دانمارک زندان نروژی-ایرانی را به اتهام جاسوسی برای ایران

یک کرون دادگاه محکوم به اعدام یک شهروند نروژی به هفت سال زندان به اتهام جاسوسی برای ایران سرویس اطلاعاتی و برای همدستی در یک مظنون به توطئه برای کشتن یک ایرانی عرب مخالفت رقم در دانمارک.

40 ساله نروژی که با ایران میراث دستگیر شد در ماه اکتبر سال 2018 پس از یک عملیات که در دانمارک به طور موقت بسته شد و مرزهای بین المللی. دادگاه نه به نام انسان.

برای چند روز در اواخر ماه سپتامبر نروژی تا به حال مشاهده شده و عکس های گرفته شده از خانه یک ایرانی در تبعید در دانمارک و همچنین خیابان ها و جاده های اطراف خانه Roskilde دادگاه منطقه گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

“دادگاه که اطلاعات جمع آوری شده و به یک فرد کار برای یک ایرانی سرویس اطلاعاتی برای استفاده توسط سرویس های اطلاعاتی برنامه های به کشتن تبعید” دادگاه گفت.

تبعید بود که آن هم نه به نام در این بیانیه است که رهبر یک ایران در گروه مقاومت شناخته شده به عنوان عرب, جنبش مبارزه برای آزادی اهواز (ASMLA).

به طور جداگانه دانمارکی پلیس را به اتهام سه نفر از اعضای ASMLA از جمله این گروه رهبر با جاسوسی برای سرویس های اطلاعاتی عربستان و تامین مالی و حمایت از “تروریسم” در ایران.

نروژی متهم به رد همه اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>