از جان گذشته, هندی, دختر دوچرخه 745 کیلومتر با معلول, پدر

پانزده سال Jyoti Kumari سوار یک دوچرخه صدها مایل با غیر فعال پدر در پشت برای فرار از محدودیت های هند coronavirus مستند

دهلی نو — از روستای خود در شرق هند 15 ساله Jyoti Kumari منعکس شده از جان گذشته خود را از 1200 کیلومتر (745-مایل) دوچرخه سفر با معلول پدر که کشیده شده بین المللی ستایش است.

“من تا به حال هیچ گزینه ای دیگر,” او گفت:. “ما نمی خواهد که جان سالم به در برد اگر من تا به حال حدودا برای من ایجاد کرد.”

Kumari گفت که او و پدرش در معرض خطر گرسنگی تا به حال آنها باقی می ماند در Gurugram حومه دهلی نو با درآمد میان هند coronavirus مستند.

پدر او که آسیب در یک تصادف در سمت چپ او قادر به راه رفتن تا به حال به دست آورده زندگی با رانندگی خودکار ریکشا. اما با همه غیر ضروری سفر ممنوع, او در بر داشت خود را در میان میلیون ها نفر از تازگی بیکار. خود را صاحبخانه خواستار اجاره آنها نمی توانند پرداخت و تهدید به اخراج آنها Kumari گفت.

بنابراین او تصمیم گرفت به خرید یک دوچرخه و مانند هزاران دیگر هندی کارگران مهاجر انجام داده اند پس از ماه مارس را راه خود را به خانه.

به عنوان درجه حرارت صعود, Kumari pedaled به مدت 10 روز با پدرش در پشت داغ-دوچرخه صورتی. آنها جان سالم به در غذا و آب داده شده توسط غریبه و تنها یک بار انجام Kumari به او استراحت با یک آسانسور در یک کامیون.

دختر و پدر وارد در دربنگا خود ایجاد کرد در بیهار دولت بیش از یک هفته پیش reuniting با Kumari مادر و برادر در قانون, که می خواهم به سمت چپ منطقه پایتخت پس از مستند تحمیل شد در 25 مارس. Kumari یک آموز کلاس هشتم نقل مکان کرد که از روستا به Gurugram در ماه ژانویه به مراقبت از پدر در آنجا ماند.

او روز یکشنبه گفت که او هنوز هم خسته از سفر.

“این یک سفر دشوار است,” او گفت:. “آب و هوا بیش از حد گرم اما ما تا به حال هیچ انتخاب است. من تا به حال تنها یک هدف در ذهن من بود و این که به خانه برسد.”

پس از ورود خود را ایجاد کرد مقامات قرار می گیرد Kumari پدر در یک قرنطینه مرکز سیاست بسیاری از دولت های ایالتی و محلی در هند اجرا شده اند سعی کنید به نگه داشتن بازگشت مهاجران از گسترش coronavirus. آنها در حال حاضر تمام quarantining در خانه.

هند در جریان دو ماه مستند به نظر می رسد به staved کردن فوری سنبله در ویروس موارد خرید در این کشور از زمان ساخت تا ذخایر لوازم پزشکی و گسترش بخش مراقبت ويژه ظرفیت. هند تایید کرده است 125,102 موارد از جمله 3,867 مرگ و میر.

اما این مستند باعث یک بحران انسانی با هزاران نفر از مردم فقیر از رفتن به روستاهای دور و در حمل سالمندان در شانه ها و با بچه های کوچک سقوط بیش از نورد چمدان. ده ها تن از مردم کشته شده اند در راه زده با قطار یا کامیون از گرسنگی و یا خودکشی.

هند گسترده سیستم راه آهن این کشور به تاسیسات بسته شد به مسافر خدمات به عنوان بخشی از مستند. اتوبوس و هواپیما و تاکسی ها نیز ممنوع است. اما در اوایل این ماه دولت از سر گرفته محدود سفر با قطار برای مهاجران که مایل به بازگشت به خانه.

برای اقتصاد هند عمدتا متشکل از بخش غیررسمی مشاغل مستند فلج شده است. دولت شده است کاهش محدودیت در هفته های اخیر به اجازه می دهد بیشتر مردم به بازگشت به کار.

Kumari شنیده در مورد قطار ویژه, اما پدر او قادر به راه رفتن نبوده است قادر به رسیدن به راه آهن پلت فرم. بنابراین او تصمیم گرفت آنها را به دوچرخه.

Kumari سفر, گیر افتاد, توجه فدراسیون دوچرخه سواری هند است. مسابقه ای که می فرستد تیم به المپیک ارائه کرده است برای بازگرداندن او به دهلی نو با قطار برای ازمایش ماه آینده. آن را نیز طنین انداز در واشنگتن با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka Trump خواستار آن را “یک شاهکار استقامت و عشق” در توییتر.

Kumari گفت که در حالی که او خوشحال بود با به رسمیت شناختن او تا به حال حدودا پدرش خانه را در دستیابی به شهرت.

“این یک تصمیم گرفته شده در ناامیدی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>