جزئیات چین امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ رونمایی کرد

بحث امنیت ملی قانون اعمال شده توسط چین در هنگ کنگ به اجرا در آمده است مجازات جنایات تجزیه طلبی فتنه و تبانی با نیروهای خارجی با نظر کردن به زندگی در زندان است.

پکن می گوید این قانون لازم است برای مقابله با تجزیه طلبی و دخالت خارجی است اما منتقدان ترس این قانون که تصویب شد در زمان ثبت و ساخته شده تا پس از آن تصویب شد که در روز سه شنبه خواهد یاغی مخالفت و از بین بردن استقلال وعده داده که دلار هنگ کنگ شد و در بازگشت از بریتانیا به چین در سال 1997.

رئیس جمهور چین امضا ستیز قانون برخی از 40 روز پس از معرفی این لایحه توسط دولت مرکزی در پکن.

آن زمان در اثر از 15:00 GMT یک ساعت قبل از 23rd سالگرد تحویل سابق قلمرو بریتانیا به حکومت.

از مجموعه جدیدی از قدرت اساسا بازسازى روابط بین پکن و هنگ کنگ سرنگونی حقوقی فایروال است که وجود داشته است بین شهر قوه قضائیه مستقل و سرزمین اصلی را کنترل دادگاه.

  • جنایات تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی مجازات به زندگی در زندان
  • شرکت ها یا گروه هایی که نقض امنیت ملی قانون جریمه خواهد شد و می تواند عملیات به حالت تعلیق درآمد.
  • آسیب های خاص, حمل و نقل, وسایل نقلیه و تجهیزات در نظر گرفته خواهد شد یک عمل ‘تروریسم’
  • هر کسی به جرم نقض قانون امنیت اجازه داده نخواهد شد برای ایستادن در هر هنگ کنگ انتخابات است.
  • فعالیت های جدید آژانس امنیت ملی و پرسنل خود را در هنگ کنگ را نمی خواهد تحت صلاحیت این دادگاه ها از دولت های محلی.
  • مقامات می تواند نظارت و استراق سمع افراد مظنون به خطر انداختن امنیت ملی است.
  • قانون اعمال خواهد شد به دائم و غیر دائم ساکنان هنگ کنگ.
  • این قانون می گوید: مدیریت سازمان های غیردولتی و سازمان های خبری در هنگ کنگ تقویت خواهد

این سبب چین برای راه اندازی یک آژانس امنیت ملی در شهر کارکنان توسط مقامات که موظف هستند با قوانین محلی هنگام انجام وظایف.

این قانون شکنان چهار نوع از امنیت ملی جرایم: براندازی, تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به خطر انداختن امنیت ملی است.

متن کامل قانون به سه سناریو زمانی که چین ممکن است بیش از یک دادستان: پیچیده دخالت خارجی موارد “بسیار جدی” موارد و زمانی که امنیت ملی چهره “جدی و واقع بینانه تهدید”.

“هر دو آژانس امنیت ملی و هنگ کنگ می توانند درخواست خود را با تصویب این مورد به سرزمین اصلی چین و دادستان انجام خواهد شد عالی مردم Procuratorate و آزمایشی خواهد بود در دیوان عالی کشور” قانون اعلام کرد.

“مهم نیست که آیا خشونت استفاده شده است یا تهدید به خشونت استفاده می شود رهبران یا جدی مجرم محکوم به حبس ابد و یا حداقل از 10 سال در زندان است ،

“هنگ کنگ دولت هیچ صلاحیت بیش آژانس امنیت ملی در هنگ کنگ و کارکنان خود را هنگامی که آنها در حال تخلیه وظایفی که در این قانون” به آن اضافه شده است.

متن همچنین مشخص شده است که کسانی که از بین بردن دولت امکانات و آب و برق در نظر گرفته خواهد شد خرابکارانه. آسیب رساندن به حمل و نقل عمومی و امکانات و آتش سوزی را تشکیل می دهند در عمل از “تروریسم”. هر فرد با در نظر گرفتن بخشی در secessionist فعالیت های, آیا سازماندهی یا شرکت را به نقض قانون صرف نظر از اینکه خشونت استفاده می شود.

این قانون همچنین امنیت ملی گفت: برخی موارد می تواند پشت درهای بسته برگزار شد و بدون هیئت منصفه در هنگ کنگ اگر آنها موجود اسرار دولتی اگر چه حکم و قضاوت نهایی خواهد بود ساخته شده است.

پس از عبور از قانون برجسته هنگ کنگ معترضان جاشوا وانگ اگنس چو و ناتان قانون صادر اظهارات در Facebook گفت: آنها را از برداشت طرفدار دموکراسی سازمان Demosisto.

وانگ گفت: “هیچ گونه نگرانی در مورد زندگی و ایمنی” تبدیل به یک مسئله واقعی است و هیچ کس قادر خواهد بود برای پیش بینی پیامدهای این قانون آن است که آیا در حال تحویل به چین و یا رو به مدت حبس.

این قانون مشخص شده “پایان هنگ کنگ که جهان می دانستند قبل از” او گفت:, و اضافه کرد: “از هم اکنون در هنگ کنگ وارد یک دوره جدید از ترور. با جارو قدرت و بد تعریف شده قانون شهر را تبدیل به یک پلیس مخفی دولت است.”

Demosisto پس از آن اعلام کرد در Facebook آن انحلال کرد و گفت: این ریزش از بالا اعضای آن را به ادامه.

Pro-democracy protesters observe a minute of silence during a protest after China's parliament passes a national security law for Hong Kong

معترضان طرفدار دموکراسی رعایت یک دقیقه سکوت در جریان اعتراض های پس از چین پارلمان عبور امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ, هنگ کنگ, چین در 30 ژوئن 2020 [تایرون سیو/رویترز]

الجزیره کاترینا یو, گزارش, از, پکن با اشاره به تصویب این قانون شده بود سریع ردیابی.

“این بسیار نمادین است که این قانون تصویب شده است و فقط یک روز قبل از سالگرد هنگ کنگ تحویل از انگلیس بازگشت به سرزمین اصلی چین,” او گفت:. “به نظر می رسد پکن گفتن مردم که در پایان روز از آن چین است که مسئول در هنگ کنگ و رهبران چین را انجام خواهد داد هر آنچه که لازم برای محافظت از هنگ کنگ است.”

چین برای اولین بار اعلام کرد طرح خود را برای اعمال قانون در آستانه کنگره خلق ملی در ماه گذشته پس از نزدیک به یک سال از اعتراضات در این سرزمین آغاز شد که بیش از یک در حال حاضر خارج استرداد لایحه با سرزمین اصلی است.

امنیت لایحه به تمدید شتاب تظاهرات که آرام بود به عنوان coronavirus همه گیر ساخته شده آن را مشکل تر برای برگزاری تجمع جرم و باعث محکومیت از کشورها از جمله بریتانیا و ایالات متحده است.

روز سه شنبه بیش از 100 معترض با حضور در یک مرکز خرید در هنگ کنگ منطقه مرکزی کسب و کار شعار از جمله “رایگان, هنگ کنگ, انقلاب در حال حاضر” با چندین برگزاری یک پرچم به نمایندگی مستقل هنگ کنگ به عنوان به خوبی به عنوان پوستر محکوم کردن این قانون است.

فعالان خواستار اعتراض در جولای 1, حتی اگر پلیس گفت: تظاهرات نمی تواند اتفاق می افتد به دلیل coronavirus. برخی از 4000 پلیس انتظار می رود که در حالت آماده به کار در روز چهارشنبه زمانی که یک مراسم رسمی نیز می گیرد.

الجزیره Adrian قهوه ای, گزارش از هنگ کنگ گفت: خلق و خوی در شهرستان بود و حزن انگیز.

عبور از قانون “فوری یک و سرد تاثیر است. رفتیم در خیابان در موقع ناهار به صحبت می کنند به مردم عادی در موقع ناهار را امتحان کنید و سنجش نظرات خود را و هیچ یک از آنها می خواستم به نظر – که بسیار غیر معمول در اینجا در هنگ کنگ,” او گفت:.

“مردم در حال حاضر به با پاهای خود رای و نظری در droves.”

مقامات در پکن و هنگ کنگ بارها و بارها گفت: این قانون با هدف در چند “مشکل” خواهد شد و نه بر حقوق و آزادی و نه سرمایه گذار ،

هنگ کنگ رهبر کری لام زبان از طریق لینک ویدئو به سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر در ژنو گفت: این قانون را یک “سوراخ خمیازه” و نه تضعیف این سرزمین خودمختاری و یا خود قوه قضائیه مستقل.

لام گفت: هنگ کنگ شده بود “دچار آسیب های روانی با افزایش خشونت دامن زده شده توسط نیروهای خارجی” و افزود: “هیچ دولت مرکزی می تواند به نوبه خود چشم خود را به چنین تهدید به حاکمیت و امنیت ملی است.”

“ما امیدواریم که این قانون را در خدمت به عنوان یک عامل بازدارنده برای جلوگیری مردم از تکان دهنده مشکل گفت:” تام یی چانگ هنگ کنگ تنها نماینده در کمیته های ملی که به تصویب این قانون در روز سه شنبه.

“اجازه ندهید هنگ کنگ تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار برای تقسیم کشور,” او گفت:.

بین المللی واکنش

قانون هل پکن بیشتر طول یک دوره برخورد با آمریکا و انگلیس و دیگر دولت های غربی که گفته اند آن را نابود درجه بالایی از خودمختاری این شهرستان اعطا شد در آن تحویل.

ما در حال حاضر در مناقشه با چین بیش از تجارت جنوب دریای چین و رمان coronavirus شروع به از بین بردن هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده در روز دوشنبه متوقف دفاع صادرات و محدود کردن تکنولوژی دسترسی داشته باشید.

در ضمن Dominic Raab های انگلیسی, وزیر امور خارجه, به نام عبور از قانون در روز سه شنبه یک “قبر گام” در حالی که چارلز میشل رئیس شورای اتحادیه اروپا گفت: بلوک “قلب” این تصمیم است.

ژاپن در توصیف این حرکت به عنوان “تاسف” در حالی که تایوان جمهور Tsai و نشستند ون گفت که او “بسیار نا امید” در نتیجه.

و جاشوا Rosenzweig رئیس سازمان عفو بین المللی چین گفت: پکن “هدف این است که به حکومت هنگ کنگ از طریق ترس از این نقطه به جلو”.

چین با آمریکا در اعتراض محکوم “دخالت” در امور داخلی خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>