بازداشت مهاجران تمنایی برای ماسک حفاظت از ویروس

هوستون — Elsy بر روی گوشی در یک مرکز بازداشت مهاجرت هنگامی که ماموران نشان داد تا با ماسک صورت و فرم را امضا کنید.

پناهندگی-سالک از ال سالوادور و دیگران تا به حال با توسل به پاره تی شرت خود را به صورت پوشش پس از یک زن در واحد آزمایش مثبت برای COVID-19. اما نگهبانان را نمی دهد از این ماسک تا زندانیان امضا فرم ها گفت که آنها نمی تواند نگه دارید خصوصی زندان شرکت در حال اجرا بازداشتگاه در سن دیگو مسئول اگر آنها coronavirus با توجه به Elsy و دو تن دیگر از بازداشت شدگان از جمله یکی که خواندن فرم به آسوشیتد پرس از طریق تلفن.

زمانی که آنها خودداری جمعه سپاه پاسداران در زمان دور, ماسک گفت: Elsy که صحبت می کرد به شرط این که نام خانوادگی او بود نکردن به خاطر ترس از عذاب.

در حالی که ایالات متحده مهاجرت و گمرک آغاز شده است به کاهش تعداد زندانیان به کاهش خطر ابتلا به افراد بیمار شدن آن برگزار شد در مهاجرت زندان و خود را از طرفداران می گویند به اندازه کافی وجود ندارد, دنده محافظ, تمیز کردن وسایل و یا فضا اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. آنها از ترس تعدادی از coronavirus موارد را به شدت افزایش در هفته های آینده به عنوان آن را در زندان ها و زندان ها در سراسر کشور.

این Otay مسا بازداشتگاه Elsy برگزار می شود, شروع به پریدن کرد از یک مورد تایید شده در هفته گذشته به 15 روز سه شنبه. یخ گزارش 77 بازداشت شدگان در 13 متحده باید آزمایش مثبت و صدها نفر دیگر قرنطینه می شوند.

بازداشت شدگان در حداقل چهار متحده می گویند که آنها رد شده است ماسک حتی به کاخ سفید خواسته است پوشش صورت در عمومی.

خصوصی, زندان, شرکت CoreCivic که در عمل Otay مسا رد ماسک بودند نکردن مگر اینکه زندانیان امضا چشم پوشی. سخنگوی آماندا Gilchrist گفت: آنها با توجه به “اذعان فرم” که یک ماسک به تنهایی نمی تواند آنها را از ویروس.

“آن بود و نه قصد قبلی صورت نیاز به زندانیان به واگذاری تمام حقوق مربوط به COVID-19,” Gilchrist گفت:, و اضافه کرد که این شرکت را متوقف کرده است و با استفاده از آن. “بازداشت شدگان هستند و تنها نیاز به اولیه اسناد و مدارک دال آنها صادر شده است.”

به عنوان زندان و زندان های رایگان و برخی غیر خشونت آمیز مجرم یخ منتشر کرده است 693 نفر در نظر گرفته شده پزشکی آسیب پذیر و نه امنیت یا خطر فرار کن Cuccinelli اقدام معاون وزیر وزارت امنیت داخلی گفت: روز شنبه.

تعداد زیادی از مردم در یخ بازداشت در حال حاضر بالغ بر 33,800 از حدود 37000 چند هفته پیش. هر چند تهمت و دولت به طور موثر تعطیل جدید پناهندگی ادعا می کند در طول همه گیر آن را هنوز هم نگه داشتن مردم بودند که دستگیر ماه و یا سال قبل از آن به صورت مدنی نقض, از جمله بیش از 5,800 افرادی که به تصویب دولت پناهندگی نمایش.

مخالفان استدلال می کنند که یخ می تواند آزادی هزاران نفر از مردم که متهم به جرم و جنایت را پاک پناهندگی نمایش و یا برنده خود را در موارد اما در حال بازداشت در حالی که دولت تجدید نظر.

“مهاجر بازداشت شدگان لازم نیست که در یک بازداشتگاه به منظور نظارت یخ گفت:” مارگارت Cargioli مدیریت وکیل در مهاجر مدافعان مرکز قانون. “این بیماری همه گیر تنها می تواند به اندازه کافی موفق اگر همه سالم و همه در یک محیط امن.”

اندرو آرتور از مرکز مطالعات مهاجرت که به نفع محدود کردن مهاجرت استدلال کرد که بازداشت شدگان را ثابت دسترسی به مراقبت های پزشکی و یخ و زندان شرکت ها علاقه ای به محدود کردن گسترش ویروس به دلیل “آنها می خواهند برای ادامه کسب و کار بازداشت.”

مرکزی مشکل دسترسی به تجهیزات حفاظتی که حتی پزشکی کارگران تلاش کرده اند برای به دست آوردن. یخ نمی, پاسخ به سوال در مورد ماسک.

“افسران باید ماسک و ما اصلا” زن بازداشت شده در مونتگمری مرکز پردازش شمال هوستون گفت: در یک ویدیو ارسال شده توسط انجمن حمایت از RAICES عمل است. زن دیگری در این ویدئو دارای یک نشانه در اسپانیایی گفت: او باردار است و ترس برای او زندگی کودک.

در لوئیزیانا که تبدیل به یک نقطه داغ برای موارد که در آن بیش از 6000 مهاجرت بازداشت شدگان برگزار می شود عمدتا در مناطق روستایی زندان های پناهندگی-سالک گفت که او و دیگران محدود به واحد خود در کاج دشت زندان التماس برای ماسک و تر تمیز کردن وسایل. بیش از 50 مردان در خواب تخت تختخواب سفری.

“ما نمی هر گونه فاصله اجتماعی در درون ما گفت:” بازداشت شدگان از کامرون صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از عذاب. “ما فقط زندگی به لطف خدا.”

چهار مهاجرت زندان در لوئیزیانا از جمله کاج دشت را تایید موارد COVID-19.

در فلوریدا برخی از بازداشت شدگان گفت: در شکایت مهاجر حقوق گروه هایی که به آنها داده شده بود را تکذیب کرد ماسک و دستکش و حتی زمانی که آنها در تلاش برای خرید آنها را در هنر.

“من خواب در تخت خواب تختخواب سفری هستم و احاطه شده توسط چند دیگر تخت تختخواب سفری, همه اشغال شده توسط زندانیان. آن را ممکن است برای اقامت شش فوت دور از hot” خوان کارلوس الفرو گارسیا, 39, گفت: در شکایت است.

در Otay مسا در سن دیگو یک زندانی از ال سالوادور که خواسته می شود که تنها با نام کوچک خود را به خوزه برای ترس از عذاب گفت: نگهبانان زندان بود و جستجو همراه خود را و لمس اموال خود را بدون پوشیدن ماسک و دستکش.

“آنها قرار داده است این ویروس در اینجا” خوزه گفت. “تنها راه ما می توانیم این ویروس است چرا که آنها به ارمغان آورده است. virus.”

Elsy که به دنبال پناهندگی چرا که او گفت که او مورد آزار و اذیت او گرایش جنسی در السالوادور هنوز هم ندارد یک زندان صادر شده است. در ضمن او می گوید: یک نگهبان را تهدید به نوشتن تا خود و دیگران به صورت پاره شدن T-پیراهن برای استفاده به عنوان پوشش صورت.

“ترس از همه این باعث می شود من فکر می کنم که ما نمی خواهد از اینجا زنده اما مرده” او گفت:.

آسوشیتد پرس خبرنگاران بن فاکس در واشنگتن و آدریانا گومز Licon در میامی کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>