دیپلمات سرنگون و با مغلوب ساختن پیشی جستن می شود دیپلماسی جایزه

حرفه ای دیپلمات های ایالات متحده که حذف شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بعد علنا انتقاد او دریافت یک جایزه برای “تعالی” در رفتار دیپلماسی

واشنگتن — به تازگی بازنشسته دیپلمات های ایالات متحده که حذف ناگهانی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از پست خود به عنوان سفیر ایران در اوکراین شد تمرکز از استیضاح جلسات دریافت جایزه برای “تعالی” در رفتار دیپلماسی است.

ماری Yovanovitch شد قبول Trainor جایزه از موسسه مطالعه و دیپلماسی در دانشگاه جورج تاون در یک مراسم چهار شنبه ساخت اولین حضور عمومی پس از شهادت در برابر کنگره در استیضاح.

گذشته گیرندگان شامل وزیر امور خارجه سابق مادلین آلبرایت سابق رئیس جمهوری مکزیک ارنستو Zedillo و سابق U. N. دبیر کل کوفی عنان.

Yovanovitch بود که بسیار مورد توجه حرفه ای foreign service officer زمانی که رودی جولیانی خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رهبری یک کمپین علیه او را به عنوان او به دنبال فشار مقامات اوکراین برای کمک به او در انتخاب مجدد مبارزه است.

جولیانی بعد گفت: در یک سری از مصاحبه که او مجبور او را از پست خود و ارائه به رئیس جمهور با اطلاعاتی که نشان داد او مانع تحقیقات است که می تواند کمک مغلوب ساختن پیشی جستن.

Yovanovitch که حذف شد از پست خود در ماه مه سال 2019 با هیچ توضیحی شهادت به کنگره که او تا به حال تحت فشار دولت اوکراین به آدرس دیرینه آمریکا نگرانی ها در مورد فساد و توصیف یک “هماهنگ کمپین” علیه او بر اساس “بی اساس و ادعاهای دروغین توسط افراد مبتلا به وضوح مشکوک انگیزه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا انتقاد خود را به عنوان او شهادت داد و گفت در توییتر که “در همه جا ماری Yovanovitch رفت و تبدیل بد است.”

در حدود 34 سال فعالیت حرفه ای در وزارت امور خارجه او دریافت یک سری از تبلیغات تحت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت با موقعیت های که شامل سفیر قرقیزستان و ارمنستان.

در اخیر op-ed در واشنگتن پست او آن را به نام یک افتخار به نمایندگی از ایالات متحده به عنوان یک مهاجر به کشور و در دفاع از تصمیم او و دیگر مقامات ارشد به صحبت می کنند تا به کنگره در مورد آنچه که آنها را دیدم به عنوان تخلف توسط دولت.

“هنگامی که کارمندان در دولت فعلی شاهد مقامات ارشد در نظر گرفتن اقدامات آنها در نظر گرفته عمیقا اشتباه نسبت به ملت اوکراین آنها حاضر به شرکت” او نوشت. “زمانی که کنگره خواسته ما را به شهادت در مورد آن دسته از فعالیت های همکاران من و من دریغ نکنید حتی در مواجهه با دولت و تلاش برای سکوت ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>