با وجود افزایش تهمت تکرار coronavirus ‘رفتن به دور” استفاده می کند نژادپرستانه توضیحات

Dr. Anthony Fauci گفت: دو هفته آینده بسیار مهم هستند و به آن افزایش.

با وجود این ملت مقامات بهداشت عمومی در تناقض او رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اصرار رمان کروناویروس “است که راه” — به عنوان او همچنان به فشار متحده به بازگشایی اقتصاد و رمپ تا خود را به مناسبت انتخاب مجدد مبارزه است.

حتی به عنوان دولت بالا متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci هشدار قانونگذاران سهشنبه نیاز به ادامه و یا افزایش قوی اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آنچه او به نام “نگران کننده افزایش و” مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در یک مگا کلیسا در نقطه داغ ایالت آریزونا بسته بندی شده با حامیان نیست با پوشیدن ماسک را رد کرد و COVID-19 نگرانی.

“آن است که رفتن به دور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کروناویروس “طاعون” و تکرار است که افزایش در ایالات متحده موارد می تواند chalked به افزایش در تست.

صحبت کردن به صدها نفر از دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” فعالان رئیس جمهور نیز تکرار نژادپرستانه اصطلاح “کونگ آنفولانزا” او اخیرا در تعطیلات آخر هفته خود تجمع در Tulsa, اوکلاهما و علامت بیشتر لقب از جمله “ووهان” و “چینی” ویروس به کف زدن.

“من می تواند به شما بدهد نوزده یا بیست نام برای آن مناسب است ؟ ووهان شد در ابتلا به. Coronavirus درست است ؟ کونگ آنفولانزا. COVID-19. COVID. من گفت: “آنچه نوزده?’ برخی از مردم نمی تواند توضیح دهد که چه چیزی نوزده است در COVID-19. که یک نام عجیب و غریب. من می تواند به شما بسیاری از نام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد خواهد شد در صورت سوالات بیشتر در مورد نظرات خود را زمانی که او دارای یک کاخ سفید در کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

تنها چند ساعت قبل از تهمت صحبت در سه شنبه Fauci هشدار نمایندگان مجلس در مورد “افزایش نگران کننده” از موارد در نقاط داغ متحده نامگذاری یک تهمت بود بازدید کرد و گفت: “دو هفته حیاتی خواهد بود” در دیدن اینکه آیا این افزایش می تواند موجود باشد.

“در حال حاضر بعد از چند هفته در حال رفتن به بحرانی در توانایی ما به آدرس کسانی که surgings که ما شاهد در فلوریدا در تگزاس در آریزونا و کشورهای دیگر” Fauci گفت.

Fauci و سه نفر دیگر از این کشور مقامات بالا میرود برای پایان دادن به این بیماری همه گیر, هنوز, هشدار تهدید این ویروس نشان داد آنها دیگر به نظر می رسید که رئیس جمهور گوش.

همه آنها گفته شده بود بیش از دو هفته از آنها صحبت به رئیس جمهور تهمت — اگر آنها گفت: آنها هنوز در تماس با معاون رئیس جمهور مایک پنس.

Adm. برت Giroir ارشد بهداشت و خدمات انسانی مسئول تست و گفت: این کمیته در پایان این جلسه “من بسیار محتاط و من هنوز نمی خواب خوب در شب چون ما یک راه طولانی برای رفتن.”

به عنوان ایالات متحده coronavirus مورد تعداد مرگ و میر موج در مناطق در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به نشانی قطع ارتباط بین مشاوره خود را بالا مقامات بهداشت و مبارزات انتخاباتی خود perrogatives در یک بعد از ظهر چهارشنبه در اخبار کنفرانس با رئیس جمهور لهستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تجمع نیز برافراشته در برابر معترضان سرنگونی آثار و همچنان به فشار تئوری های توطئه در اطراف متحده ترویج پست الکترونیکی-در رای گیری به دلیل همه گیر و گفت: “این خواهد بود که در نظر من فاسد ترین انتخابات در تاریخ کشور ما است.”

“کشور ما رشد نمی کند با آنها. آن را با شما و روند تفکر و ایدئولوژی خود را. جناح چپ و اوباش در تلاش است به تخریب میراث ما, به طوری که آنها می توانید آن را با جدید جایگزین سرکوبگر رژیم که آنها به تنهایی کنترل کند.”

در یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که حامیان او خواست کارکنان خود را به کم کردن سرعت تست. دستیاران خود را پیشنهاد او فقط شوخی اما تهمت بعدا گفت “من نمی بچه.”

ABC News’ خواهد Steakin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>