ویرانی و امید در شهر ارفورت پس از راست رای

شرقی, آلمانی, شهر ارفورت است فقط از طریق یکی از آن بیشترین آسیب زا هفته در سیاست است. برای حزب چپ فعالان مسلمان و مفاهیم بر روی زمین هستند و قابل لمس است.

سه روز بعد جولیان Degen هنوز کمی حیرت زده کرد. “من احساس خالی” او می گوید: پرستاری یک قهوه در چپ حزب ارفورت که دو برابر به عنوان یک باشگاه جوانان به نام RedRoxx. “و پس از آن من فقط عصبانی است.”

Degen است دستیار به محلی در سمت چپ رهبر حزب سوزان Hennig-Wellsow این Thuringian سوسیالیستی شد که به طور خلاصه به معروف در روز چهارشنبه زمانی که او پرت یک دسته گل در انزجار از توماس Kemmerich رایگان دموکرات (FDP) سیاستمدار که در نهایت به طول انجامید فقط سه روز به عنوان دولت برتر از تورینگن.

سرخوردگی او قابل لمس بود در متروک جمع آوری و در RedRoxx پس از چهار رای دادن. “من هرگز دیده می شود Susi مانند این که” Degen می گوید.

ده ها تن از حزب چپ حامیان در اینجا جمع شده بودند به کنسول یکدیگر پس از شاهد بدترین کابوس: نه تنها تا به حال خود را نامزد وقت دولت برتر Bodo Ramelow شده است را شکست داد اما برای اولین بار از سال 1945 یک جریان اصلی آلمان حزب سیاسی تا به حال همکاری با یک راست به نامزد خود را انتخاب.

Julian Degen (DW/B. Knight)

حزب چپ را Julian Degen گفت: چهارشنبه شب رویدادی بی سابقه

بیشتر بخوانید: انتقاد شدید مرکل ‘unforgiveable’ راست رای

فضای عجیب و غریب در ارفورت

Hennig-Wellsow را حرکت از خشم در اتاق منعکس شد در تظاهرات خودجوش است که به نظر می رسد در این مرحله از مجلس حتی به عنوان Kemmerich شد و به سخنرانی پذیرش خود را در داخل.

که تظاهرات با حضور بیش از 1000 نفر نیز احساس منحصر به فرد با توجه به Degen. “آن را بسیار سخت برای به دست آوردن مردم در خیابان ها در ارفورت” این فعال سیاسی گفت. “اما در روز چهارشنبه من به افرادی که هرگز به طور معمول رفتن به یک نسخه ی نمایشی. مردم فقط راه می رفت از کار به ما بپیوندید.” حتی پلیس معمولا دشوار در تظاهرات خارج از مجلس عمل با غیر معمول درک او گفت:.

با وجود خشم بسیار در حال کارگردانی در FDP برای حزب چپ بزرگترین ناامیدی بود اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU). اگر تنها پنج Thuringian نمایندگان مجلس از آنگلا مرکل را به حال رای ممتنع Kemmerich نمی توانست انتخاب شده است مقدار کمی از او رهبر حزب مسیحی Lindner, نه به ذکر است CDU سر Annegret Kramp-Karrenbauer یک هفته از آشفتگی است که به طور جدی آسیب دیده و تمام مواضع خود. در این رویداد فقط سه CDU نمایندگان ممتنع بنابراین Kemmerich برنده توسط یک رای.

“راست تا پایان ما امیدوار خواهد بود وجود دارد مردم در آورد که تحت هیچ شرایطی را علت شایع با AfD” گفت: Katja Maurer چپ حزب دولت و مجلس که صرف دراماتیک شب تقسیم وقت خود را بین متمرد جلسه مجلس گرم, پارتی جلسات و عصبانی نسخه ی نمایشی خارج است. “من هرگز دیده می شود بسیاری از مردم گریه به دلیل انتخابات از جمله خود من.”

RedRoxx in Erfurt (DW/B. Knight)

حزب چپ در ارفورت تقویت شده ویندوز به دلیل پایدار خرابکاری

هنگامی که لحظه ای آمد “این یک شوک بود چرا که ما متوجه است که ما موقعیت اعتقاد داشتند که CDU هنوز هم تا به حال یک جرقه دموکراتیک خواهد بود, ساده,” او گفت: DW. این ارفورت CDU مثل همه دیگر احزاب به نمایندگی در تورینگن پارلمان به جز حزب چپ پاسخ نمی دهند به DW درخواست برای مصاحبه در روز شنبه.

ادامه مطلب: نظر: یک ننگ برای آلمان

محبوب برتر: Bodo Ramelow

برای دیگران در ارفورت چهارشنبه رای بود بیشتر از همه تلخ زیرا ممکن است در عین حال به معنی پایان دادن به Ramelow عصر. حزب چپ خروجی دولت برتر ایجاد شهرت به عنوان یک صالح فرماندار: شخصی او رأی گاهی اوقات بیش از 60 درصد نشان می دهد که محبوبیت خود را گسترش فراتر از دولت حزب چپ پایه.

Ramelow شکست بود و یکی از دلایلی که چرا Suleman ملک سخنگوی احمدیه مسجد پیوست و نسخه ی نمایشی روز چهارشنبه, همراه با دیگر اعضای ارفورت کوچک مسلمان در جامعه است.

ادامه مطلب: چرا همه در آلمان صحبت کردن در مورد Thurinigia و AfD?

“این شرم آور هنگامی که خارج از قدرت و منافع سیاسی و استراتژی دموکراتیک رای استفاده می شود به جای ضد دموکراتیک نمایندگان مجلس گفت:” DW. “البته ما در زمان به خیابان های, از آنجا که ما دیدم که این دشمنان دموکراسی بودند تهدید اساسی ما نظم دموکراتیک. برای من آن بود که یک سیلی برای دموکراسی آنچه در اینجا اتفاق افتاده است.”

Ramelow را سیگنال در حمایت از آزادی مذهبی بودند و حیاتی برای ملک, که در ایران با نام تجاری از اسلام پذیرفته نیست در پاکستان و بسیاری از کشورهای عربی است. یکی از چند آشکارا تمرین مسیحیان در میان حزب چپ رهبران Ramelow خود را نشان داد همبستگی در نوامبر 2018 که در صورت راست تظاهرات دولت را برتر نشان داد تا به ذخیره کردن پایه و اساس سنگ برای مسجد احمدیه.

Mosque construction site in Erfurt (DW/B. Knight)

Suleman ملک: مسجد احمدیه خواهد بود “قابل مشاهده” مسجد در شرق آلمان در خارج از برلین

اولین “قابل مشاهده” mosque

جامعه احمدیه در حال حاضر امید به باز کردن جای خود در این تابستان. با توجه به مالک آن خواهد بود آلمان شرقی برای اولین بار “قابل مشاهده” مسجد در خارج از برلین است که برای اولین بار رایگان-جایگاه مسجد با مناره و یک گنبد.

“این مهم است بنابراین ما می توانیم نشان می دهد ما بخشی از جامعه و مردم می آیند و دیدار با مسلمانان” ملک می گوید: ایستاده در ساخت و ساز مسجد سایت در روز شنبه. “این دقیقا همان نوع از جایی که تعصب می تواند شکسته.”

بیشتر بخوانید: AfD را Björn Höcke: Firebrand از راست

برای مالک حوادث این هفته, Ramelow را شکست و AfD نفوذ آن برجسته شده اند مستقیمی در مسجد و جامعه باز آن را نشان دهنده. کوچک نیم ساخته شده است ساختار این است که در نتیجه 15 سال مبارزه: روند جمع آوری کمک های مالی پیدا کردن زمین و به دست آوردن اجازه برنامه ریزی شد همه کشیده محلی مقاومت در یک راه یا دیگری.

حتی در حال حاضر این تعصب است که با داشتن واقعی اثر: ملک می گوید: ساخت و ساز به تعویق افتاد شش ماه به دلیل برخی از شرکت های حاضر قرارداد برای ترس از خصومت. “و این ترس هم زده است تا با ضد نیروهای دموکراتیک در پارلمان گفت:” حج ،

اما آن را به ارزش آن است. “ما می بينيم که وجود دارد افزایش در جامعه دوباره گفت: مالک. “مردم در حال بازگشت به ارفورت چرا که آنها در حال دیدن که وجود دارد یک محل برای مسلمانان به ملاقات کند.”

“وجود دارد تظاهرات بله” او می افزاید: قبل از matter-of-factly ذکر خوک جسد انسان ریخته شده در سایت و همچنین به عنوان به طور منظم تهدید به مرگ و سوء استفاده از او دریافت آنلاین به عنوان جامعه احمدیه برجسته ترین عضو. “اما وجود دارد همچنین بسیاری از هواداران است. مردم جنگیدند و ما با آنها به خیابان ها ریختند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>