آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چشم پوشی وخیم coronavirus هشدار ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده است با دیدن یک یادداشت توسط یکی از مقامات ارشد ایالات متحده رسمی هشدار جرم تلفات و ویرانی اقتصادی از جدید coronavirus ماه قبل از همه گیر شروع به تحمیل هزاران نفر از مرگ و میر در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او تا به حال دیده نشده ارتباطات ارسال شده توسط کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو در اواخر ماه ژانویه هشدار جدی تهدید ناشی از کوروناویروس.

“من در مورد آن شاید یک روز و دو روز پیش” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد ژانویه 30 یادداشت در یک کنفرانس خبری. “این یک توصیه است که او تا به حال من فکر می کنم او گفت: برخی افراد در هیات اما مهم نبود. من نمی آن را ببینید.”

بیشتر:

ناوارو, چین, شاهین با ارسال یک یادداشت در تاریخ 30 ژانویه هشدار داد که کروناویروس جدید می تواند ایجاد یک بیماری همه گیر و خواستار ممنوعیت سفر به چین, نیویورک تایمز گزارش داد. دوم یادداشت نوشته شده است در اواخر فوریه و ارسال به رئیس جمهور گفت: این ویروس می تواند به کشتن بیش از دو میلیون آمریکایی.

“عدم حفاظت از سیستم ایمنی و یا یک موجود درمان یا واکسن را ترک آمریکایی بیدفاع در مورد تمام عیار شیوع کروناویروس در خاک آمریکا” گفت: یکی از ناوارو را پیام.

“این عدم حفاظت در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در حال تحول به یک تمام عیار همه گیر خصوصی زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

رئیس جمهور ایالات متحده همچنان به دفاع از اقدامات خود را در روزهای اولیه بحران و کاهش ناوارو را یادداشت.

تهمت و تهدید به بریده بریده ما بودجه را به سازمان بهداشت جهانی

ناوارو هشدار داد coronavirus بحران می تواند هزینه ما تریلیون دلار قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر بیماری و یا مرگ.

گزارش های قبلی اینتل هشدارهای

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او آگاه بود از این یادداشت اما که او به طور یک جانبه به دنبال برخی از توصیه های خود را از جمله گام برای محدود کردن سفر از چین است.

اما او گفت که او نمی خواست به قانون در موعد مقرر زمانی که هنوز روشن نیست که چگونه وضعیت وخیم خواهد شد.

“من نمی خواهم به ایجاد خرابی و شوک و هر چیز دیگری. من قصد دارم به بیرون رفتن و شروع به جیغ “این می تواند اتفاق می افتد, این می تواند اتفاق می افتد’,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من یک تشویق کننده برای این کشور است.”

تهمت نیز محروم دانستن درباره ما هوش هشدارهای بودند که بنا به گزارش ساخته شده در اوایل ماه نوامبر در مورد سرایت که تا به حال بالقوه منجر به یک “رویداد زمین شناسی”.

ABC News با استناد به دو unnamed مقامات گزارش داد که هشدارهای متعدد ساخته شد در اواخر سال گذشته از جمله به کاخ سفید است.

در مورد گزارش روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او یاد گرفته در مورد جاذبه بحران در مدت کوتاهی قبل از اعلام محدودیت های مسافرتی در چین در ژانویه 31.

کارشناسان بهداشت پیشنهاد کرده اند هفتگی مرگ بالغ خواهد رسیدن به بالا در ایالات متحده در این هفته است. بیش از 14,500 که مردم از این ویروس در ایالات متحده تا کنون با حدود 424,000 تایید عفونت.

نزدیک به 800 نفر در روز شنبه در ایالت نیویورک به کانون ما بحران است.

رهنمودهای نادیده’

جرمی Konyndyk سابق مقامات دولت اوباما نوشت که ارشاد و بهداشت در شرایط اضطراری گفت: این یادداشت به وضوح نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات خود موفق به اقدام در مورد تهدید coronavirus.

او به الجزیره گفت: اورژانس دستورالعمل های خاص بودند و در گسترش بیماری های تنفسی و هشدار داد به “ماشه آمادگی”.

“در آن ذکر شده تعدادی از چیزهایی است که دولت باید شروع به انجام: تست تشخیصی; حصول اطمینان از PPE [تجهیزات حفاظت شخصی عرضه کافی بود; شروع به برنامه ریزی برای انبوه تلفات حوادث – همه که در آن وجود دارد” گفت: Konyndyk.

“که نادیده گرفته شد و من فکر می کنم آن را واقعا نمی باشد کاملا حق سرزنش که برای خود ما عدم آمادگی. اگر آنها را دنبال کرد که راهکار آنها را آغاز کرده است لگد زدن به همه چیز به دنده در ژانویه 30.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری امیدوار لعنتی رئیس جمهور ایالات متحده را از دست داده و همه گیر.

“Coronavirus نیست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطا. اما او می کند مسئولیت برای پاسخ ما و در نظر گرفتن وظایف خود را به طور جدی می شود.” “خود را شکست و تاخیر [هستند] باعث درد واقعی برای بسیاری از آمریکایی ها است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن باید با استفاده از قدرت خود را تحت قانون فدرال برای اطمینان از تولید دنده محافظ برای سلامت کارگران ارائه پوشش بهداشت و درمان به کسانی که آن را از دست داده و هماهنگ متحده تلاش ها برای تهیه لوازم بایدن گفت: در روز سه شنبه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به می گویند او در زمان جنگ رئیس جمهور می شود.” “او نیاز به گام تا و مانند آن عمل می کنند.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن است مضاعف خود را انتقاد از سازمان بهداشت جهانی برای دست زدن به آن از ویروس و تهدید به تعلیق ما کمک های مالی به سازمان ملل متحد.

ما: بازنشسته پزشکان و دانشجویان پزشکی داوطلب در برابر COVID-19

ناظر حذف شد

تهمت نیز حذف بازرس کل (IG) که برای نظارت بر دولت $2.3 تریلیون coronavirus پاسخ سخنگوی رسمی دفتر گفت: با افزایش نگرانی ها در کنگره در مورد نظارت از کمک های بسته.

این جمهوری خواه رئیس جمهور جدید ترین سطح پهن هرچیزی در برابر ناظران فدرال که به دنبال ریشه کن کردن دولت ضایعات تقلب و سوء استفاده پس از حذف روز جمعه از جامعه اطلاعاتی را IG و تیز انتقاد از کسی که نظارت وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

گلن خوب اقدام IG از وزارت دفاع شد در هفته گذشته به صندلی یک کمیته اقدام به عنوان یک نوع بارگذاری-دیده بان بیش از دولت فدرال پاسخ به کروناویروس بحران از جمله سیاست های بهداشتی و اقتصادی بسته امداد در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

اما تهمت است پس از تعیین سازمان حفاظت محیط زیست IG به عنوان جدید اقدام پنتاگون IG سخنگوی گفت.

دموکرات کنگره گفت خوب را برداشت کمتر از یک هفته پس از انتصاب به تقویت عزم خود را به شدت نظارت بر هزینه های عظیم بسته گذشت ماه گذشته برای سرپا نگه داشتن اقتصاد کشور را در چنگ زدن با این بیماری است.

مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی نام آن را “بخشی از اخلال الگوی مقابله به مثل” با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما همچنان به اعمال ما نظارت را به اطمینان حاصل شود که این تاریخی سرمایه گذاری از مالیات دهندگان دلار در حال استفاده عاقلانه و کارآمد” او در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی شانه ای بالا انداخت یک سوال در مورد خوب را برداشت و گفت آن را حق.

“ما بسیاری از IGs در از دوران اوباما. و همانطور که می دانید این یک ریاست جمهوری تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>