DHS راه اندازی سریع استقرار تیم های فدرال آثار بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

رئیس جمهور شده است به tweeting در مورد زندانی کردن معترضان تا 10 سال.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رمپ خود را hard-خط لفاظی علیه معترضان, وزارت امنیت داخلی گفت: روز شنبه آن را راه اندازی سریع استقرار تیم های فدرال آثار بیش چهارم ژوئیه آخر هفته.

تلاش میان می آید در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس در ماه مه — که بسیاری از آنها را هدف قرار داده اند مؤتلفه و دیگر مجسمه ها و بناهای تاریخی.

“رویکرد ما به عنوان ژوئیه 4 تعطیلات من به کارگردانی استقرار و قبل از موقعیت استقرار سریع تیم (RDT) در سراسر کشور برای پاسخ به تهدیدات بالقوه به امکانات و اموال” گفت: DHS وزیر چاد گرگ. “در حالی که گروه جهات هر آمریکایی حق اعتراض مسالمت آمیز و خشونت و ناآرامی های مدنی تحمل نخواهد شد.”

این گروه می گوید: وظیفه نیروی کار با وزارت کشور و وزارت دادگستری برای ایجاد و به اشتراک گذاری اطلاعات را ارائه جزئیات به آنچه به عنوان تیم انجام می دهد و چگونه بسیاری از پرسنل خواهد بود مستقر شده اند. همچنین مشخص نیست که آیا DHS در پاسخ به هرگونه تهدید و یا برنامه ریزی کردند.

فدرال حفاظتی خدمات مهاجرت و گمرک گمرک و حفاظت مرزی و گارد ساحلی خواهد بود که اصلی سازمان کمک در استقرار, به گفته یک مقام ارشد وزارت امنیت داخلی رسمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با تمرکز بر حفاظت از مجسمه ها و بناهای تاریخی در هفته گذشته با امضای یک فرمان اجرایی به انجام این کار.

“من فقط به حال امتیاز از امضای بسیار قوی اجرایی به منظور حفاظت از آمریکا بناهای یادبود و مجسمه ها و مبارزه های اخیر جنایی, خشونت” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “بلند, زندان, نظر برای این lawless اعمال ما در برابر کشور بزرگ!”

این اداره می گوید تهمت اجرایی جهت “هدایت DHS در آن اقتدار قانونی برای ارائه به پرسنل برای کمک به حفاظت از فدرال بناهای یادبود مجسمه یا اموال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی است چندین بار در مورد حفاظت از مجسمه حتی به tweeting FBI می خواستم پوستر برای برخی از اتهام متهمان که سعی در خراب کردن اندرو جکسون مجسمه در خارج از کاخ سفید است.

“ما در حال پیگیری کردن دو آنارشیست ها که پرتاب رنگ در با شکوه جورج واشنگتن مجسمه در منهتن. ما باید آنها را در نوار. آنها پیگرد قانونی خواهد داشت و 10 سال در زندان بر اساس آثار و مجسمه عمل می کنند. روشن کردن خودتان در حال حاضر” رئیس جمهور توییتی.

بیش از آخر هفته DOJ به اتهام چهار نفر با اتهام تلاش برای خراب کردن مجسمه.

در فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان” صبح روز چهارشنبه گرگ گفت که به دلیل “بی قانونی” از چند هفته گذشته “, رئیس جمهور, دولت, ما در حال گرفتن برخی از واقعا قوی عمل است.”

اما اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: دولت به طور خاص DHS باید متمرکز بر دیگر مسائل حیاتی است.

“DHS نباید اولویت دادن به حفاظت از اموال بیش از تندرستی سیاه و قهوه ای و جوامع است. DHS ثابت کرده است که وقت و زمان دوباره که آن را نمی تواند قابل اعتماد برای حفاظت از زندگی انسان است. این واقعیت که آنها در حال حاضر deputized برای محافظت از اموال نشان می دهد دقیقا همان جایی که این دولت اولویت هستند” Andrea Flores, معاون مدیر سیاست های مهاجرتی برای آیتالله سیستانی در بیانیه ای گفت به ABC News. “دولت ما باید با تمرکز منابع بر حفظ جوامع از رنگ امن و سرمایه گذاری منابع در بررسی تهدیدات به سلامت از این جوامع تبدیل نشده اضافی منابع اجرای قانون در برابر آنها و بیشتر militarizing خیابان های ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>