با وجود بیوه گریان درخواست قاضی کمک های مالی اوراق قرضه به سابق پلیس که به کشته شدن شوهرش

سفید سابق آتلانتا افسر پلیس متهم به جرم قتل به مرگ Rayshard بروکس, یک مرد سیاه و سفید که به ضرب گلوله کشته شد دو بار در پشت اعطا شد یک باند از 500 ، 000 دلار در روز سه شنبه با وجود بروکس’ بیوه ساخت گریان درخواست برای نگه داشتن او قفل شده است.

پس از نزدیک به دو ساعت جلسه قاضی Jane C. Barwick برتر دادگاه Fulton County قید وثیقه به گرت Rolfe, که به ضرب گلوله ی 27 ساله بروکس در حالی که در وظیفه 12 ژوئن در پارکینگ یک وندی رستوران.

Rolfe شده است که در Gwinnett County Jail پس او تسلیم در ژوئن 18, خواهد شد منتشر شده در روز سه شنبه بعد از ظهر پس از ارسال از وثیقه با توجه به وکلای مدافع. او تنها به قرار داده تا 10 ٪ یا $50,000, برای حفظ پیوند.

در ساخت او تصمیم Barwick رد استدلال از دادستان که Rolfe است یک خطر برای جامعه و یک پرواز خطر است.

“من باور نمی کنم او یک خطر برای جامعه” Barwick گفت.

قاضی تحمیل یک سری از شرایط سخت برای Rolfe انتشار نیاز به او را به توان با نصب یک نظارت الکترونیکی مچ پا دستبند و پایبند به 6 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد تسلیم گذرنامه خود را دارای هیچ سلاح گرم و اجتناب از تماس با بروکس’ خانواده شاهد در اين مورد و هر آتلانتا افسر پلیس است.

در حالی که این جلسه برگزار شد و در Barwick را دادگاه Rolfe وکلای دادستان و دیگر شرکت کنندگان با حضور طریق زوم ویدئو کنفرانس.

قبل از اعلام او تصمیم Barwick مجاز بروکس’ بیوه Tomika میلر برای رسیدگی به دادگاه.

میلر خواسته Barwick به انکار Rolfe اوراق قرضه.

“شوهر من سزاوار نیست برای مرد و من باید در به در ترس زندگی می کنند در حالی که انتظار برای مردی که کشته شوهر من بود در دادگاه” میلر گفت: شکستن را به اشک. “این متهم باید درمان نمی شود و مانند هر کس دیگری است که متهم از کسی که زندگی بدون ندامت.”

میلر همچنین گفت: قاضی که بروکس بود “محبت احساس فوق العاده پدر و شوهر من می تواند برای بپرسید.”

“او درخشان ترین لبخند و بزرگترین قلب” او گفت:.

در حالی که Barwick تشکر میلر برای صحبت به او گفت: مثل همه متهمان Rolfe در نظر گرفته شود تا گناه و اثبات جرم. او گفت: اختیار در تعیین وثیقه بود “محدود” به اساسنامه دولت قانون است.

Rolfe بود که اخراج از اداره پلیس صحبت نمی کنم در طول جلسه.

او متهم است با 11 فقره از جمله قتل جنایت, چند فقره از تشدید حمله با سلاح مرگبار و هفت نقض ، سه نفر از تشدید حمله به اتهامات بنیادی از یک گلوله ولگرد Rolfe اخراج که به یک وسیله نقلیه اشغال توسط سه نفر.

کلینتون Rucker اجرایی دستیار دادستان منطقه برای Fulton County, تا به حال در ابتدا درخواست شده است که هیچ قید وثیقه توان برای Rolfe اما بعد درخواست 1 میلیون دلار وثیقه تنظیم شود اگر قید وثیقه آزاد شد و به اعطا می شود. Rolfe وکیل بیل توماس درخواست قاضی تعیین وثیقه در محدوده از $50,000 تا 100,000 دلار.

“در حالی که خانواده Rayshard بروکس نا امید است که قاتل او اعطا شد پیوند آنها درک کنند که این فقط یک گام در تلاش برای عدالت برای Rayshard,” خانواده وکلای L. کریس استوارت و جاستین میلر گفت: در یک بیانیه مشترک.

بروکس’ مرگ آمد در میان خروشد تنش به عنوان اعتراض به کشتار جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در آتلانتا و در شهرستانها در سراسر کشور.

بروکس تیراندازی آمد و تنها چند روز بعد از شش آتلانتا افسران پلیس بودند با عنوان جرم جنایی متهم پس از ویروسی تصویری آنها را استقرار بی حس کردن اسلحه در دو سیاه دانشجویان و کشیدن آنها را از ماشین خود را به عنوان یک اعتراض بود اتفاق می افتد در این نزدیکی هست.

بروکس کشته شد پس از وندی کارمند به نام پلیس به شکایت دارند که بروکس تصویب شد را در پشت چرخ از یک ماشین در درایو از طریق خط, به گفته پلیس.

افسر Devin برازنان برای اولین بار به روی صحنه می رسند و زدم در بروکس’ پنجره اما نمی تواند او را از خواب بیدار. بدن دوربین نشان داد برازنان باز کردن درب و تکان دادن بروکس بیدار.

Rolfe در پاسخ به این صحنه که برازنان radioed یک توزیع کننده گفت: او نیاز به یک DUI-گواهی افسر.

وقتی ماموران تلاش برای قرار دادن بروکس در دستبند, Brooks, تلاش, کشتی با هر دو افسران بر روی زمین و پس از آن برداشت برازنان را بی حس کردن تفنگ.

نظارت تصویری نشان داد بروکس در حال اجرا را از طریق پارکینگ به ماموران پس از تعقیب او. در حالی که در حال فرار بروکس گفته شات تفنگ بی حس کردن در Rolfe که خود را کشید سلاح و آتش گشودند. بروکس از درگذشت دو اثر شلیک گلوله به پشت او به پزشکی قانونی تعیین می شود.

در یک کنفرانس خبری هفته گذشته Fulton County, دادستان منطقه پل Howard ادعا شده که تصویری از این حادثه ثبت شده Rolfe لگد زدن بروکس به عنوان بروکس lay dying بر روی زمین و برازنان ایستاده در بروکس’ شانه. اما در روز سه شنبه جلسه یکی دیگر از Rolfe وکیل نوح سنبه انکار کرد که Rolfe لگد بروکس پس از تیراندازی او را.

برازنان که قرار داده شده است در مرخصی اداری از اداره پلیس شد و به اتهام دو فقره نقض سوگند و یک تعداد از تشدید حمله به اتهام ایستاده در بروکس’ شانه که توسط Rolfe. برازنان نیز تسلیم مقامات در ژوئن 18 و منتشر شد در $50,000 وثیقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>