DHS در معرض خطر اگر سرویس مخفی حرکت به خزانه داری: تجزیه و تحلیل

در اوایل این ماه سن. لیندزی گراهام و سناتور. دایان فاینستاین معرفی سنا لایحه 3636 که اگر قرار به اثر خواهد انتقال ایالات متحده Secret Service بازگشت به ایالات متحده آمریکا وزارت خزانه داری. این لایحه که در غیر این صورت شناخته شده به عنوان سرویس مخفی ایالات متحده ماموریت بهبود و تجدید عمل 2020. در صورت تصویب این قانون خواهد بود پیشگامانه و حرکت سرویس در کل از وزارت امنیت داخلی (DHS) و بازگشت به خزانه که در آن وجود داشت برای 140 سال است.

این قانون به ثمر رسید به درخواست خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که معتقدند حرکت سرویس مخفی به وزارت خزانه داری کمک خواهد کرد بهبود تحقیقات جرائم مالی و پشتیبانی بیشتر برای سرویس مخفی.

تقریبا بلافاصله برخی از سوال اگر این حرکت تاریخی صدمه خواهد DHS. نیویورک تایمز گزارش داد که یک گروه کاری از کارکنان از DHS, خزانه داری و کاخ سفید تشکیل شد در سال 2019 به بررسی این مسئله است. در این گزارش گفت که DHS مقامات و قانونگذاران می تواند “درک” “از دست دادن سرویس مخفی” به پشت سر گذاشتن یک “تضعیف DHS.” همچنین در ادامه می گویند که “از دست دادن چنین می تواند باز DHS تا اضافی اصلاحات و یا جهان و حتی شاید برخی مربوط به انتقال و یا از بین بردن عامل های دیگر اجزای تضعیف بیشتر این بخش در یک زمان بحرانی در توسعه آن است.” همان مقاله نوشته. برنی تامپسون صندلی از خانه در ایالات متحده در کمیته امنیت داخلی است که نظارت بیش از DHS و راز و سرویس رفت و رکورد مخالف حرکت می کند چرا که او احساس می کند می تواند آسیب به امنیت ملی است.

پس چگونه سرویس مخفی دریافت نقل مکان کرد و به DHS در وهله اول ؟ یازده روز پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات تروریستی جورج دبلیو بوش رئیس جمهور منصوب پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ریج به عنوان اولین مدیر امنیت داخلی در کاخ سفید است. این دفتر ایجاد شد به منظور نظارت و هماهنگی جامع استراتژی ملی برای حفاظت از کشور در برابر حملات تروریستی.

در اواسط سال 2002 و سپس سرویس مخفی مدیر برایان استافورد به من گفت: “اواخر یک شب پس از آن رئیس ستاد اندی کارت زد و گفت که پرزیدنت بوش در روند ایجاد یک جدید فدرال بخش با تمرکز بر امنیت و شما (USSS) در آن دست نخورده است.” وجود دارد بدون اخطار قبلی و یا اتاق برای مذاکرات طرح انجام شد و سازمان های درگیر انتخاب شده است.

پرزیدنت بوش پیشنهاد برای تقویت بیشتر سازمان ملل’ امنیت داخلی اشاره کرد که DHS جدید را سه ماموریت: جلوگیری از حملات تروریستی امریکا کاهش آسیب پذیری به تروریسم به حداقل رساندن آسیب ها و دوره نقاهت بعد از حملات. این پیشنهاد نیز تصریح چهار بخش است که سازمان تحت عمل: مرز و امنیت حمل و نقل آمادگی اضطراری و پاسخ تجزیه و تحلیل اطلاعات و زیرساخت های حفاظت و شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای و اقدامات متقابل.

سازمان های به نام در طرح طبقه بندی شدند به یکی از این چهار پیشنهاد بخش. برای سرویس مخفی در صفحه 16 آن گفت: “در حالی که این سرویس را دست نخورده باقی می ماند و نمی توان با هم ادغام شدند با هر گروه دیگر عملکرد این سرویس منحصر به فرد و بسیار تخصصی و تخصص را تکمیل ماموریت اصلی بخش های جدید.” این توضیحات مبهم تنها اشاره به ماموریت های خاص از سرویس مخفی اما نه آن متناسب در DHS بخش.

این طرح برای سرویس مخفی برای حرکت به DHS با تمام موجود در آن خزانه وظایف از جمله مبارزه با جرائم مالی حفاظت از رئیس جمهور و تامین امنیت برای چنین مشخصات بالا رویدادهای ملی به عنوان بازی های المپیک و سوپر باول. 22 سازمان های دیگر پیشنهاد همچنین شامل گارد جدید حمل و نقل اداره امنیت سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) دانشکده کشاورزی حیوان و گیاه درمانی خدمات بازرسی (جاليز) مهاجرت و تابعیت خدمات و ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی با ماموریت مجموعه که در DHS چارچوب است.

پیچیده DHS پیشنهاد چند تن از اعضای کنگره معرفی رقابت قانون. برخی از همسان پیشنهاد رئیس جمهور اما دیگران مانند H. R. 4660 معرفی شده توسط Rep. مک Thornberry یک جمهوری خواه از تگزاس نیست. که لایحه را شامل نمی شود راز خدمات در بخش های جدید.

پس از بحث های زیادی در نوامبر سال 2002, قانون امنیت میهن 2002 به تصویب رسید و به قانون ایجاد DHS جدید که هم کشیده 169 ٬ 000 دوبلکس فدرال کارکنان از سازمان های دیگر از جمله سرویس مخفی.

تقریبا بلافاصله سوال شروع به ظهور در مورد اثربخشی ایجاد DHS. کسانی که سوال در مورد DHS و سرویس مخفی به اوج خود رسید و در سال 2012 پس از کارتاهنا رسوایی منفجر شده در اخبار.

که رسوایی — یک سری از کاخ سفید حصار پریدن حوادث و سوال در مورد نیروی انسانی و بودجه — ارسال یک شوک از طریق این کشور است. به نظر می رسید ژرف است که کسانی واگذار شده برای محافظت از رئیس جمهور عمل می تواند خیلی بی پروا و جهان برتر سازمان حفاظت نمی تواند متوقف حصار جامپر بود رو ضبط ساییدگی نرخ و نمی تواند پیدا کردن مردم به اندازه کافی که می خواستم برای انجام این کار است.

در سال 2014 بررسی USSS محافظ ماموریت انجام شد و USSS ماموریت حفاظتی پنل گزارش صادر شد. در این گزارش برجسته شده یک لیست طولانی از توصیه به اصلاح سرویس مخفی و چگونه آنها انجام ماموریت حفاظتی. یکی از توصیه های کلیدی برای افزایش بودجه چیزی که سرویس مخفی به نظر می رسد برای مبارزه با تحت DHS.

سابق USSS مدیر Clancy شهادت در سال 2014 است که کاهش بودجه شد و تا حدودی مقصر مسائل the Secret Service مواجه شده بودم. به گزارش سرویس پژوهشی کنگره برگه در حالی که تحت DHS و با وجود رکورد افزایش در حفاظت the Secret Service بودجه از FY12 به FY14 رفته.

کنگره و رسانه ها انباشته شده یکی و شروع به درخشش نور در سرویس مخفی. در زمان مصاحبه با مجله پیشین نوشته. Jason Chaffetz که نشسته در خانه نظارت کمیته گفت: “در دراز مدت 60000 فوت نظر وجود دارد برخی که بسیار مهم از سوئیچ که سرویس مخفی از طریق رفت و پس از 9/11… که به نظر می رسد که تغییر پویا و ساخته شده آن بسیار بیشتر سیاسی به عنوان مخالف به امنیت محور است. و من فکر می کنم در دراز مدت این چیزی است که ما ممکن است کشف ساختار است که با داشتن آن در [وزارت] Homeland Security.”

در همان مقاله نوشته. جری کانلی گفت: “من فکر می کنم این جعل و تقلب نقش واقعا احتمالا متعلق در خزانه. حفاظت و بررسی نقش من فکر می کنم ممکن است حس را در DHS, اما من فکر می کنم ما باید یک بررسی کامل در مورد ماموریت و اینکه آیا آنها همچنان به حس. آیا آنها سازگار است ؟ آنها کم از یک دیگر؟” Mnuchin در زمان علاقه شخصی در پیشنهاد حرکت به عقب به خزانه داری شده است و کار بر روی آن. زمانی که کاخ سفید منتشر کرد 2021 بودجه در اوایل این سال آن شامل بودجه برای حرکت سرویس مخفی از DHS به خزانه است.

حتی DHS وزیر چاد گرگ رفت و در رکورد با کنگره گفت: “…U. s. Department of Homeland Security پشتیبانی از رئيس جمهور در سال مالی 2021 درخواست بودجه برای انتقال سرویس مخفی آمریکا به وزارت خزانه داری. به این ترتیب, بخش پشتیبانی از هر دو حزب گراهام-فاینستاین سرویس مخفی آمریکا ماموریت بهبود در واقعیت عمل از سال 2020 است.”

با وجود همه این حرکت وجود دارد هنوز هم مخالفان از جمله Rep. Bennie تامپسون. “به من گفته اند که تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اولین شناور ایده پاره سرویس مخفی از DHS آن است که یک ایده بد است که نمی خواهد ما را امن تر. بیشتر, آن می تواند صدمه دیده است DHS عملیات” تامپسون گفت. “با تمام احترامی که به من سنا همکاران من فقط نمی بینید نقطه پایین رفتن این جاده و معرفی تحول در زمانی که قوه مجریه است و در حال حاضر تلاش برای پاسخ به بی سابقه و مرگبار coronavirus بیماری همه گیر.”

برای این اتفاق می افتد این قانون را به تصویب هر دو مجلس کنگره و امضای رئیس جمهور به قانون است. در حالی که آینده این پیشنهاد در حرکت است هنوز نامشخص یک چیز روشن است: تاریخ به ما نشان داده است که راز خدمات و پرسنل آن انجام ارزشمند امنیت ملی ماموریت است که باید حمایت شود بدون توجه به آنچه که گروه آنها در هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>