابتلا به کروناویروس آلوده به قطرات. (شما همچنین می توانید یک balaclava از ورق پنبه و یا یک کلاه.)

‘شما می توانید با استفاده از پوشش با هر چیزی که شما در صفحه اصلی در حال حاضر است.’

— نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio

کومو گفت: سی ان ان اندرسون کوپر پنج شنبه شب که “آن را نمی تواند صدمه دیده از بهداشت عمومی از دیدگاه” به پوشیدن بداهه ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. پرسیده شده توسط کوپر که آیا او به دنبال de Blasio پیشنهاد در صورت را پوشش می دهد مانند bandanas, کومو گفت: “این می تواند کمک کند اگر کسی این ویروس.” او افزود: “آن را نمی تواند صدمه دیده است. این دقیقا مد به جلو است.” که البته دست کم از نگرانی مردم.

شواهدی وجود دارد که برخی از ماسک انجام کار: پزشکی-درجه N95 ماسک های جراحی با توجه به این مطالعه فیلتر ویروس ها بزرگتر از 0.1 میکرومتر (یک میکرومتر, um, است یک میلیونیوم یک متر). Coronavirus حدود 0.125 میکرومتر. من فروتن balaclava تفاوت دارد ؟ من می تواند اشتباه من می تواند حق را به عنوان جانی “فاسد” Lydon خواند. اما من عینک یکی. داده د Blasio بیانیه روز پنج شنبه من خوشحال به آن ضربه.

پوشیدن balaclava موثر ترین ماسک های پارچه ای من دروغ گفتن در اطراف چیزی است که من به آرامی. در حال رشد در ایرلند در سال 1980 در مشکلات و زندگی در لندن در طول 1990s ورزشی balaclava با لهجه ایرلندی می شده اند یک پیشنهاد پر مخاطره. این معانی که هیچ Irishman می خواهید به بطور منظم احساس. اما من در حال حاضر با transoceanic صدای تودماغی, من فکر می کنم من باشه. به علاوه آن را به صورت مخالف دلیل از ایرلند قدیم: من می خواهم به ماندن بگیرید امن و کمک به دیگران انجام همان.

ماسک کمک کرده اند کاهش سرایت کاهش قطرات اسپری به هوا توسط پوشنده لباس است. برای ثبت من نمی پوشند پزشکی-درجه است. کمبود وجود دارد در بیمارستان در شهر نیویورک همراه با هواکش و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی. در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونه به ماسک خود را. من چوب با balaclava و ارائه این 5 نقطه بقا راهنمای خرید مواد غذایی در کانون COVID-19 در ایالات متحده:

‘آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی? چگونه در مورد یک شیشه مارمالاد?’

در اینجا چگونه برای رفتن به خرید مواد غذایی — بدون از دست دادن ذهن خود را

نیویورک — یکی از بهترین دوستان من در نیویورک است که خود quarantining. او نیاز به یک یا دو دوست به فروشگاه برای او. من با پول خرج کردن افراد دیگر و من می خواهم به تواند مفید باشد به خصوص زمانی که کل کشور به نظر می رسد انتظار برای مخوف افزایش coronavirus موارد است. برای من این پیروزی است. همچنین او دارای طعم خوب است تا لیست خرید خود را به مقدار زیادی از ایده ها برای من. من فقط کشف, در خانه, کره بادام زمینی. من هرگز به عقب به شیشه دوباره. که برنده-برنده-برنده.

`I love my شهرستان به تصویب رسید و من قصد ندارم در هر نقطه. من را سوار کنید.

بد نیست برای یک زن و شوهر از ساعت کار می کنند. این کار همچنین به من این فرصت را به مردم یک عکس فوری از آنچه آن را مانند زندگی در شهر نیویورک شهر که این روزها همیشه به نظر می رسد به خواب. ما ملی کانون coronavirus بیماری همه گیر. من اصلا یک قایق بادبانی و یا یک توده بزرگ در این کشور به عقب نشینی به. I love my شهرستان به تصویب رسید و من قصد ندارم در هر نقطه. من را سوار کنید. توجه داشته باشید که من یک 5-نقطه راهنمای بقا برای خرید مواد غذایی که امیدوارم مفید است بدون در نظر گرفتن که در آن شما اتفاق می افتد به زندگی می کنند. به طوری که یک برنده-برنده-برنده-برنده.

خیلی خوب. ما را به یک شروع خوب. اول در اینجا کمی در مورد خود من-quarantining دوست: او باهوش است بسیار خوب و باعث می شود من بخندی. ما به عنوان خوانده شده صورت مقالات با هم و پس از آن بحث می کنیم آنها را بیش از چای است. ما همیشه نمی موافقم که ما دوست داریم اما ما موافق بیشتر از زمان به خصوص در مسائل اجتماعی و ما با آن خوب بیش از حد. او باز می ماند به تغییر ذهن خود را. من از او یاد بگیرند بنابراین من تلاش برای باقی می ماند باز فکر بیش از حد.

بارنی حال greengrass یهودی دلی تاسیس توسط مردی که حمل دودی ماهیان خاویاری به رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در Warm Springs, Ga. برای شکرگزاری سال 1939.

1. به عقب نگاه, اما ماندن در حال حاضر. کمی چشم انداز خوب است

دوست من به یاد می آورد که بحران ایدز از 1980s و 1990s و چگونه مردم را دریافت کنید تا از نیمکت پارک اگر آنها فکر می کردند یک فرد بیمار نشسته در کنار آنها. نیویورک یکی از این فاصله از این بیماری همه گیر ، او در اطراف به صحبت کردن در مورد بسیاری از شیوع فلج اطفال امریکا مواجه شده است و در طول قرن 20th. وجود دارد بنابراین بسیاری از آفت یک شخص می خواهد به یاد بیش از یک صفحه از Dubliner پنیر و کراکر. به عقب نگاه, اما ماندن در حال حاضر. کمی چشم انداز خوب است.

او ممکن است در خانه گیر کرده اما او همچنان خوش بین و اجازه نمی دهد رشد چمن زیر پای او. این فروتنی به شاهد. ما را ضربه بزنید-کلاس رقص با هم (ایده خود را). حداقل ما تا اجتماعی-فاصله گرفتن از سیاست های تجویز شده توسط عمومی-مقامات بهداشتی آمد. در روز دوشنبه هر یک از ما قول داد به تمرین 15 مراحل رقص. که بیشتر “حفاری, brush, انگشتان پا, پاشنه, دست و پا زدن و رول paradiddle!” برای من. قبل از اینکه شیر آب-کلاس رقص او از من میپرسد: “پس کوئنتین چه رنگی است خود توتو امروز؟” من معمولا توصیف مسخره ترین صدایی توتو. “صورتی” من می گویم “با رنگ زرد و عدالت هستند.”

اگر شما عصبی در مورد خرید تصور کنید آنچه در آن مانند برای کارکنان.

دوست من 95 و او در حال حاضر نابینایان. بیشتر احساس می کنم ممنون که ما هر دو در اینجا در همان محل و در همان زمان است و مسیر ما عبور کردند. او در یک ایرلندی جامعه در ماساچوست است. من در دوبلین. او با من تماس “توری-پرده ایرلندی.” چرا که او در یک گروه پر خطر او است جدا. وجود دارد بسیار است که از خود ما کنترل در این بیماری همه گیر اما این من می تواند کنترل: من می تواند رفتن به سوپر مارکت برای او. این است که چگونه من خودم را با یکی دیگر از ایرلندی — که از نقل مکان به ایالات متحده در 30 سال قبل از من در Fairway بازار در برادوی و 74 خیابان در روز دوشنبه بعد از ظهر با یک لیست خرید در یک دست و یک سبد مواد غذایی دیگر.

ما می خواهم هر دو خواسته شده است برای کمک به خرید دوستان ما مواد غذایی — به طور جداگانه و به نظر می رسید — به ما پیوستند. من نمی خواهم او را غاصب جای من به عنوان سر ادموند هیلاری در این برنامه به طور بالقوه خطرناک سفر. نه من می خواهم به فرانسیس Crozier به سر جان فرانکلین. (نه Crozier یا فرانکلین در بازگشت از آخرین سفر به قطب شمال.) آن را گاهی اوقات دشوار به درخواست یک نفر برای آنچه به نظر می رسد مانند یک نعمت بزرگ. این می تواند به نظر می رسد آسان تر به درخواست دو نفر به صورت کمی کوچکتر نعمت. بدون در نظر گرفتن این زمان را بپرسید. من خوشحال برای به اشتراک گذاشتن بار. ما یک تیم خوب است.

“اگر ما coronavirus آن را در یک فروشگاه مواد غذایی!” به من گفت: بررسی مواد غذایی راهرو و به سوراخ کردن چشم به پراکندگی دیگر محتاط نیویورک سرگردان در اطراف در ماسک هل دادن چرخ دستی. او به من نگاه کرد مانند من در مورد به غارت یک فروشگاه نیست فروشگاه در یک. من با پوشیدن balaclava من سال قبل برای سال جدید و در آستانه نیمه شب اجرا در پارک مرکزی. او سعی کرد به صدا خفه کن یک خنده. “آیا شما در معرض خطر زندگی خود را برای یک نان شیرینی حلقوی?” من از او پرسیدم. “چگونه در مورد یک شیشه مارمالاد?” من فرض است که او در مورد خود می گویند: “شما زیاده! او لبخند زد و به جای.

‘در حال رشد در ایرلند در سال 1980 در مشکلات و زندگی در لندن در طول 1990s ورزشی balaclava با لهجه ایرلندی می شده اند یک پیشنهاد پر مخاطره.’

2. Dalfour خوشمزه است, اما آن را به ارزش سفر ؟

در اوایل این هفته من رو که معضل است. من از مارمالاد. من لایه لایه و به رهبری بارنی حال greengrass در آمستردام خیابان و 87هفتم خیابان. این یهودی دلی تاسیس توسط مردی که حمل دودی ماهیان خاویاری به رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در Warm Springs, Ga. برای شکرگزاری سال 1939. من خریداری یک شیشه از Dalfour فرانسه حفظ کند. من را فراموش کرده آنها تنها قبول چک یا پول نقد. من خرابکاری نمایشی برای ولگرد دلار است. “ما خود را به تعداد” مرد پشت پیشخوان hollered “و لایحه شما در طول هفته!” که نیویورک را دوست دارم.

Coronavirus دیگر زنده می ماند در یک سطح جامد مانند مقوا فولاد یا پلاستیک.

پس از آن سفر به بارنی حال greengrass من فکر کردم برای یک D. I. Y. ماسک برای کمک به من و دیگران سالم ماندن: من balaclava. نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای که پوشش صورت بیشتر مفید برای حفاظت از دیگران اگر شما بدون علامت. “یک چهره را پوشش نمی خواهد شما را از عفونت اما آن می تواند کمک به دیگران است. یک چهره پوشش می تواند شامل هر چیزی است که تحت پوشش بینی و دهان خود را از جمله گرد و غبار ماسک, شال و bandanas. آیا استفاده از مراقبت های بهداشتی کارگران ماسک به عنوان کسانی که باید حفظ شود برای افرادی که در سیستم مراقبت های بهداشتی.”

من هم عینک دستکش پشمی به Fairway بازار و بارنی حال greengrass چرا که مطالعات نشان داده اند که چرخ دستی های خرید در انواع میکروب ها درست مثل مترو قطب و گردان یا هر چیز دیگری که بسیاری از مردم با تماس به طور منظم. من به طور مداوم خود را از دست, دستکش, افسوس. اما من باید به تصویب یک صرفه جویی در زمان جنگ: امروز من لباس عجیب و غریب جفت با غرور و افتخار. من نمی کند را دستمال مرطوب الکل به Fairway. دفعه بعد من را حداقل به چند Clorox CLX, -1.20% دستمال مرطوب در یک کیسه Ziploc. قبل و بعد از من قرار دادن مواد غذایی دور من دست شستن.

3. ترک خود را ” شه ” شلوار در خشک پاک کننده ها

Coronavirus می توانید گزارش زنده ماندن طولانی تر در یک سطح جامد مانند مقوا, جراحی های پلاستیکی و یا از روی یک جفت دستکش. این خبر خوبی برای من دستکش, اما من هنوز هم عمل می کنند که اگر این ویروس می تواند به پیدا کردن راه خود را بر روی من دستکش, بیش از حد. در اینجا دلیل دیگر من عینک balaclava به سوپر مارکت: این نه راحت آن را به من یادآوری می کند و افراد دیگر که ما در حال برخورد با جدی برای سلامت اورژانس; آن را پوشش می دهد تقریبا تمام سر و در اینجا علم بیت — آن را فراهم می کند ثابت با ارنج زدن به من یادآوری می کنند: “آیا خود را لمس نکرده است. اگر شما هر چیزی را به دور از این که.

من balaclava فراهم می کند ثابت با ارنج زدن به من یادآوری می کنند: “آیا خود را لمس نکرده است.

خرید می تواند استرس زا تحت این شرایط. آن را خوب به یک محتاط و هوشمند — خریدار. من معمولا می خواهید برای دریافت در داخل و خارج در دو زمان سریع اما به این مناسبت تصمیم گرفتم به مراقب باشید و زمان من. بیشتر چه من از آن لذت بردم. همه چیز را من می توانم انجام داده اند برای به حداقل رساندن شانس من از چیدن COVID-19 من. من ماندم 6 پا و دور از دیگران, هر زمان که امکان پذیر است از جمله خرید من شریک است. ما نمی تواند در ساعت شلوغی. من صحبت به کارکنان و مشتریان دیگر.

هر کس freaked. من آن را دریافت کنید. به همین دلیل من تصمیم به ترک من “می شه شلوار” در خشک که درهای خود را بسته و در مدت کوتاهی پس از رژیم صهیونیستی است. کومو اجتماعی-دورى سیاست آمد. دوستانه گفتگوی بورسی من قرار می دهد و من امیدوارم که دیگران در سهولت. یک زن خوب توصیه می شود به لندن داد و بیداد. “با تشکر برای نوک” به من گفت. “من نیم پوند!” من نمی دانم من داد و بیداد از من پهلو اما من یک ایده خوب که ما نقاط ضعف هستند برای ویروس. من فقط باید برای نگه داشتن من سرد است.

“من نیز ملاقات همسایه خارج است. ما ایستاده از 6 فوت دور از یکدیگر. عشق و قدردانی است که همه در اطراف.’

4. اگر شما عصبی و تصور کنید که چگونه کارکنان احساس

اگر شما نگران در مورد رفتن به فروشگاه مواد غذایی تصور کنید آنچه در آن مانند برای کسانی که کار می کنند وجود دارد. آنها ممکن است لبخند و می گویند “من می تواند به شما کمک کند؟” اما آنها همچنین می تواند تفکر ‘آیا شما آن را?’ به من گفت: هر عضو هیات من صحبت کرد تا در Fairway “با تشکر از شما برای کار امروز است.” آنها نیاز به شنیدن آن است. نیویورکی در مورد باید بیمارستان نیروی دریایی کشتی پس از رسیدن به بندر نیویورک در روز دوشنبه. صدای کل محله تشویق برای مراقبت های بهداشتی کارگران می تواند حرکت شما را به اشک. اما همه این است که پیدا کردن آن بسیار آسان و frazzled مشتری است که اغلب ملایم و یا مشتری خوشحال.

همین حالا خودتان رانندگی دیوانه خواندن رسانه های اجتماعی: ترس دوستان خود است.

من خواندن کارشناسی مطالعات — نه مرموز Facebook FB -2.53% پست — من و اجازه ندهید که آنها را درایو من دیوانه. هنوز هم وجود دارد هیچ شواهد ارتباط coronavirus انتقال مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی با وجود این ویروس را قادر به زنده ماندن روی مقوا در یک محیط آزمایشگاهی. علاوه بر این خوان Dumois اطفال عفونی-بیماری پزشک در دانشگاه جانز هاپکینز در تمام بیمارستان کودکان در سن پترزبورگ فلوریدا., نشان می دهد که ویروس ها خواهد زنده ماندن بهتر است در “الیاف مصنوعی” — پلی استر بیش از پشم و ابریشم و پنبه.

در نهایت من را انتخاب کنید caremongering بیش از نابود دلیل ترس دوستان خود است. من خود quarantining از دوستان به من گفت روز دیگر “کوئنتین من 95! آیا شما فکر می کنم من می ترسم از coronavirus?” اما این بدان معنا نیست که او را ایستاده در خط در سوپر مارکت ، بنابراین معامله در اینجا است: اگر شما می خواهید به تغییر لباس می پوشند و یا غیر جراحی, ماسک, آن را انجام دهد. اگر شما می خواهید به پوشیدن یک کاسه ماهی قرمز بر روی سر خود را و پرواز در اطراف اسکیت در حالی که قرائت “De Rerum Natura” توسط Lucretius شود مهمان من. من برای اولین بار به نکته کلاه من و گفتن “صبح به خیر! یک نشکن روز است.”

5. شما باید به فکر می کنم روی پای خود را در طول یک بیماری همه گیر

من هم چیزی است که من می توانم خرید در هر فروشگاه و یا داروخانه ها. گرفتن از خانه خارج شد جادویی تونیک. این بود که بزرگترین سوپر مارکت رفت و برگشت از همه: معلوم است دوست من انجام شد من به نفع و من حتی نمی آن را می دانم. من ندیدم یوکو اونو rummaging از طریق سبزیجات در Fairway — من او را یک بار وجود دارد و من سمت چپ او به آن — اما من لذت بردن از میوه از کار با احساس مفید برای کمک به یک دوست. من نیز ملاقات همسایه خارج است. ما ایستاده از 6 فوت دور از یکدیگر. او با این نسخهها کار در یک سالن و او شده است furloughed. نیویورک ایجاد کرد. عشق و قدردانی است که همه در اطراف.

معلوم است دوست من انجام شد من به نفع و من حتی نمی آن را می دانم.

و تا به آخر پای من نیویورکر راهنمای بقا برای خرید مواد غذایی. ما تا به حال دو هفته’ به ارزش غذایی — قوطی و بطری شش بسته از آشپزخانه رول لیتر شیر, شیشه این است که و از سوی دیگر — و آنها سنگین است. باقی مانده هوشیار برای یک ساعت در این فروشگاه ساخته شده از آن به نظر می رسد مانند دو ساعت. ما خسته از خرید ما. من راه می رفت در یک بلوک و ما تا به حال چند مطلب بروید. من خال خال رها سبد خرید در گوشه خیابان. “ما آن بازگشت” به من گفت. “بعد!”

من به سرعت انباشت اشیاء بدست آمده از مواد غذایی به سبد خرید تحت فشار قرار دادند و آن را در سراسر چهار ترافیک خطوط در برادوی است. “برو! برو! برو!” من فریاد زد که ما بطرف همراه است. این زمان برای سکوت. ما در وسط یک ملی اورژانس پس از همه, اگر پلیس متوقف شد من می خواهم به سادگی آنها را به حقیقت. با تشکر از شما NYPD اولین پاسخ دهندگان و بهداشت حرفه ای, و با تشکر از شما Fairway بازار است. من می خواستم برای حمل و نقل این کالا بدون انجام من پشت در. (شما باید به فکر می کنم روی پای خود را در طول یک بیماری همه گیر. من در حال حاضر استفاده از دستگاه مخابره فیلم ناطق به عنوان یک جوان نسل X راه فضايی فاصله با دوستان در پارک.)

که من رهبری را آمستردام با سرعت یک گلوله یک مرد بود یک فروشگاه طلا و جواهر در تعقیب یک مرد دیگر. “مردم در حال مرگ هستند و شما سعی می کنید چیزی به سرقت از فروشگاه ؟ شما motherf—!” آه بله. همیشه وجود دارد مردمی با مشکلات بزرگتر از من بود. من نگه داشته در حال حرکت: این یک روز خوب در منهتن. به قول این خط باز از Jules Dassin را پس از جنگ در فیلم نوآر “در شهر برهنه”: “وجود 8 میلیون داستان در شهر برهنه. این شده است یکی از آنها است.” من 95 ساله دوست شده اند که 22 وقتی که فیلم منتشر شد. او نیز بیشتر داستان را بگویید.

(این داستان به روز شده در آوریل 5, 2020.)

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از یک بیماری همه گیر.’

“من در حال حاضر استفاده از دستگاه مخابره فیلم ناطق به عنوان یک جوان نسل X راه فضايی فاصله با دوستان خود در این پارک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>