دیمیترو, Coric دریافت coronavirus پس از ‘بی توجهی’ در مراسم خیریه

برترین بازیکنان تنیس گریگور دیمیترو و برنا Coric باید آزمایش مثبت برای coronavirus پس از شرکت در یک رویداد خیریه سازمان یافته توسط مردان برتر بازیکن نواک جوکوویچ.

بلغاری دیمیترو کشیده از نمایشگاه منطقه ای مسابقات بود که موجب انتقاد به عدم احتیاطی در کرواسی در روز شنبه پس از باز کردن تک بازی در برابر کرواتی Coric پس از احساس ناخوشی.

بیشتر:

این مراسم پنج شنبه آخر لغو شد به عنوان یک نتیجه.

“من می خواهم به … اجازه دهید طرفداران من و دوستان می دانند که من تست مثبت … برای COVID-19,” دیمیترو نوشت: در Instagram در روز یکشنبه.

“من با عرض پوزش برای هر گونه آسیب من ممکن است باعث … با تشکر از حمایت شما و لطفا ایمن ماندن و سالم است.”

Coric که ضرب و شتم دیمیترو به آسانی در روز شنبه نشان داد در روز دوشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 نیز بود اما احساس خوب و نه هر گونه علائم.

طرفداران که جمع شده بودند برای تماشای فینال بین جوکوویچ و روسیه آندره Rublev در روز یکشنبه شکست را به این jeers به عنوان لغو اعلام شد courtside.

“متاسفانه ما تا به حال به تصمیم گیری را به عنوان ما نمی خواهیم کسی دیگری به گرفتن ویروس” گفت: گوران Ivanisevic مدیر تور زدر پا و جوکوویچ مربی است که ساخته شده اعلام خواهد شد.

جوکوویچ برادر کوچکتر Djordje مدیر این مجموعه گفت: هر کسی که شده است در تماس با دیمیترو خواهد بود آزمایش COVID-19.

“پس از دریافت اخبار در زمان ما تمام اقدامات مقرر شده توسط کرواتی دولت و هر کسی که تا به حال هر گونه تماس با گریگور تست خواهد شد,” او گفت: در courtside مصاحبه در روز یکشنبه.

با حرفه ای تنیس تور به حالت تعلیق تا اواسط ماه اوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از نام های بزرگ از جمله جهان شماره سه Dominic Thiem سابق باز ما قهرمان Marin Cilic و آلمان الکساندر Zverev شد رقابت در آدریا تور – چهار-آخر هفته مسابقات منطقه ای.

با هر دو کشور صربستان و کرواسی کاهش مستند اقدامات هفته قبل از رویداد بازیکنان بودند موظف به رعایت فاصله فیزیکی در هر دو کشور و آغوش در خالص در پایان مسابقات خود را.

Thiem برنده باز کردن پا در بلگراد که در آن ظرفیت 4000 نفر جمعیت تبدیل شده تا هر روز در جوکوویچ در تنیس مرکز توسط رودخانه دانوب.

طرفداران در کرواسی, اما, موضوع, فاصله, قوانین, معنی 9000-ظرفیت Visnjik تنیس پیچیده بود و تنها نیمه کامل برای این رویداد.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>