با وجود coronavirus خارجی پزشکان در تلاش برای دریافت درجه به رسمیت شناخته شده در آلمان

برخی از مقامات آلمانی خواسته اند تا پزشکان خارجی در کشور برای کمک به مبارزه با کروناویروس و حتی بدون مجوز. اما بوروکراسی تصویب خود را پزشکی خارجی درجه نمی تواند فقط سریع ردیابی.

در وسط یک بیماری همه گیر است که تهدید به پایمال آلمان سیستم مراقبت های بهداشتی بن برلین-بر اساس جراح از لهستان صرف شب خود را دوخت تا گاو روده است که او اقدام به خرید از سوپرمارکت های محلی خود را.

“متخصص جراحی مانند رانندگی یک ماشین ،” 34 ساله که دارای, پزشکی, مدارک تحصیلی از دانشگاه ها در لیبی و مصر توضیح داد: به DW. “هنگامی که شما رانندگی اتومبیل خود را در حالی که شما را فراموش کرده ام چگونه به درایو. بنابراین من خریداری برخی از روده از سوپر مارکت و من دوخت آن را در خانه.”

بن که نمی خواهید به من بدهید نام و نام خانوادگی خود را برای ترس از prejudicing مقامات ارزیابی درخواست خود را صرف 10 سال به عنوان یک جراح عمومی قبل از حرکت به برلین سال گذشته است. با اتحادیه اروپا گذرنامه او تا به حال هیچ مشکل در حال حرکت به آلمان اما بی پایان استرس پیدا کردن یک شغل.

“من یک دستیار مربی,” او اضافه شده است. “من استفاده می شود برای آموزش دانشجویان پزشکی در لیبی. من یک مقدار زیادی از تجربه در این زمینه من و من از دست دادن تجربه من است.”

بیشتر بخوانید: آلمان شناخت بیشتر مدارک تحصیلی خارجی

Spahn at a press conference (Reuters/F. Bensch)

Spahn به نام سه نفر از دولت برای تجدید نظر در تصمیم گیری به رسمیت شناختن لهستانی پزشکی درجه

Coronavirus شیوع تزریق کرده یک فوریت جدید به این موضوع به عنوان آلمان سیستم مراقبت های بهداشتی چهره یک افزایش شدید در موارد. هفته گذشته وزیر بهداشت ینس Spahn نوشت: به سه دولت اصرار آنها را به تجدید نظر در تصمیم گیری آنها در سال گذشته به طور خودکار قبول لهستانی پزشکی درجه زیر یک رهنمود اتحادیه اروپا که برجسته اختلاف بین دو سیستم.

“مستقل از نهایی اروپا ارزیابی حقوقی از این راه حل من در نظر یک رویکرد عملگرایانه از مقامات مناسب” Spahn نوشت: در این نامه به نقل از رسانه های آلمان.

سختی امتحانات

اما نیست که مقدار استفاده از به بن است که کار به طور منظم پزشکی در یک بیمارستان به عنوان او پرش در بین مقامات دو: برلین در بخش بهداشت و درمان و برلین Ärztekammer, یا شورای پزشکی. در این لحظه او شده است انتظار برای چهار ماه برای یک مقاله از سابق به دومی که او را به یک آلمانی زبان یکی از سه او به تصویب قبل از او می توانید مجوز خود را. “این بسیار وقت گیر و مصرف پول” را به عنوان او آن را قرار می دهد.

این فرآیند می تواند تا 18 ماه با توجه به Sameer به سوریه دکتر که آمد و به عنوان یک پناهنده با موفقیت گذرانده و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک کاربر ، این تاخیر طولانی اضافی باعث نگرانی در مورد اقامت و اجازه کار و برنامه های کاربردی می تواند هزینه چند هزار یورو در هزینه های اداری, هزینه دوره های زبان و آزمون های بسته بوروکراسی در دولت.

“بوروکراسی تر و پیچیده تر” گفت: Sameer. “در آلمان برای هر آزمون شما نیاز به یک قرار ملاقات, اما می توان آن را یک سال به دلیل وجود تعداد زیادی از متقاضیان و تعداد محدودی از پزشکان که می توانید آن را انجام دهد.”

اما سمیر و بن می دانم که چند بالقوه پزشکان است که داد و چپ کشور است.

“یکی از دوستانم از لیبی رفت و برگشت از یک ماه پیش — او یک متخصص در مراقبت های ویژه گفت:” بن. “این نوع از پزشکان در حال حاضر مورد نیاز در آلمان, اما او گفت:” من از دست رفته پول بیش از حد انتظار است.'”

“چرا من آمدن به آلمان؟” بن ادامه داد. “من آن را شنیده بود و بهترین جایی است که شما می توانید دستیابی به رویاهای خود را به عنوان یک جراح. من می خواهم برای بهبود مهارت های من و من چیزی را به آلمان: من به خودم به درمان مردم آلمان.”

ادامه مطلب: نظر: چگونه بسیاری از مرگ و میر ما می تواند استطاعت?

پر پیچ و خم بوروکراسی

وجود دارد یک دلیل ساده چرا بوروکراسی طول می کشد تا زمانی گفت: Stephan Schiele, از Tür zu Tür (“درب به درب”), باواریا پروژه ادغام: “مقامات مربوطه در حال ناامیدانه understaffed.”

اما نیز وجود دارد که به دلایل اداری: هر متقاضی مدارک ارزیابی به صورت جداگانه: این سازمان منصوب یک ارزیاب که سه ماه برای تصمیم گیری چه خارجی صلاحیت مستلزم و آنچه در آن ممکن است مربوط به در سیستم آلمانی.

بیشتر بخوانید: آلمان به تمرکز زنجیره تامین, مجموعه, قیمت های روز, ماسک, محافظ دنده

شده است وجود دارد برخی از تلاش های اخیر برای تسریع این روند حداقل با پرستاری: پروژه های آزمایشی را شروع کرده اند بررسی کل خارجی پرستاري به جای فردی مدارک.

“ما در حال حرکت در این جهت با پزشکان بیش از حد, اما البته در آن طول می کشد در حالی که به دلیل شما باید به دقت بیشتر در دوره” گفت: Schiele.

در همان زمان به او ایمان آوردند “آموزش پزشکی است که یک نقطه حساس: تصور کنید اگر ما اجازه پزشکان به درمانگاه بدون به رسمیت شناختن. به عنوان به زودی به عنوان نوعی مشکل مردم خواهد جیغ آبی قتل است.”

Doctors in protective gear taking blood samples from patients with COVID-19 symptoms (Getty Images/S. Gallup)

یک دولت به نام خارجی دکتر متقاضیان برای کمک به — اما تنها با کروناویروس آزمون

سیاسی ضرورت

با وجود قریب الوقوع کمبود پزشکان بوروکراسی می توانید به سادگی نمی تواند در تسریع بیماری همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر. در اواسط ماه مارس زاکسن نظام پزشکی ارسال شده و درخواست تجدید نظر در Facebook خارجی برای پزشکان بدون اجازه کار و زندگی در دولت است.

در بیانیه ای به DW این شورا گفت که حدود 200 خارجه پزشکان تا به حال به تماس پاسخ داد اما روشن است که آنها نمی تواند مستقر به کار به عنوان پزشک. به جای آن آنها خواهد بود خواست به مرد coronavirus خطوط تماس ویژه انجام آزمایشات و کار به عنوان پرستار. “این است که در ارتباط با (شتاب) شناخت (مدارک تحصیلی) و این نیست که برنامه ریزی شده” در بیانیه ای گفت:.

ادامه مطلب: عجله برای توسعه coronavirus سریع تست

یک سخنگوی برلین نظام پزشکی گفت: در یک ایمیل که ظرفیت این شورا خود را محدود می شد به دلیل وضعیت کنونی و به همین دلیل آن را “واقع بینانه نیست” که پزشکان خارجی می تواند به طور ناگهانی سریع ردیابی به بیمارستان. برلین در بخش بهداشت و درمان این LaGeSo زده لحن مشابه گفته است که دولت نمی تواند به طور یک جانبه تغییر دستورالعمل بدون مشورت با کشورهای دیگر. اما بیانیه خود افزود: “ما همچنان به تلاش برای پیدا کردن همه کمک دست به صورت بعد از هفته ها و ماه از جمله نه هنوز مورد تایید پزشکان است.”

Sameer برای درک بی میلی به پرتاب اجسام در خط مقدم در بحران کنونی اما هنوز هم فکر می کند بوروکراسی است آهسته.

“من یک مقدار زیادی از دوستان در برلین به پایان رسید و در حال مرگ هستند به انجام امتحانات و ملاقات بعدی است که در یک سال یا حتی 18 ماه,” او گفت:.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>