با وجود coronavirus هشدارهای اداره زندانها هنوز هم حمل و نقل زندانیان: منابع

با وجود این دولت فدرال ارشاد به ماندن در داخل و بسیاری از ایالت’ اقامت-در-محل سفارشات اداره زندانها است که هنوز هم در حال حرکت زندانیان از مرکز به مرکز اسناد داخلی به دست آمده توسط شبکه خبری ABC نشان می دهد.

یک سند نوشته شده به کارکنان در مرکز تادیبی متروپولیتن در شهر نیویورک می گوید که زندانی جنبش معلق است برای 30 روز اما در پایان می افزاید: “دیگر مورد استثنا قضایی برای رسیدگی [به] آورده شود به توجه مناسب منطقه ای, مشاوره برای در نظر گرفتن.”

بیش از آخر هفته سه زندانی در اداره زندانها آزمایش مثبت برای coronavirus. دو آزمایش مثبت در FCC اوکدیل لوئیزیانا و یکی در MDC, New York.

با توجه به BOP اهل بیت وارد شهری بازداشتگاه بروکلین در مه 16. در مارس 19, او گله و شکایت از درد قفسه سینه گرفته شده بود به خارج از بیمارستان که در آن پرسنل انجام یک آزمون برای COVID-19. در 20 مارس او مرخص شد و برگشت به MDC بروکلین و بلافاصله در انزوا قرار داده شده. در روز دوشنبه BOP مطلع شد که نتایج تست برای COVID-19 مثبت بودند.

BOP می گوید: اهل بیت “همچنان در انزوا.” زندانیان دیگر او قرار بود با حال قرنطینه به عنوان هر یک از کارکنان است که باید به عنوان یک نتیجه از تماس بررسی است.

دو نفر دیگر از اعضای هیات – یکی در کانزاس و یکی در تگزاس آزمایش مثبت برای COVID-19.

دو منبع در امکانات مختلف گفته اند ABC اخبار که زندانیان به امکانات خود را بدون توضیح داده شده است.

در FCI تالاهاسی در تالاهاسی فلوریدا به تازگی 12 زندانیان منتقل شده به مرکز – با وجود 30 روز توقف در زندانی جنبش.

زندانیان از زندان در نیویورک منتقل شدند به سه امکانات در پنسیلوانیا یک منبع توضیح داد.

یک سناتور نگرانی

در نامه ای به اداره زندانها مدیر سناتور باب کیسی (D-PA) گفت که او نگران است در مورد اهل بیت حرکات.

“این نگرانی ها همزمان با گزارش هایی که من دریافت کرده است که نشان می دهد BOP و خدمات مارشال ایالات متحده قصد حمل و نقل زندانی افراد از خارج از امکانات دولتی به چندین امکانات در پنسیلوانیا از جمله USP Lewisburg, USP کنعان و FCC Allenwood,” کیسی می نویسد.

کیسی همچنین می گوید که هدایت تغییر “به اجازه حرکت و انتقال زندانی افراد بین امکانات برای ‘مدیریت بهتر فضای تخت.'”

زندانها مقامات همچنین گفت: ABC اخبار که فقدان آنها مناسب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای محافظت از خود از این اهل بیت نقل و انتقالات.

روز دوشنبه یک قاضی سابق را تکذیب کرد تهمت وکیل مایکل کوهن درخواست می شود منتشر شده در اوایل با استناد به COVID-19 به عنوان یک دلیل که چرا او باید منتشر شود.

در پاسخ آن به منطقه جنوب نیویورک در آن دادگاه تشکیل پرونده citied اداره زندانها coronavirus سیاست که شامل عملیات انتقال هدایت.

“کوهن ارائه کرده است هیچ شواهد یا استدلال که چرا این اقدامات کافی نیست, دیگر از او موجب بود ادعا به خلاف” تشکیل پرونده می گوید.

BOP در حال اجرا بر روی خالی با ضد عفونی کننده دست و صابون و ماسک منابع میگویند که BOP ندارد توانایی به منظور بیشتر با توجه به backorder.

وعده های غذایی برای زندانیان نیز تغییر اسناد و مدارک اضافی نشان می دهد.

تغییرات در وعده های غذایی

“صبحانه یک وعده غذایی انعطاف پذیر را می توان فرستاده شده به واحد. یک واحد در یک زمان برای ناهار و شام و یا گرفتن و رفتن به گزینه های. جدا شده و یا قرنطینه زندانیان باید ماهواره تغذیه” با ذکر سند از جنوب دفتر منطقه ای به دست آمده توسط ABC News.

در این سند همچنین بر نیاز به زندان رهبری برای پیدا کردن “منطقه ای در موسسه خود را برای منزوی کردن و یا قرنطینه زندانیان. ترجیحا نه ویژه واحد مسکن.”

با توجه به آسوشیتد پرس یکی از زندانیان که آزمایش مثبت در FCC اوکدیل است در ویژه واحد مسکن. آن دسته از واحدهای نگهداری زندانیان در نظر گرفته شده در معرض خطر یا برای خود ایمنی یا ایمنی از دیگران است.

منطقه ای مشاوره باید در اختیار اهل بیت حرکات اداره زندانها گفت: در آن یادداشت به کارکنان; هفته گذشته منابع تایید کرد که سیاست به ABC News.

در واشنگتن دی سی, ایالات متحده مارشال آزمایش مثبت برای COVID-19 و دو زندانی قرار داده شد و در قرنطینه به صورت مشکوک به تماس با که ایالات متحده مارشال.

زندانیان با یخ

BOP زندانیان هستند که نه تنها در دولت فدرال بازداشت ایالات متحده مهاجرت و گمرک جمعیت است که زندانی است.

وقتی پرسیده شد که توسط شبکه خبری ABC اگر آنها هنوز هم حمل و نقل زندانیان یخ مراجعه کننده ABC News به وب سایت خود را که می گوید که این نهاد بازداشت شدگان با علائم در یک واحد پزشکی مسکن اتاق – اما وب سایت نشانی جنبش نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>