لذا خنثی کردن حمله داعش در 2 سقط جنین مربوط به صورتحساب

واشنگتن — حزب دموکرات روز سه شنبه مسدود شده یک جفت جمهوری خواه لایحه که ممنوعیت ترین سقط جنین در اواخر مدت و تهدید به زندان برای پزشکان که نمی سعی کنید صرفه جویی در زندگی از نوزادان متولد شده زنده در سقط جنین.

این اقدامات شکست خورده شده اند چندین بار در سال های اخیر اما جمهوری خواهان مجلس سنا تحت فشار قرار دادند برای تجدید رای به ایران اجازه می دهد نمایندگان مجلس را در انتخابات سال درخواست تجدید نظر به رای دهندگان محافظه کار.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل متهم دموکرات از رکوع به “رادیکال خواسته از سمت چپ” به “غرق کردن حس مشترک” و دیدگاه ها از میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

“این تقریبا مخالف باور است که کل یک حزب سیاسی می تواند پیدا کردن علت برای اعتراض به این پایه برای حفاظت از نوزادان” کنتاکی جمهوری خواه گفت.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر لعنتی مک کانل برای گرفتن مجلس سنا را هم در آنچه که او به نام “جعلی نادرست و افراطی قانون است که هیچ ربطی به بهبود زندگی آمریکایی ها عادی است.”

و اشاره کرد که قوانین موجود محافظت از نوزادان شومر گفت: ایران با صورتحساب را در اثر “جرم” باروری زنان مراقبت و ارعاب ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“قرار دادن این در حال حاضر شکست خورده صورتحساب برای نشان دادن رای خوبی است و ایمان و تلاش برای بهبود زندگی … زنان آمریکایی” نیویورک از حزب دموکرات گفت. “هر جمهوری خواه مجلس سنا می داند که این لایحه نمی تواند و نمی خواهد منتقل می کند. اما آنها در حال قرار دادن آنها را بر روی زمین به هر حال به واسطه کار بد خود را به سمت راست. و برای سرپوش گذاشتن بر این واقعیت است که آنها نمی خواهد خوب ارائه مراقبت های بهداشتی برای زنان است.”

سناتور رای دادند 56-41 برای متولد-زنده لایحه و 53-44 به صورت جداگانه اندازه گیری ممنوعیت ترین سقط جنین پس از 20 هفته. هر دو برگه شد از 60 رای مورد نیاز برای پایان دادن به دموکرات تاخیر در تاکتیک و نیروی یک رای گیری مجلس سنا.

دموکراتیک سنسور. باب کیسی از پنسیلوانیا, Doug Jones آلاباما و Joe Manchin از غرب ویرجینیا تنها قانونگذاران برای عبور از خطوط حزبی در دنیا-زنده لایحه. جونز و عربستان سنسور. سوزان کالینز از مین و لیزا Murkowski آلاسکا مخالف اواخر ترم ممنوعیت سقط جنین.

سه سناتور به دنبال نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری — برنی ساندرز ورمونت, الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا – و نه رای.

سناتور. پتی موری, D-بشویید. گفت: بحث در مورد تصویب قوانین و یا حتی مراقبت های بهداشتی. “این است که واقعا در مورد یمن زمخت سیاسی محاسبه است که آنها می توانید آتش تا خود را راست پایه با یک جنگ تمام در برابر قانون اساسی محافظت راست به امن و قانونی سقط جنین,” او گفت:.

سناتور. بن Sasse, R-Neb., گفت: این لایحه از او حمایت نمی شد در مورد محدود کردن دسترسی به سقط جنین در همه. به جای این لایحه در نظر گرفته شده است به مطمئن شوید که هر نوزاد تازه متولد شده “یک شانس مبارزه — که آیا او متولد شده در یک کار و تحویل بخش و یا اینکه آیا او متولد شده در یک کلینیک سقط جنین.”

Sasse لایحه آن را یک جرم و جنایت را انکار مراقبت از یک نوزاد که جان سالم به در سقط جنین. “ما یک کشور است که محافظت از نوزادان هستند که زنده متولد شده در خارج از رحم مادر پس از جان سالم به در botched سقط جنین؟”

و یا این است که ایالات متحده یک کشور “است که می گوید آن را خوب فقط به نظاره نشست و اجازه می دهد که کودک به مرگ ؟ آن را ساده و ساده سوال و همه ما می دانیم چه جواب درست این است که” Sasse گفت. “این نیست سخت بگیرید.”

جداگانه لایحه حمایت سناتور. لیندزی گراهام R-S. C. خواهد اساسا ممنوعیت سقط جنین پس از 20 هفته به نقطه که در آن بسیاری از دانشمندان می گویند یک کودک متولد نشده می تواند احساس درد است.

گراهام گفت: به اعتقاد اکثریت آمریکایی ها مخالف این امکان سقط جنین در ماه پنجم بارداری. ایالات متحده در حال حاضر یکی از هفت کشور در جهان است که اجازه انتخابی سقط جنین پس از 20 هفته.

“ایالات متحده نباید در باشگاه” گراهام گفت.

دو رای مشخص شده آخرین نمونه ای که در آن جمهوری خواهان تلاش کرده اند برای رفتن جرم در موضوع سقط جنین قرار داده و قانونگذاران دموکرات که در حمایت از حق سقط جنین در یک موقعیت ناراحت کننده.

“این سخت است به این باور است که در قرن 21 امریکا زندگی یک کودک بیش از نیمه راه از طریق بارداری در نظر گرفته شده است تا برای بحث اما این درست است” گفت: Marjorie Dannenfelser جمهور Susan B. Anthony لیست یک گروه است که با این نسخهها کار برای انتخاب ضد سقط جنین نامزدها.

مخالفان با توجه به نادر بودن چنین تولد و با استناد به قوانین ساخت آن را یک جرم به کشتن نوزادان گفت: ایران با صورتحساب های غیر ضروری بود. آنها نام این طرح بخشی از یک فشار توسط مخالفان سقط جنین برای جلوگیری از دسترسی به روش و ارعاب پزشکان که انجام آن گفت: سقط جنین در اواخر مدت به طور کلی رخ می دهد زمانی که نوزاد در نظر گرفته شده است ناتوان مانده پس از تولد.

تنها 1 ٪ از همه سقط جنین رخ می دهد پس از 21 هفته از بارداری با توجه به Guttmacher موسسه است که پشتیبانی از سقط جنین. سقط جنین در هفته های آخر نادر هنوز.

پزشکان و سقط جنین-گروه های حقوق بشر می گویند آن است که بسیار غیر معمول برای نوزادان زنده به دنیا آمده در طی اقدام به سقط جنین در اواخر مدت که آنها می گویند معمولا زمانی رخ می دهد که کودک بسیار ناقص و یا تلقی قادر به زنده ماندن پس از تولد. در چنین مواردی خانواده ها گاهی اوقات تصمیم می گیرید که آنها می خواهند برای القاء زايمان به طوری که آنها می توانید زمان را صرف با نوزاد قبل از آن می میرد.

“خانواده در سراسر کشور که در واقع رو این تصمیم گیری اند و به روشن سیاستمداران باید بدون در” موری گفت. “فشار دادن برای این افتضاح صورتحساب سال پس از سال ممکن است چیزی بیش از یک بدبینانه تاکتیک سیاسی برای جمهوری خواهان اما عبور آنها خواهد بود یک بی وجدانی ورزش در ظلم و ستم.”

آسوشیتد پرس نویسنده آلن فرهم کمک به این داستان.

این داستان تصحیح شمارش آرا در هر دو صورت حساب. نسخه قبلی معکوس شمارش آرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>