دیمیترو مثبت برای COVID-19 نمایشگاه و رویداد لغو

بازیکن تنیس گریگور دیمیترو می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19

زاگرب کرواسی — گریگور دیمیترو دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 منجر به لغو رویداد نمایشگاه در کرواسی که در آن برتر نواک جوکوویچ بود که با توجه به بازی در فینال.

دیمیترو رتبه شماره 19 و سه گرند اسلم کسیکه است بالاترین-مشخصات بازیکن فعلی می گویند او دارای ویروس است. او اعلام روز شنبه در Instagram صفحه می آید در پایان یک هفته زمانی که ایالات متحده باز گفت: آن را به جلو بروید.

حرفه ای تنیس تورهای شده اند به حالت تعلیق از ماه مارس و در حال برنامه ریزی برای از سرگیری در ماه اوت است.

گوران Ivanisevic یکی از جوکوویچ مربیان گفت: این خبر از دیمیترو بود “تکان دهنده” و این که “در حال حاضر همه را به آزمایش می شود.”

دیمیترو گفت که او خود را به وضعیت عمومی چون او می خواست به “مطمئن شوید که هر کسی که شده است در تماس با من در این روز می شود.”

“من با عرض پوزش برای هر گونه آسیب من ممکن است ناشی از,” او نوشت.

بلغاری برجسته هفته گذشته در صربستان پا از آدریا تور نمایشگاه رویداد سازمان یافته توسط جوکوویچ. وجود دارد انتقاد که هیچ اجتماعی فاصله در این نمایشگاه که در محل قبل از بسته بندی می ایستد در بلگراد صربستان سرمایه است. دولت صربستان برداشته اکثر ویروس محدودیت در ماه گذشته با وجود ده ها تن از موارد جدید ثبت شده.

دیمیترو همچنین یک مسابقه در برابر برنا Coric در کرواسی در دریای آدریاتیک رفت و آمد مکرر از زدر در روز شنبه در دور دوم این نمایشگاه سری. بعد از مسابقه او شکایت در مورد خستگی. او در پست خود است که او مورد آزمایش قرار گرفت در موناکو.

سازمان دهندگان گفت: این نمایشگاه در حال حاضر لغو شده است. جوکوویچ برنامه ریزی شده بود به بازی روسیه آندره Rublev در فینال.

علاوه بر جوکوویچ دیگر بازیکنان برجسته شرکت کننده در این حوادث از جمله Dominic Thiem در بلگراد و الکساندر Zverev در هر دو مسابقات.

“ما واقعا متاسفم ما سعی کنیم به احترام تمام اقدامات و ما احترام تمام اقدامات اعمال شده توسط دولت های صربستان و کرواسی گفت:” رویداد مدیر Djordje جوکوویچ, برادر کوچکتر از نواک جوکوویچ.

“از طرف ما ما همه ما می توانیم اما گریگور است که متاسفانه مثبت است. در این لحظه ما در حال سازماندهی تمام خدمات پزشکی به بررسی تمام افرادی که در تماس با گریگور آنها تمام خواهد شد تست شده است. من در حال حاضر تماس همه بازیکنان از آدریا تور و خانواده های آنها همه داوطلبان همه افراد درگیر در سازمان – مطلقا هیچ یک از آنها هر گونه علائم است.”

او افزود: “قبل از اينكه به Zadar گریگور بود در کشور خود (بلغارستان) ما نمی دانیم که اگر او این ویروس وجود دارد. تمام افرادی که در تماس نزدیک با او را در اینجا تست خواهد شد.”

نواک جوکوویچ در ابتدا زده تردید تن اگر او را بازی در ایالات متحده باز در مرغزار فلاشینگ از اوت. 31 سپتامبر. 13.

برخی از اسامی بالا از جمله دفاع از مردان قهرمان رافائل نادال همراه با برتر خاکستر Barty ابراز رزرو در مورد عنوان جایی که یک نقطه داغ برای COVID-19 شیوع. دیگران ابراز اشتیاق به بازگشت به عمل است.

ایالات متحده باز به طور معمول چهارم و نهایی مسابقات گراند اسلم از هر فصل خواهد بود اما رشته دوم از سال 2020 زیر باز استرالیایی به این نتیجه رسیدند که در اوایل فوریه.

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>